Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli co ? zamykamy Gliwickie Przenosimy sie na Katowickie Zdrajcy :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: Gdzie będę na piątkowych wykładach siedział... cFaniak :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Dobra dobra bez podniety - bo już nas nasz Prezes objechał i nie będzie tak lekko z pomocą w nabijaniu postów :evil: :evil: :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli co ? zamykamy Gliwickie No niby tak Ale jak widać u nas kultura :polew: :polew: I kto by o piciu i pupach pisał :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 11:23_________________________________________________I jakby nie piwo i laki to dalej by mieli 10 postów :decayed: :decayed: A my grzecznie i kulturalnie pisząc o poważnych tematach mamy już prawie 1000 postów :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Czester trzebabyło ich wspomóc bo jakoś się bali tej pierwszej 100. Kanar nic się nie martw, strona 200 już za tydzień a najpóźniej za 2 tygodnie :polew: :polew: :polew: i będziesz pił nie za swoje PLN :decayed: :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Ty się tu nie chwal [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 23:09_________________________________________________ bez takich mi tutaj zaraz to popraw :baseball:
-
Spoty Katowice i okolice
zobaczymy jak to będzie ale na zimowy jestem chętny jak najbardziej nie ma miękkie gry choćbym miał kredyt wziąść to jadę
-
Spoty Katowice i okolice
no nie mogłeś mieć bo podobno po lesie bez butów biegałeś :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
GODZIC wstyd co ty tu dajesz Dokładnie KROPKA mu!!! Albo jeszcze lepiej Bana!!!!!!!!!! To chyba chodziło o to że dostaniesz banana za te swoje wozidło :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ta pucek jakieś tam historie krążą po ostatnim wypadzie a może to zwykła zawiść ludzka że jedni mogą dużo a inni mniej nie to nie tak wszyscy mogą tyle samo tylko że jedni wychlali więcej a inni mniej a jeszcze inni mieli za ciasne obuwie :polew: i stąd te dziwne historie i pomówienia
-
Spoty Katowice i okolice
Spoko Piterra wezmę ci go do Gliwic OK Więc Kanar mój beer przekaż Gregoru Gregoru - to taki typ co jeździ białym glutem z przekręconą 4 na tylnej klapie :decayed: :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No kamień z serca
-
Spoty Katowice i okolice
dobra narka wszystkim lecę spać Mnie niestety nie będzie we wtorek u was tak że Kanar jesteś jeden browar do przodu :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
oj oj KANAR to jak gliwice się zjadą to dwie kisty mogą braknąć a jak przyjedziemy z kierowcami to jesteś BANKRUT :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
u was czeka się na jelenia a u nas to sami ochotnicy stawiają :polew: :polew: :polew: a pierwszy był PELEX "Padre" stawiania browarków :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
nie mów im bo się zaczną do nas zlatywać i parkingu nam braknie :decayed: :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
miałem iść spać a tu 100 stronka pękła i widzisz Maxito jak nagle pobudzili się niektórzy a jak wogóle przeczytali że wóda piwsko i panienki to już wogóle ............. tłok się zaczął robić :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
nie zniechęcaj kolegi po browarku i do domu Kupi "synek" kista bieru i bydzie :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak się zapowiesz że przyjedziesz to się zorganizują i będzie ich sporo na pewno nie będziesz zawiedziony
-
Spoty Katowice i okolice
jak to co jak już otwożyłeś 100 stronę to sam się skazałeś na stawianie browarków i módl się żeby gliwice nie przyjechały bo majątek stracisz :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:31_________________________________________________dobra spadam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To mieliście MegaGiga spot no ale nawet najlepszym się zdarza :polew: [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:05_________________________________________________dobra spadam
-
Spoty Katowice i okolice
dobra lizak serduszko dla każdego :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:21_________________________________________________dobra spadam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
masz rację trzeba to załatwić za jego plecami zróbmy ankietę tylko najpierw trzeba zebrać propozycje[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:20_________________________________________________dobra spadam spać
-
Spoty Katowice i okolice
a co będzie na 100 stronę ???????????///[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 22:16_________________________________________________znaczy kto stawia????????????/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale myślę że trza by to z Gregorem ustalić oczywiście z wyraźnym naciskiem większości społeczności forumowej a Mirek resztę załatwi (mam nadzieję)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Te Różowy chyba znów se pomyliłeś masz tu link do twojego działu http://www.a4-klub.pl/smf/newbie-b3.0/ :polew: :polew: :polew: :polew: