Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzieliśta http://moto.onet.pl/1572374,1,audi-zmienia-swoje-logo,artykul.html?node=2 wychodzi na to ze mamy nieaktualne znaczki na wozidłach :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podoba mi się ten podpis... Zastrzegę go sobie... Krolu to moje dzieło mogę Ci je odstąpić całkiem niedrogo: jedno tankowanie do pełna ale przyjadę z 1000 litrowym zbiornikiem na przyczepie :polew: :polew: ale za podpis będziesz dziękował w piątek :kox: :kox: :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tak AUDI S4byKrolu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pogoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rozumiem że pisząc sprzęt miałeś na myśli eS4 Krola :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 20:57_________________________________________________dobra spadam nara czas do pracy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
impotent albo gay ale patrząc na ten róż ...................... SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSpadaj każdy by chciał SSSSSSSSSSSSS mieć :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
impotent albo gay ale patrząc na ten róż ......................
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jej nie widziałem.... [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 19:42_________________________________________________ale niezłe zbliżenie jej ktoś zrobił... zboczeńcy... ale ona ciebie widziała
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale ona albo popuściła albo ma ciotę :polew: :polew: [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 19:39_________________________________________________albo to kisiel na widok Krola
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wystarczy sie przypomnieć na zlocie - jeszcze nigdy nikomu nie odmówiłem ( poza 1 zlotem z moja B7 gdzie nie było klocków ) [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 16:33_________________________________________________sam się dziwie, że nikt nigdy nie chce - gdzie moim B6 to każdy chciał i jechał - nie lubicie diesli Siemka Prezes To ja przełamię ten spokojny czas dla Twojej najnowszej "niuni" i w piątek zasiadam za kółkiem tego wozidła o ile nie zmienisz zdania a w ramach rewanżu dam Ci karniaka moim bolidem to zobaczysz jak to jest jak ciśniesz i ciśniesz a fura w miejscu stoi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek no to sto lat Ci życzę i przede wszystkim znalezienia jakiejś ładnej fanki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jedni sa dobrzy w gebie, a inni w czynach no byc moze pogadamy na żywo a teraz spadam bo nadal mnie dynia napier dala Dobrej nocy Wszystkim A-rek Tobie też zrób to logo jeśli jeszcze masz chęć - i tu piszę całkiem poważnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze prawisz bo to nie sama moc daje osiągi i efektowną jazdę Driver jest najważniejszy bo trzeba umieć jeszcze użyć tego co ma się pod maską a w maldonie to nawet dało się wycisnąć 110% jak ktoś umiał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
haha napisałem że idę spać i A-rek od razu się pojawił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadam Pimpki A-rek coś tam dziś próbował się odgryźć na mnie - ale to niestety trudne :decayed: ale czekam z niecierpliwością na jego logo NARA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale muszę ci przyznać Pelex że napęd na tylną ośkę jest piękną rzeczą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz juz wiecie dlaczego chce BMW BolidMłodegoWieśniaka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a po zrobisz mu to pupą :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No akurat tutaj muszę przyznać Tobie wyższość i chylę czoła... kiedy mnie tak przewieziesz miedzy słupkami na Forum (powiedz wcześniej co pieluchę założę) :buziak: dawaj panowie bez takich gejowskim obietnic :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: rozjeb...ś mnie!!! jestes tego pewien to sie zgadza wiec prawie jak Audi no to teraz dowiesz sie prawdy, to sa lampy z Bory jestem pewien bo gadałem z kumplem a konkretnie jest to własność od koleki jednego a forumowiczów f u c k masz rację teraz sobie przypominam sorki bo ostatnio coś ta fabia chodzi mi po głowie ja gadałem z tym kolegą rok temu tak że trochę mi się pokiełbasiło ale to i tak grupa vag
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie bez takich gejowskim obietnic ciesz się że mu nie napisałem żeby wyszedł na ulicę i pierwszemu napotkanemu facetowi zrobił loda, d*pą :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jestes tego pewien to sie zgadza wiec prawie jak Audi jestem pewien bo gadałem z kumplem a konkretnie jest to własność od koleki jednego a forumowiczów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu GOWNIARZU jak chcesz to cię zaraz pojadę jednym zdaniem Cię położę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ten polonez jest z wawy to własność znajomego mojego znajomego przednie lampy z fabii czyli z grupy vag[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 22:41_________________________________________________ Powinieneś to zobaczyć: http://www.youtube.com/watch?v=IjHoufzh2L8 Jak stwierdził Clarkson prowadzenie jest porażająco beznadziejne. Porażka Gówno wiecie o polonezach a TY KROLU jak chcesz mieć jazdę to zaczynamy [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 22:42_________________________________________________jedno jest pewne że jeździć poldkiem mało kto umie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pozazdroscic Sam powiedz felgi 13 cali fifka z tyłu z daewo TICO mniej więcej tej samej grubości kolor z poldka Borewicza kierowca z wioski zwanej Rybnik :polew: Ciekawe co byś powiedział, jak byś zobaczył te poldki co tam były : "Polonez club tuning" jeden był :kox: Krolu co ty mi tu wyjeżdżasz z nie seryjnymi poldkami przecież jak ty skończyłeś pieluchy nosić to wtedy skończyła się produkcja poldoneza to był wielki dzień przestali te zgnitki klepać Yołk Pelex poldek to całkiem porządny wóz i odpierdaty od poloneza bo jak Cię strzelę tym kablem co mi dałeś to Ci się oranżadą z komunii odbije Cycu przecież ja nic do poldka nie mam ale jak mi gówniarz wyjeżdża z tym jakie tam poldki nie były ........ same przeróbki które z Poldkiem nic wspólnego nie miały no to spox cholera ale Krola to jakoś nie mam sumienia dojeżdżać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pozazdroscic Sam powiedz felgi 13 cali fifka z tyłu z daewo TICO mniej więcej tej samej grubości kolor z poldka Borewicza kierowca z wioski zwanej Rybnik :polew: Ciekawe co byś powiedział, jak byś zobaczył te poldki co tam były : "Polonez club tuning" jeden był :kox: Krolu co ty mi tu wyjeżdżasz z nie seryjnymi poldkami przecież jak ty skończyłeś pieluchy nosić to wtedy skończyła się produkcja poldoneza to był wielki dzień przestali te zgnitki klepać Yołk Pelex poldek to całkiem porządny wóz i odpierdaty od poloneza bo jak Cię strzelę tym kablem co mi dałeś to Ci się oranżadą z komunii odbije