Treść opublikowana przez wodi87
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
Jak kolega pisze albo WG albo koniec turbo
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
to ladnie bo teraz to nawet 190ps nie osiaga po tych logach to jest twoj post ?? Witam Po dzisiejszym strojeniu jest ok 215 km, do włożenia jest jeszcze downpipe. Póżniej wystrojenie westgate i dopieszczenie programu. Docelowo będzie mniej niż 250 km ponieważ nie chcę przesadzać z doładowaniem i pozostanę na 1,2 bar. Przypuszczam, że będzie w okolicach 230 km +- 10 km. Moc podniesiona przez: turbinę k04-019 + wsetgate 0,5bar wtryski 412ccm@3bar, a regulator 4bar-owy więc jest sporo więcej FMIC Myślę, że autoryzowany zakład, który zresztą do niedawna był także autoryzowanym i nagradzanym zakładem STAGA wie co robi i jak się montuje gaz. Do tego cena, 2400 na porządnych gratach. Martwi mnie tylko sterownik. Czy można to wysterować tak jak na LPG Tech'u czy Stag'u? Jaka instalacja LS Turbo wypada w porównaniu z: LPG Tech 224, Reduktor Lovato RGE220 lub KME Gold ewentualnie 2xAC01 150, wtryski LPG Tech Dragon lub WGs24 (podobno są superszybkie i tanie jak barszcz) Jakie zestaw polecacie?
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
kolego najpierw to poczytaj poucz sie a nie wydajesz opinie o sofcie nie dajac argumentów, nie mając pewnie pojęcia... to powiedz mi po co prawie 1.3b przy 6.5tys obr jak te turbo pewnie nawet 1b przy tych obr nie osiagnie ---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ---------- a jaka to hybryda w ogole ?? cos wiecej moze ? podginanie wg ?? ^^ zacznij od tego bo z tego co widze n75 jest caly czas na 95% do konca a cisnienia brak.. przejedz sie moze na sciagnietym wezyku z wg i sprawdz czy przeladuje xD
-
Prośba o ocenę logów
z map sensora i przeplywki
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
twoje turbo mega slabo wstaje sprawdzales szczelnosc ? w ogole sprawdzles w jakim stanie jest turbina ? 2960 przy tych obrotach powinienes juz miec nawet te 1.2b wczesniej bylo dobrze ?? czy po programie tak jest ? bo ten program jest napisany po chu..u... xD
-
Sprzegło do 250KM 380NM
ja mam sprzęgło "prawie" nowe przebieg z 40 tys przy mojej mocy przy każdym gwałtownym wciśnięciu gazu na każdym biegu jest poślizg przeważnie od 2800obr ale i nawet przy 5tys potrafi na 3 biegu za slaby jest docisk seryjny bo sprzeglo bierze prawie od podlogi ciekawy temat musze go obserwowac
-
1.8T duze spalanie ( katalizator ? )
mi sie wydaje ze wszystko jest dobrze jest swego czasu jak mialem serie to bylo podobnie kolo 122g/s to zalezy tez od kata jak by wy...al kata to by i lepiej sie zbieral mi skoczylo po wywaleniu o pare g/s na wysokich obr. przeplyw jest odpowiedni co do cisnienia doladowania ,cisnienie mozesz sprawdzic z innym n75 moze posdkoczy
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
auto jest sprawne w 100% poprostu jedz na jakis plac strzel ze sprzegla zoboaczysz jak auto sie zachowa w deszczu quattro czasem zaskakuje he ---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ---------- zastanawia mnie jescze co by daly walki z adra ewentualne kolektor dodoltowy z aeb
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
umiejętności sa spoko to cie moge zapwnic:) ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- jak znajde czas to wstawie pare filmikow jak to jezdzi ---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- To może to za duża moc jak na Twoje umiejętności? nie bede sie tu za duzo wypowiadal w koncu to twoj watek xD
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
juz nie bawie sie jazdy bokiem po ulicach ostatnio prawie rozbilem samochod i do rowu wpadlem xD nic sie nie stalo na szczescie
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
bardzo ladny wynik ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- W Q? tak w quattro kamienista droga czyli kocie luby jak popada to jest masakra na sluchym asfalcie każde skrzyżowanie mryga esp bez strzalu ze sprzegla z wylaczonym pieknie leci bokiem
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
a moze tak a moze nie wazne ze jezdzi dol jest spoko na kamienistej drodze jak jest mokro mryga mi kontrola trakcji na 3b juz sie boje zimy heh
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
oczywiście ze na wolnych troche ponad 6tys przeplyw prawie 190 xD
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
moment napewno wiekszy bo kto jakie ma doladowanie z dolu ma wieksze o 0.25 bara wieksze ale pod koniec ja mam wieksze xD finalnie bedzie dol 1.2 moze troszke wiecej xD tyle starczy wiecej mi nie trzeba i gore trosze moze podciagnie i tak jezdze ostatnie miesiace i zmieniam na a5 lub a6 po lifcie w dieslu 3.0 i tyle w temacie dla ciekoawosci zrobie i ten filmik od 60 do 160 i wstawie dla ciekawych ---------- Post dopisany 30-11-2013 at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 23:36 ---------- no i na pokladnie zawital nowy program dol 1.27 pik do 1.3 przy 6tys 1 bar odcina 0.9 afr 14.7 czyli idealnie auto jezdzi fajinie ;p
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
no nie wiem w dowodzie mam 1600kg a troche wlozylem wiec nie wiem ile dokladnie a do rozpedzania sie zaczelem od 1500obr do konca tylko wczesniej mi sie wylaczylo an ie chcialo mi sie drugi raz robic odcina 6800 z groszami wyciga rowne 100 co ty za skrzynie masz z bexa? bfb ? oznaczenie znasz ?
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
wstawie filmik jak to sie zbiera z 2 biegu do odciny porównasz sobie ze swoim xD wydaje mi sie ze ida tak samo tylko ze lacze u mnie to 18/225/40 waga ponad 1600kg z ciekawosci spradzwilem dzisiaj przeplyw 183g/s przy 6tys obr
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
prawidłowa odpowiedz......... nr 2 wyrwałem ja na aukcji byla opisana jako zwykla k03 po tabliczce znamionowej rozpoznałem ze to k03-073 5s i byla moja jest fabrycznie nowa:) z tira nie spadla xD wklej aktualne logi co do tego wyniku z hamowni pokaze je Robertowi z tune up i sie wypowie roman_tyk na koncu 0.85 od poczatku 1.05/1,1 zaczyna spadac od 6000 do 0.85 klient na k03s mial 194g/s moc 239km oska
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
oczywiscie chodzilo mi o twoje pierwsze turbo drugie jest zupelnie jak moje tylko z tym ze twoje jest regenerowane a ja mam fabryczne nowe i tyle w temacie... xD PS fajny wynik, fajny niutek wstaw aktualne logi to zrobie swoje po korekcie i ci przesle co do mocy to powinienes miec przeplyw ponad 180g/s a nie 171 hmmm ps pomysl nad lepszymi hebalmi przynajmniej jak u mnie 345/288 ---------- Post dopisany at 01:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ---------- a co do zdjecia to prosze bardzo moja turbina prosto z niemiec za ktora zaplacilem 1800zl z groszami
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
To ja dodam cos od siebie jakies dziwne te twoje k03s ja mam orginalna nowa i wygda inaczej te twoje to jakies skladaki nawet wirniki inne ja przeplyw mam po 2 korekcie w tune up i to nie oestatki w piatek jade na ostatnie co do przeplywu to mam taki doladowanie 1.05 bara na koncu 0.85 przeplyw roznie od 180 do 186 g/s przy odcicnce a i ten twoj program to grube przegiecie po co ci takie wartosci jak turbina nie osiaga tego ??
-
A4 b6 nie odpala ucieka leje sie paliwo przy prawym kole
albo uszkodzony filtr paliwa albo zle podlczyles filtr jezeli go wymieniales
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
do czasu.... ogólnie to powodzenia z trakcja w dni deszczowe o zimnie juz nie wspomnę...
-
Boost gauge jaki ?
moze cos takiego mialem go w b5 do tej pory sie zastanawiam czy wsadzic to do siebie tylko ta cena ....
-
Jakie turbo na 230-250 koni ?
jak bylem w tune-up to widzialem wykres na takich gratach jak u mnie czyli turbo k03-073 wynik 239 kunia i 360nM i to jeszcze na gazie tylko ze oska
-
FMIC orurowanie???
orurowanie pasuje idealnie mam u siebie takie leciutkie i wytrzymale INTERCOOLER PIPING KIT VW PASSAT AUDI A4 B6 1.8T (3533845220) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. do tego intercooler i mam zestawik za 900zl chyba najtaniej
-
WOT - World of Tanks
Ja tam smigam E75 na full nick wodi87 jak by co zapraszam xD