Treść opublikowana przez piterra
-
Spoty Katowice i okolice
akurat się myślisz obydwu robię jak chce pojadę za wami na wstecznym i po co ja mu ten kąt wtrysku ustawiałem teraz myśli że naprawdę ma S4 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spox ja się nie śmieję tylko może za bardzo olej rozgrzałeś :mysli: (to by był najlepszy scenariusz) ale na pewno chciało Ci się ;( i szklana pogoda w twoich oczach była :shocked:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 00:07_________________________________________________dobra "zawijom keca i leca" .................. spać nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek słyszałem że te twoje APU miało stan agonii "Cierpimy razem z Tobą" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Pantofel i tyle i Ty mnie tu nie strasz że mi facjatę rozkwasisz :decayed: :polew: :polew: Oj Miszka Ja mam nadzieję że z tymi rękoczynami to tylko żarty :mysli: :mysli: Bo nie w smak mi zlać człowieka z forum [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 23:50_________________________________________________ale chyba nie chcesz żebym na forum rozwijał temat pantofla :polew: :polew: Kobiety są wymagające i niestety czasem lepiej się poddać bo te ich ględzenie, trajkotanie, gadanie bez sensu non-stop, powala i człowiekowi nie chce się słuchać bo to gorsze niż dostać od jakiegoś kolesie w ryja :decayed: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam dopiero w domu :polew: :polew: :polew: :polew: Wczoraj MEGA spociszcz niech żałują Ci, którzy byli nieobecni szacun dla Tych, którzy świst turbiny cenią ponad wszystko (czytaj Pucek i Gregory) Krolu tu też napiszę Regulacja kąta wtrysku u Krola w jego rakiecie wykonane poprawnie Krolu był operatorem laptopa :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
ja tego nie mam :polew: :polew: [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 23:41_________________________________________________a z czym niby blefffff
-
Spoty Katowice i okolice
ja ci mogę coś innego rozwalić .........wiesz co mam na myśli :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 23:37_________________________________________________A TY Miszka nie filozuj mi tutaj Bo znam pewne fakty z twojego życia Pantoflarzu jeden
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu już się chwalił że ma wyrezany kąt wtrysku :polew: :polew: A tak wogóle to Katosy jakby nie wasz tajny Agent ( wiadomo że chodzi o Krola) :decayed: :decayed: to porażka a jak poczytacie na Gliwickich to ELYTA zapewniła mega atrakcje żałujcie że was nie było Maxito nie masz czego żałować było MEGA żarło :evil: :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobranoc panowie do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu Cię zabierze
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka się wybiera [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 19:54_________________________________________________i ja też :decayed: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cze Pucek [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 19:53_________________________________________________to pora na "Gruba dupać"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co Czester, nie ma kolacji dzisiaj??? obstawiam taką listę: Pucek, Guru, Piter, Dogi, Czester, Gregor, Miron, Diman, Królu to są pewniacy, a reszta? Pelex? Arek? Egon? Miszka? skydiver? jak widać, to 8 osób jest na bank Siema ja zobacze jak bede sie czuł bo teraz na L4 siedze :gwizdanie: egon nie sciemniaj po ostatnim spocie twoja cie niechce poscic ona niejest moja to kumpela Egon woli z kolegami do kina chodzić a ty pitek skad wiesz byles z nim nie pękaj po chłopcach mi się odbija a Egon ostro kilka stron temu był za kinem a zresztą nie on jedyny widać jest kilku ciepłych braci wśród nas buhahaha Pitera tez by sie przeszdl do Kina:P do kina to ja se z Żoną chodzę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co Czester, nie ma kolacji dzisiaj??? obstawiam taką listę: Pucek, Guru, Piter, Dogi, Czester, Gregor, Miron, Diman, Królu to są pewniacy, a reszta? Pelex? Arek? Egon? Miszka? skydiver? jak widać, to 8 osób jest na bank Siema ja zobacze jak bede sie czuł bo teraz na L4 siedze :gwizdanie: egon nie sciemniaj po ostatnim spocie twoja cie niechce poscic ona niejest moja to kumpela Egon woli z kolegami do kina chodzić a ty pitek skad wiesz byles z nim nie pękaj po chłopcach mi się odbija a Egon ostro kilka stron temu był za kinem a zresztą nie on jedyny widać jest kilku ciepłych braci wśród nas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co Czester, nie ma kolacji dzisiaj??? obstawiam taką listę: Pucek, Guru, Piter, Dogi, Czester, Gregor, Miron, Diman, Królu to są pewniacy, a reszta? Pelex? Arek? Egon? Miszka? skydiver? jak widać, to 8 osób jest na bank Siema ja zobacze jak bede sie czuł bo teraz na L4 siedze :gwizdanie: egon nie sciemniaj po ostatnim spocie twoja cie niechce poscic ona niejest moja to kumpela Egon woli z kolegami do kina chodzić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 19:04_________________________________________________najwyżej jutro tam zadzwonimy [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 19:05_________________________________________________a jak nie to jakaś pizzeria albo do Zodiaku 2 podjedziemy [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 19:05_________________________________________________wymyślimy coś na miejscu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo wymyślcie coś fajnego najważniejsze żeby parking dla naszych padlin był a szczególnie dla tej czarnej 28 konnej upsssss 280 konnej :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to może zaklepać jakieś stołki tylko ile tych taboretów zarezerwować :mysli: :mysli:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wiem można zadzwonić albo tak wjechać znienacka [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 18:16_________________________________________________http://chatapolaka.pl/ [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 18:17_________________________________________________ se dobrze zrób a nie bi-xenony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć pseudo-geje i inni kinowi romantycy i reszta Elyty [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 17:51_________________________________________________co robimy w piątek?? [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 17:51_________________________________________________Mam propozycję .......................[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 17:52_________________________________________________żeby podjechać do jakiegoś lokalu np. do "chaty polaka" zaraz przy strefie można by tam zjeść coś (np. jakieś koryto na 4 osoby - cena około 45zeta) i po browarku do tego Chyba wydatek do 20 złotych to niezbyt dużo a lak ktoś nie będzie miał to umyje wszystkim szyby i mu kupimy :polew: :polew: Co Wy na to :mysli:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Uwaga Jestem [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 17:35_________________________________________________oooooooooo Pelex żyjesz :mysli:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przecież te konie mechaniczne same się nie rozmnażają więc po co Rudi chcesz hamować te wasze wozidło dla wykresu jeśli tak to Krolu za 20 zeta CI namaluje :polew: :polew: ja nawet zrobię lepszy bo moge policzyć interpolacje i aproksymacje tych funkcji... i to wszystko za całe 20 zł
-
Spoty Katowice i okolice
Ale myślę że Miszka się pojawi :decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 19:06_________________________________________________ rzekłbym MEGA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przecież te konie mechaniczne same się nie rozmnażają więc po co Rudi chcesz hamować te wasze wozidło dla wykresu jeśli tak to Krolu za 20 zeta CI namaluje :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Audi=drogo ty właściciel Dacii Logan nie wymądrzaj się a odnośnie kosztów to nie więcej niż 500PLN [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 18:10_________________________________________________Czester to co w końcu kupiłeś ??????????????????????? bo ja tak na prawdę myślę że wielkie gówno kupiłeś [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 18:12_________________________________________________i wszystkich w chu_a robisz