Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analizę logów 1.8tq chip


waldiosa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o analizę poniższych logów. Objawy - turbo słabo wstaje, słabo ładuje. To, że nie doładowuje górą, to też przyczyna, że program jest tak napisany. Ostatnio było grzebane przy WG. Dodam, iż jest to hybryda i na dużym IC, tak że może być większy lag niż w serii.

Grupy: 001,004,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002,033,115 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 020,118,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 115,118,020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Z góry dzięki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje turbo mega slabo wstaje sprawdzales szczelnosc ? w ogole sprawdzles w jakim stanie jest turbina ? 2960 przy tych obrotach powinienes juz miec nawet te 1.2b wczesniej bylo dobrze ?? czy po programie tak jest ? bo ten program jest napisany po chu..u... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest szczelne. Turbina w dobrym stanie, to turbo dmuchało 1,4b, a quattro zrywało. To jest drugi program, wcześniej na tym programie było dużo lepiej. Sztanga się przycinała, musieliśmy ją podgiąć i po tym zabiegu prawdopodobnie zaczęło przeładowywać. Teraz jest ustawiona do zamknięcia klapki + minimalny naciąg. Dodam, że gruszka jest 0,5b. Po czym stwierdzasz, że program jest zły? Ja byłbym ostrożny z takimi opiniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z d....y te logi, zrob je po ludzku

Wyglada na to ze WG jest uchylony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje turbo mega slabo wstaje sprawdzales szczelnosc ? w ogole sprawdzles w jakim stanie jest turbina ? 2960 przy tych obrotach powinienes juz miec nawet te 1.2b wczesniej bylo dobrze ?? czy po programie tak jest ? bo ten program jest napisany po chu..u... xD

kolego najpierw to poczytaj poucz sie a nie wydajesz opinie o sofcie nie dajac argumentów, nie mając pewnie pojęcia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to się zajmij ubogą mieszanką, a potem szukaj doładowania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje turbo mega slabo wstaje sprawdzales szczelnosc ? w ogole sprawdzles w jakim stanie jest turbina ? 2960 przy tych obrotach powinienes juz miec nawet te 1.2b wczesniej bylo dobrze ?? czy po programie tak jest ? bo ten program jest napisany po chu..u... xD

kolego najpierw to poczytaj poucz sie a nie wydajesz opinie o sofcie nie dajac argumentów, nie mając pewnie pojęcia... :)

to powiedz mi po co prawie 1.3b przy 6.5tys obr jak te turbo pewnie nawet 1b przy tych obr nie osiagnie

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

Wszystko jest szczelne. Turbina w dobrym stanie, to turbo dmuchało 1,4b, a quattro zrywało. To jest drugi program, wcześniej na tym programie było dużo lepiej. Sztanga się przycinała, musieliśmy ją podgiąć i po tym zabiegu prawdopodobnie zaczęło przeładowywać. Teraz jest ustawiona do zamknięcia klapki + minimalny naciąg. Dodam, że gruszka jest 0,5b. Po czym stwierdzasz, że program jest zły? Ja byłbym ostrożny z takimi opiniami.

a jaka to hybryda w ogole ?? cos wiecej moze ? podginanie wg ?? ^^ zacznij od tego bo z tego co widze n75 jest caly czas na 95% do konca a cisnienia brak.. przejedz sie moze na sciagnietym wezyku z wg i sprawdz czy przeladuje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie 1b nie uciągnie. Czy znasz charakterystykę tej turbiny, że tak piszesz? Pisałem, że to turbo chodziło na 1,4b, a auto generowało 260ps. To jest hybryda na K04-019.

to ladnie bo teraz to nawet 190ps nie osiaga po tych logach

to jest twoj post ??

Witam

Po dzisiejszym strojeniu jest ok 215 km, do włożenia jest jeszcze downpipe. Póżniej wystrojenie westgate i dopieszczenie programu. Docelowo będzie mniej niż 250 km ponieważ nie chcę przesadzać z doładowaniem i pozostanę na 1,2 bar. Przypuszczam, że będzie w okolicach 230 km +- 10 km.

Moc podniesiona przez:

turbinę k04-019 + wsetgate 0,5bar

wtryski 412ccm@3bar, a regulator 4bar-owy więc jest sporo więcej

FMIC

Myślę, że autoryzowany zakład, który zresztą do niedawna był także autoryzowanym i nagradzanym zakładem STAGA wie co robi i jak się montuje gaz. Do tego cena, 2400 na porządnych gratach. Martwi mnie tylko sterownik. Czy można to wysterować tak jak na LPG Tech'u czy Stag'u?

Jaka instalacja LS Turbo wypada w porównaniu z:

LPG Tech 224, Reduktor Lovato RGE220 lub KME Gold ewentualnie 2xAC01 150, wtryski LPG Tech Dragon lub WGs24 (podobno są superszybkie i tanie jak barszcz)

Jakie zestaw polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldiosa- tu są więksi znawcy , pewnie Ci zaraz jeszcze napiszą więcej informacji niż Ty sam posiadasz na temat własnego samochodu ;) ciekawe co by powiedzieli gdyby zobaczyli napis k04-019 na turbawce i bebechy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program jak program jeśli wczesniej ta turbina spełniała jego wymagania a teraz nie chce to ewidentnie cos się wysrało, albo jest dziura albo wg nie zamyka, albo turbina ma juz dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś sie zmienilo.. 25 g/s wiecej i turbo ma u góry bara ale to chyba nie koniec problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

German co z przepływką znowu nie tak, jest nowa. Logi zrobione zaraz po skasowaniu błędów, wydaje mi się że korekty się już trochę poprawiły. Prawdopodobnie program do poprawy szczególnie dołem bo nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli przeplywka jest nowa, to pompa paliwa niedomaga, trzeba sprawdzic cisnienie paliwa. jesli pompa ok , to przeplywka zaniza albo to albo to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...