Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale to są takie ciule że z nimi nie da się normalnie rozmawiać ale ja ch*jków załatwię a poza tym to rozmawiałem z moim nowym pracodawcą to mi powiedział żebym już jutro do niego przyszedł pracować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żeby przypadkiem ci nie oddał zanim cię wywalą ale jak jebne mu kluczem 70'ką to raczej nawet nie kwiknie a co dopiero miałby oddać ty moze wprawadz dykusje lepiej bo jeszcze siedziedz pojdziesz i tyle bedzie z tych twoich czynow :gwizdanie: spoko dzisiaj ciąg dalszy pertraktacji :gwizdanie: a jak się nie dogadam to na bezczela trzeba będzie porzucić ten zakład
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żeby przypadkiem ci nie oddał zanim cię wywalą ale jak jebne mu kluczem 70'ką to raczej nawet nie kwiknie a co dopiero miałby oddać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak mnie wqrwią to wyqrwie jakiemuś ciulowi i sami mnie wy***ią
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a mnie nie chcą zwolnić banda jedna i chyba będę musiał porzucenie zrobić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ty zaś wolne masz??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano Dimek i reszta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
masz jeszcze coś "konstruktywnego" do powiedzenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo Miron jest w pracy wyskoczył tylko do pralni po ręczniki przecież on w siłowni nie ćwiczy tylko pracuje :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to nie wiedziałeś o tym :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
życie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chciałbyś gejku sam se spadam bo ten gej mnie tu molestuje żegnam tych normalnych, tych co ich żony witają gadką o necie, no i gejom też powiem dobranoc :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bulik widać że masz smaki na MiodzioModera
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek ale o co kaman z Rudzińcem bo nie kumam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciekawe z kad tyle ludzi wezmiesz już o to się nie martw cFaniak jak prowokuje widać lubi grupowe dymanko :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bulik nie bądź taki do przodu bo a ten net u mnie w pracy to jakaś masakra jakiś j**any niemiecki dostawca no qrFa żeby w polsce internet z faterLANDU :wallbash: to tylko u mnie w robocie tak może być :wallbash: spadam bo qrWicy zaraz dostanę z takim internetem narka info do użytkownika BULIK : "jak cię dorwę to ci gaśnicę do du*ska załaduję " :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
idę coś zjeść bo zgłodniałem a wy dalej sobie całusy przesyłajcie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spadam geje bo w pracy siedzę i spać mi się chce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć synki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
forum alkoholików a ty Bulik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
LOVELAS :polew: all- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B5 ADP] Wymiana pompy wodnej?
co za bzdury wypisujecie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: żeby wymienić pompę w ADP trzeba : -zdjąć zderzak -odchylić chłodnicę klimy (jeśli jest klima) -zdemontować chłodnicę (bo płyn i tak trzeba spuścić) -napewno sprawę ułatwi demontaż wisco i alternatora a pozatym wrzucę tu małe fotostory (jak już składam ) i musisz odkręcić wszystkie te śruby z obrazka w razie pytań pisz na pw a kolega Narcyz 35 jak ma pisać takie brednie to niech lepiej nic nie pisze tak samo jak andrzejd76 bo płakać się chce jak się takie pierdoły czyta bo nawet ja rozebraliście rozrząd to niepotrzebnie wystarczyło spojrzeć do ETKI (moje foto z rysunkiem) Mam tylko nadzieję że Narcyz 35 i andrzejn76 nie są z zawodu mechanikami samochodowymi pozdrawiam wszystkich posiadaczy ADP[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 16:44_________________________________________________aaaaaa i od razu wymień sobie pasek napędzający pompę wody bo na pewno będzie nieźle rozciągnięty, a żeby go wymienić to trzeba cały przód rozbierać - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE