Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu co sądzisz o takim lapku http://www.laptop24h.pl/acereme725422g16t4200fsb8003gb160gb156vhbkamera-p-3574.html?osCsid=8ee6c080e1f294566dab3f781991fca2
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu ale podobno kabelek na com'a jak podepniesz przez przejściówkę to nie działa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaaaaaaaaa mam pytanko: czy ktoś ma vag'a na viscie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
macie tu jeszcze coś fajnego http://halbot.haluze.sk/?id=5036
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszystkim ja jak zwykle mały cytacik Najlepsze źródło wiedzy Sprzedam encyklopedie Britannica, 40 tomow. Stan bardzo dobry. Nie bedzie mi juz potrzebna. Ozenilem sie tydzien temu. Żona wie, k..., wszystko... najlepiej.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
obgadamy to w piątek na spocie[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:58_________________________________________________ Cicho-sza z czym do ludzi ?????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to dziś? wypas ożeń się to Cię ręka przestanie boleć :decayed:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:57_________________________________________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra spadam o jutra siemanko WSZYSTKIM
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i wogóle to o 4:10 wstaję a ty gureguru nie fikaj bo sam masz popaprany nick :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurw a fajny dialog się zaczyna a tu żona woła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaaaaaaa wogóle to siemanko Proton2
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty tu nie dyskutuj czy na piątek będzie dobrze czy nie niewierze spamerzy 25minut czytania , tyle stron w przeciągu 4h od ostatniego sprawdzania chyba was suszy przy tej pogodzie , w sam raz na browara _________________________________________________ No na piątek by było dobrze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Qfa te 2xr nie jest tak od parady geneza powstania mojego nicka - Piter (od imienia), a ra (pierwsze dwie litery nazwiska) i żeby mi było jasne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
popieram pierwsze foto zostawić w obecnym rozmiarze a resztę fotek tylko miniaturki ale to trzeba do Mirona uderzyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rudzielec to "Spalanie: dla Pittery (pali tyle ile potrzebuje)hahah" zabrzmiało jak obraza :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :doh1: proszę poprawnie wpisać mój nick :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kolego z czerwono-czarno- granatowego 1,6 proszę mnie tu nie prowokować bo spotkamy się na kresce (jak naprawię przepływomierz) ahahah Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? to ty mnie tu nie prowokuj bo ty z tym twoim granatowym "inwalidom" o niezidentyfikowanych parametrach i ze zepsutą przepływką to tylko zapach powąchasz [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:42_________________________________________________Diman nie dyskutuj tylko się dostosuj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
weźmiesz dla taty albo ja dziabnę twoje :decayed: :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ooooooooooooooo Krisu jest chyba czyta :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko szkoda że ja zaraz idę spać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu a tobie co tak styki zagrały?? to nie ja to nie ja - rzekł Krolu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rudzielec popraw ten opis bo nie mogę patrzeć "Spalanie: heh superowskie zalezy od chumoru"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 22:28_________________________________________________osobiście zawsze się staram Wiem wiem w końcu ten rocznik do czegoś zobowiązuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No no :gwizdanie: :gwizdanie: Młody a jaki przedsiębiorczy :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Apel !! Starajmy się pisać poprawnie zgodnie z zasadami ortografii