Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mój nr to 662 252 811[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 21:18_________________________________________________synki lecimy z tym spamem [br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 21:19_________________________________________________bo o 22 spadam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pikuś w razie pytań dzwoń no chyba że będziesz jutro na spocie to Ci powiem jak to ugryść
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale jak stoi to kobiety zadowolone
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niewierze :gwizdanie: i nie podpuszczam wcale :naughty: no i maszyna ruszyła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman te 15 stronek to dyżurni spamerzy pykną pewnie jeszcze dziś wieczorkiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie narzekaj przecież zbierasz na mieszkanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niemożliwe Pucek i brak gleby :wallbash: :wallbash: cóż to za drastyczne zmiany??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oooooooooooooooo Pucek zmiana paździocha???????????????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli inspekcja oki macie załatwione
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra wezmę vaga ale napiszcie co chcecie robić?? żebym mógł się przygotować na wasze zachcianki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu "niech MOC będzie z tobą" :polew: :polew: Punto 1.2 power of dreams
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron nigdy nie żartuje :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
proponuję użyć allegro i odpowiedni dział na forum chociaż teraz wakacje to może być problem ze sprzedaniem ale pewnie znajdą się chętni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
żyje i żona mi neta nie odcięła -nie martwcie się ostatnio po prostu sporo pracy + remont + opanowywanie Visty nawet nie dałem rady wszystkiego dokładnie przeczytać brak czasu to moje fatum ale za to pojawię się w piątek na 100% pozdro dla Elyty i reszty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
macie tu jeszcze coś fajnego http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/27426/w_aucie_w_wersji_slaskiej/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano Wszystkim niestety nie bedzie mnie na piątkowym spocie a tak przy okazji Wieczorne rozmowy... Wczoraj wieczorem dyskutowaliśmy jak zwykle z żoną o tym i o tamtym... Dochodząc do jakże delikatnego tematu eutanazji - o wyborze między życiem i śmiercią - powiedziałem: ,, Nie pozwól mi żyć w takim stanie, bym był zależny od jakichkolwiek urządzeń i karmiony przez rurkę z jakiejś butelki. Jeśli przyjdzie mi znaleźć się w takiej sytuacji, lepiej odłącz mnie od urządzeń, które trzymają mnie przy życiu". A żona wstała, wyłączyła telewizor i komputer, a piwo wystawiła za drzwi...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
p Piterra- MistrzCiętejRiposty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon nie ściemniaj tylko bądź mężczyzną [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:32_________________________________________________ Skąd wiesz że wybaczam :polew: :polew: :polew: :polew: Teeeeeeeeeeee boguuuuuuuuuuuu bo jak Cie strzelę to Ci się oranżadą z komunii odbije
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakiego mmsa?? nic nie dostalem hehe juz zaczynam puszki zbierac na ten twoj zderzak:) Ty nie graj w ch_ja tylko wywiąż się z problemu bo ............... BÓG wybacza ..............
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wieczór Wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Wszystkich po długiej nieobecności na forum Krolu postawiłem właśnie tą vistę - klaczego dopiero? totalny brak czasu do końca tygodnia powinienem opanować VAG
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim dziś jestem na spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
M@rk zaproponuj coś do 1700PLN
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jaki masz kabelek ? usb czy com[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:29_________________________________________________ musze sie rejstrowac zeby zobaczyc... Gracjan zabierz zabierz nie trza się rejestrować