Treść opublikowana przez wodi87
-
Brak spryskiwaczy reflektorów
wtyczke sprawdzalem jest czysta ---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 22:59 ---------- modul mam z końcówka E 0 błędow ---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:08 ---------- czyli ten kabelek czerwono bialy idzie bezposrednio z wtyczki do modulu? ---------- Post added 13-04-2012 at 00:09 ---------- Previous post was 12-04-2012 at 23:47 ---------- znalazlem podobny watek na innym forum audi przyczyna byla zalacznik swiatel czy cos w tym stulu gdzie to sie znajduje czy to jest to pokretlo od wlanczania swatel?? a masa z tej kostki gdzie sie znajduje czy przewod od wtyczki bedzie dostepny po sciagniecu nadkola? idzie on bezposrednio do centralnej elektryki ? http://www.auditimes.pl/topic/351-spryskiwacze-ksenonow/ ---------- Post dopisany 14-04-2012 at 04:50 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 00:09 ---------- temat do zamkniecie problem rozwiazany bya jednak ta kosteczka odpieta...
-
Brak spryskiwaczy reflektorów
nie no jest czarna ale podpięta sprawdzałem wszystkie
-
Brak spryskiwaczy reflektorów
ok ide sprawdzic i dam znac ---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 21:49 ---------- gdzie ta kostka sie znajduje mam rozebrana osłone przy otwieraniu maski
-
Brak spryskiwaczy reflektorów
sprawdzilem dziala nie dochodzi prad do pompki przy wlaczonych swiatlach plunu mam full
-
Brak spryskiwaczy reflektorów
witam mam problem nie wlanczaja mi sie spryskiwacze reflektorow przy wlaczonych swiatlach trzymam manetke z 10 sekun leci tylko na szyby sprawdzalem pomke dziala nie dociera prad do pomki jest jakis bezpiecznik czy cos? gdzie jest przekaznik? dodam ze wczesniej chodzili wszystko instalacja orginalna
-
[ALL PB] Ktoś chętny na orurowanie FMIC do 1.8T
troche drogo na allegro profesionalne jest za 550 http://allegro.pl/audi-a4-b6-1-8t-passat-2000-2006-zestaw-rur-fmic-i2018798272.html
-
[ALL] Zakład regenereujący turbosprężarki ze Szczecinka, ktoś zna ?
zapomnijcie o szczecinku firma badziewna znajomy mechanik oddawal tam turbine 3 razy juz reklamowal tydzien wytrzymaly raz przyszla z gorszym luzem niz miala :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
zauwaz tez ze to zupelnie inne samochody popatrz na rejestracje
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
no wlasnie Q + manual do tego bex to jest to sam u siebie mam teraz nowe sprzeglo i dwumas bajeczka dobrze nawet klei to i na sluchym da sie swirowac zawsze jak wjezdzam na rondo to mnie kusi na dwójeczce do dechy i bokiem polatac nie ma znaczenia czy sluchy czy mokry asfalt:)
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
no niestety nie wnetrze mi sie bardzo podoba twoje ale no niestety nie ma takich popatrz na to co o tej myslisz? http://allegro.pl/audi-a4-1-8t-quattro-190km-s-line-xenon-skory-i1890107941.html
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
A no widzisz wszyscy ci mowia przerabiaj:D cool uwazaj chyba kupie twojego klona tylko z manualem w quattro no i bex od razu:P
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
a moze przerobic tego automata na manual ?? co o tym myslisz? :gwizdanie: no wiadomo wydales juz duzo na naprawr skrzyni no cos za cos:) pomysl:)[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 14:28_________________________________________________a jezdziles moze juz tipem?? mam zamair kupic b6 w sedaniku 1.8T quattro wlasnie z tipem amerykanska wersje jak to jezdzi?? wie moze ktos?
-
[B5 AJL] Czy głowica od ADR,AEB lubi innego modelu silnika podejdzie do AJL?
mam pytanie co daja walki od ADR? czyli jak szybciej sie wkreca na wyzszych obrotach?
-
[ALL B6] Moje autko
furka za***ista wlasnie takiej szukam w tym kolorze tez w sedanie tylko ze 1.8T quattro:)
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
to ogarniaj to wszystko ale jak sam widzisz da się wstawic quattro:-) bo bude masz naprawdę za***ista chyba najładniejsza b6 jaką na kg widziałem sam chce kupić b6 na full opcji 1.8t quattro ale nic fajnego nie ma cały czas szukam
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
Lukasz nie sprzedawaj furki rezaj quattro :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Zmiana turba K03 na K03s w AVJ 1.8T
tylko że to była zwykła turbina od 150 konnego sam mam o takim oznaczeniu k03s ma inne oznaczenia nawet po samych łopatkach było to widać
-
[B5 AEB] 1.8T Klekocze po zmianie oleju
za wiesz moze w ktorej okolicy silnika slychac te cykanie?
-
[B5 AMX] Ciśnienie oleju
7 barów na zimnym 1.9 2.0 bary przy 90stopni olej jałowe obroty 4 bary 2000 obrotow 90 stopni olej tak jest u mnie
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
fajna nie fajna teraz juz skasowalem fure 27grudnia w wartkowie koles mi wyjechal no i przyjebalem koles fruwal dachowal itp szkoda fury oczywiscie mojej ale nie moja wina czekam na odszkodawanie a jak na razie poruszam sie z trepcedesa:P a co do wyokosci czesto bywam na wsi i te drogi mi nie przeszkadza chocaz myslalem zeby opuscic troszke tyl a jak bede robil fure to moze wpadne do ciebie na warsztat wyklepac kapcia:P heh
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
w charzynie czesto cie widze:P a co do twojej a4 jedna jedna z najladnieszych a4 b6 na miesice ladnie sie prezetuje:P szkoda tylko ze to manual i nie quattro:P :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
Fajna widzialem ja na miescie kolo mojego domu stales przed pasami chyba problemy miales z ta skrzynia ogolnie kozak:) tez bym chcial taka
-
[B6 AVJ] Wymiana uszczelki pod przestawiaczem faz rozrządu
nic sie nie wiciska ustawiasz na znaki na walkach sciagasz walki wymieniasz uszczelke i skladasz mozna poczekac z 30 minut i wszystko robilem to pare razy juz
-
[ALL B5] Wymiana łożyska sprzęgła kompresora klimy firmy ZEXEL
1.Na początku zaopatrujemy się w łożysko (num. widoczny na jednej z fotek) w hurtowni koszt około 35PLN. 2.Następnie 3/4 piwa 3.Wymagany kanał lub najazd. 4.Demontażu płyty podłogowej, napinacza paska nie będę opisywał z wiadomych względów. 5.Odkręcamy sprężarkę (4 śruby 8mm) dla laików klucz 13. 6. Następnie w otwory widoczne na fotce wkręcamy dwie śrubki 5mm które blokujemy wkrętakiem i odkręcamy centralną śrubę 6mm. Klucz 10. 7.Następnym krokiem jest wykonanie ściągacza. Potrzebujemy do tego kawałka płaskownika, wiertarki, oraz wiertła 5,5mm. Wiercimy 3 otwory, które będą się pokrywały z otworami na sprzęgle.( zaoszczędzamy w ten sposób 380PLN na zakup ściągacza) 8.W miejsce wykręconej wcześniej śruby 6mm wkręcamy do oporu tej samej średnicy lecz dłuższą śrubę. 9.Przykręcamy ściągacz trzema śrubkami 5mm. Klucz 8 10. Wykręcamy śrubę centralną, do momentu, aż sprzęgło nam wyjdzie. 11.Ściągamy pierścień Segera (widoczny num. łożyska) 12. Nie mając ściągacza do koła pasowego pobijamy młotkiem przez kawałek drewna raz z jednej, raz z drugiej strony koło pasowe (schodzi bez większych problemów) 13.Tak wygląda nasza sprężarka po zdjęciu koła pasowego. 14.Wybijamy łożysko. 15.Nabijamy nowe i składamy wszystko do kupy w odwrotnej kolejności oczywiście nie używając ściągacza. 16. Na sam koniec, aby koszty naprawy nie były zbyt wysokie udajemy się do sklepu po zwrot kaucji za butelki, nie zapominając oczywiście o zakupie następnej partii piwka, abyśmy mogli delektować się dobrze wykonaną robotą i zaoszczędzoną kasą. Moje łożysko podczas kręcenia ręcznie kołem pasowym wydawało takie dźwięki
-
[ALL B5] Fotele z audi a6 c5 do a4 b5 montaz
szukalem ale nigdzie nie bylo konkretnie napisane !! chodzilo mi glownie czy kanapa jest identyczna i oparcia bo tam sa 3 zaglowki a ja mam 2