Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i tak się nabija posty :gwizdanie: :gwizdanie: Ale o co chodzi :polew: Guru - "Postmaker" :decayed: [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 18:59_________________________________________________Guru a załatwiłeś to co miałeś załatwić dla mnie :mysli:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i tak się nabija posty :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo to jest "rozkaz" ps naucz się cytować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Coś Mirka poniosło Dostał trochę władzy do dyspozycji to mu odbiło A może to po tym skoku do piwnicy :polew: stok stokiem ale ta wirtualna deska snowboardowa po prostu Mega KOZAk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Coś Mirka poniosło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co Ci się z twoją stało[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:01_________________________________________________niestety nie mam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahaaha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sky byłem na forum A6 i pytali tam o Ciebie piszą że Skydiver to ten co ma A6 + webasto + silnik 1.9 na spółę z kolegą :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pan pikuś Sky sprawdzałeś czy Cię ni ma na forum A6 :mysli: :mysli: Siemanko Wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu po co chcesz go wklejać na jutube, ja tam nie chcę być Zastanów się bo jeszcze popełnię samobójstwo zaopiekujemy się Twoim "bolidem 1.8T" :polew: :polew: Jego można tylko odpalić za pośrednictwem mojego odcisku kciuka jakoś to obejdziemy albo po prostu kciuka Ci obetniemy :polew: :polew: :polew: :polew: dobra Pany ja pomykam do pracy ;( ;( ;( ;( nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu po co chcesz go wklejać na jutube, ja tam nie chcę być Zastanów się bo jeszcze popełnię samobójstwo zaopiekujemy się Twoim "bolidem 1.8T" :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam szybki zgon i jebitny kac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
okazja goni okazje o niczym innym juz nie mysla a ja jakoś ostatnio nie za bardzo toleruję dużych ilości alkoholu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja cię nie d*pie co za alkocholicy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek filmik KOX
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pijaki miłego reszty weekendu (chociaż niektórzy to mają weekend od poniedziałku do niedzieli ) a ja tymczasem ARBAJT
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Krolu oczywiście przy kompie siedział :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 12:38_________________________________________________a APUcek przy swoim Mistrzu :decayed: :decayed: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oooooooooo fuckkkkkkkkkkkkkkk widzę że chyba nowy różowy nam przybędzie :polew: :polew: :polew: Somes chyba przeszedł inicjacje bo na fotce nr 1 on jako jedyny niebieski siedzi Więc go wzięli w obroty Ci Różowi pod dowództwem Fioletowego :polew: :polew: :polew: :polew: Ciekawe czy przeszedł te testy na Różowego :nabijasie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to gratki to miejmy nadzieję że się pokażesz w piątek 16-22 w pracy ... :wallbash: no cóż zrobić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to gratki to miejmy nadzieję że się pokażesz w piątek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale oficjalnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co Ty byś w tym Queensie robił? tam nie ma dmuchanych lalek :> wystarczy że zapłaci za nas a potem porozwozi do domów :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 15:50_________________________________________________ odbierze mnie ktoś z dworca pkp dziś nie ma sprawy tylko zadzwoń o której :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj oj biedactwo hahahah mi cały czas pali 10 bez względu na pogodę ale dzisiaj sprawdziłem i ch_j strzelił mój przegub ;( f*ck znów wydatki :wallbash: :wallbash: :wallbash: