Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
znaczy się jak nic nie spier***i to będziesz no podobno FACHOWIEC to powinien dać radę pod warunkiem że nie zaśnie po nocce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
robisz z tym nierobem? nioooo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
qrFa jak mi się jutro uda to wpadnę na spota a wszystko zależy co ten leber Mario w robocie zrobi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chopy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zadowolony??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:tongue4: :tongue4: A spier... no zmęczony jestem no no no No co jajco byle jak ale się zachowuj a nie wulgaryzmami tu sypiesz chyba trza będzie Cię zmoderować :polew: :polew: Najpierw byś się przywitał a nie wpierdalasz się jak z butami do stodoły
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:tongue4: :tongue4: A spier... no zmęczony jestem no no no No co jajco byle jak ale się zachowuj a nie wulgaryzmami tu sypiesz chyba trza będzie Cię zmoderować :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
QrFa co tu się dzieje wszyscy się tylko witają a różowe gejki z właścicielem "Gluta" to już masakra :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Różowe gejki się powadziły
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bryyy podobno szlajasz się po PRLu :gwizdanie: a co już Egon doniusł :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
synki kaj ten spot dzisiaj- Spoty Katowice i okolice
ano żyje tylko ze brak czasu to mój najlepszy przyjaciel Przyjaciół się nie wybiera ale ty muisz coś z tym zrobić. ano żyje tylko ze brak czasu to mój najlepszy przyjaciel wiem jak to jest, też nie mam go ostatnio za wiele Zarobiony Miszka... :gwizdanie: no cóż zrobić takie zycie ale może za niedługo wszystko się ustabilizuje dobra ja spadam bo jutro znów do pracy :kox: :kox:- Spoty Katowice i okolice
ano żyje tylko ze brak czasu to mój najlepszy przyjaciel- Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 20:57_________________________________________________miszka ty stary rowerze[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 20:57_________________________________________________czytaj komentarze http://www.notowany.pl/artykul/15942/jak-dzielisz-sie-pieniedzmi-w-malzenstwie.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 08:18_________________________________________________ mota fajny filmik- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaaaaaa nic ciekawego non stop nocki i popołudniówki :blink:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buongiorno- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemano- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Beciarz nie podskakuj tylko zobacz se na gg o czym pisałem jak cię nie było :naughty: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Beciarz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sie ma Chłopaki ni i Dziewczęta oczywiście [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 18:48_________________________________________________cze Dimek- [B5 ADP] Brak mocy, szarpie
a kiedy były wymieniane przewody wysokiego napięcia? może trzeba kopułkę wyczyścić bo mogła zaśniedzieć (ja tak miałem) a może świece - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE