Treść opublikowana przez wodi87
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wydaje mi sie ze podejdzie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Intercooler Piping Kit Audi A4 B6 1.8T 580+ kw pasuje idealnie polecam
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
550x180x65mm bedzie dobry + orurowanie na allegro gotowe zestawy z lekkiego aluminium pod b5 i b6 sa od 450 do 550zl orurowania sam mam jedno nich
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
No wlasnie Tomek moze zaczniesz sprzedawac gotowe zestawy ?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
diesel ma większe wibracje wiec zbytnio zwykle kolo nie podejdzie tylko i wyłączne dwumas w benzynie to inna bajka wiec czekamy
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
trzeba czekac tylko az dev zalozy i jak bedzie to pracowalo w 1.8t.... jak bedzie gitara to mamy gotowy najtańszy zestaw do grubych mocy
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
RPM Boost Spec Actual 1960 980 990 1960 1710 1000 2080 1780 1230 2200 1860 1450 2320 2040 1680 2480 2270 1970 2680 2330 2300 2920 2390 2410 3120 2390 2380 3400 2340 2360 3600 2350 2340 3840 2390 2360 4080 2420 2410 4280 2410 2390 4520 2410 2390 4720 2410 2420 ładnie taki program to ja rozumiem ile zadane tyle ma, jakie ty masz sprzeglo seryjne czy jakies mocniejsze ?? icek centralny ?? jaka wielkosc ??
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
do odcinki 1.1b w końcu to musi jechać tak to powinno wyglądać od początku xD i osttecznie tylko przeplyka byla przyczyna ?? czy z programem tez bylo cos robione??
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
dlatego mowie ze jest pieknie mam bardzo podobnie do 5800 obr tylko ze mi pozniej spada z 195 do 193.. a u kolegi jeszcze rosnie czyli przy tych obrotach to jest max dla mojej turbinki a kolegi mozliwie ze ma jszcze wiekszy niz teraz ma
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
no w koncu to wygląda jak powinno jest pinknie mogles jeszcze wstawic logi doladowania
-
Awaryjne zamykanie drzwi
nie ma opcji to nie b5 gdzie sa mechaniczne rygle tak mi sie wydaje
-
VALEO KIT 4P czyli jednomasowe koło zamachowe zamiast dwumasowego
powiem tak tez myślałem nad valeo ale sie powstrzymałem z powodu ,ze nie ma sensu przepłacać skoro kolo z audi 80 2.0 kosztuje 50zl do tego nawet mozna kupić oryginalne sprzęgło pod te kolo 228mm za plowoe ceny i bedzie takie same jak to valeo xD tylko nie wiem czy na 100% pasuje kolo bez żadnych przeróbek, osobiście wole przerobić pod 240mm pod wieksze moce
-
VALEO KIT 4P czyli jednomasowe koło zamachowe zamiast dwumasowego
zawsze mozna zregenerowc tarcze
-
VALEO KIT 4P czyli jednomasowe koło zamachowe zamiast dwumasowego
Tomasz ty lepiej załóż ten zestaw w koncu do siebie bo ja czekam jak to bedzie latalo i sam sie zabieram za to samo
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
gwarantowal ze pociagnie 430nm he No wiec tylko czekam az założysz to do siebie i zdasz relacje z wrażeń jak to śmiga
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
z s2 380 przy 2100 obr/min (overboost) wytrzymuje ale pewnie i po programie dawalo rade tylko ze nowe xD kolo 450 nm mysle ze pociagnie a wiec trzeba kompletowac rzeczy bo moge to wszystko dostac za 250zl przynajmniej ja tak znalazłem + przerobienie 650zl czyli 900zl a ostatnio rozmawiałem z gościem od sprzęgieł to mi krzyknął 1800zl za wszystko i to jeszcze na 228mm
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
do 230km i 350nm :PPP ?? ale tak szczerze mi sie wydaje ze taki na tarczy kewlalorwej i srednic 240mm powinien ogarnac z 450nm? wiadomo ze to wszystko od docisku zalezy bo nie wiem ile taki docisk wytrzymuje np z s2 czy warto moze tez go poddac wzmocnieniu
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
a mniej wiecej na jakie moce takie sprzeglo ?
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
650zl to koszt przerobienia czy z czesciami ?? czy to bedzie to samo co u ciebie ?? ile takie sprzeglo wytrzyma ? kolo jak widac docisk audi s2 nie wiem czy seryjny czy jakis wzmocniony czy tylko pomalowany xD tarcza sprzeglowa z audi a4 2.5 tdi
-
Proszę o analize logów po programie
calkiem sympatycznie i dobrze zrobione
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
Przyczyna może być w sofcie
-
Dwumas na jednomas w BEX-ie 1.8T
chyba najtanszym kosztem to kupic komplet z audi 80 2.0 16v czyli kolo tarcze i docisk i wyslac tarcze i docisk do wzmocnienia ostatnio na allegro widzialem taki komplet za 100zl tylko nie wiem czy na 100% to pasuje bo tez sie zastanawiam nad taka wymiana
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
Kolega Galetto dobrze pisze zgadzam sie z nim w 100% polecam napisanie softu od poczatku na sprawnej przeplywce no i po korekcie lambdy widac ze jest mega ubogo tuner jak robil mi program i jak stara przeplywka mi zaniżała o raptem 3/4 g/s nie chciał robić tego dalej puki nie będzie nowych świec nowej przeplywki dopiero po wymianie podjął sie końcowego efetu
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
masz 1bar przy 5760 obr. i tylko 175g/s brakuje ci jescze tak kolo 15g/s albo i wiecej przeplywka pewnie jest sprawna moim zdaniem jedz na korekte przed korekta mialem podobnie ja mam przy tych obrotach 1,1b i max 195,5 przy odcienie spada do 193
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
widze ze te wtryski z bexa nawet daja rade chociaz pozniej jest ponad 22ms polecam strone Stealth 316 - Injector Duty Cycle Calculation można obliczyć wydajność wtrysków powyżej 100% to zapętlanie