Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boniu

  1. nieee... mam zapasowke na alumce 15 w bagazniku... Wihajster kolo zapasowe w sprayu nie zawsze sie sprawdza ... Co zrobisz jak bedzie wystrzal ??
  2. boniu odpowiedział(a) na domjenick temat w 1.8T
    Nie zalezy mi na dzwieku ... ale ja mam filtr K&N i powiem Ci ze jak przycisne gaz stojac z przodu auta to slychac jak zasysa powietrze...
  3. ja najpredzej pojade na hamownie jak zaloze rurki,forge i zestroje do konca ... czyli za jakis miesiac hehehe... Gregory wiązka doszla??
  4. boniu odpowiedział(a) na domjenick temat w 1.8T
    ja olalem temat...kupie forge 007
  5. Ale dzis popisaliscie...baq a moze sobie zrobisz tak jak ja mam??
  6. :bry:Pare stron to jest pikus ... gliwice czasem przez pare minut robia kilkanascie Co tam...do pracy trza co niee?? ale pizga na polu ;/ brrrrr
  7. baq_didila ja bym jechal ale dopiero jak zaloze rurki
  8. w bb robimy ognisko do ogrzania sie wiec nie jest tak zimno bo to jest w takiej budce przystosowanej do ognisk ... mnie nie bedzie w srode.moze bede za tydzien
  9. spoty sa o 18... moja zona ma rowniez 22
  10. Zapraszam na spocika do BB :P a tak wracając do mojego wieku to juz nie dlugo bede 21 latkiem:P doslownie kwestia 23 dni :P:P ... ja dzis o 3 skonczylem pic o 6 sie obudzilem do roboty ale zwatpilem...nie ma to jak u siebie
  11. niiieee obiad byl o 13 a teraz musialem zjesc bo zaraz znajomi wpadaja sie napic :drunk:
  12. miron jest gwiazda betlejemska... Pucek mnie karmi zonka obiad byl a drugi kotlet na kolacje
  13. omalo sie nie udlowilem kotletem ... Za osla to dziekuje to wole po wyglupiac sie z cora
  14. miro to jak...co jest do roboty?? patrz ilu chetnych,chyba stawka pojdzie w dol
  15. :polew: to co by miał robic??arek odrazu wskoczyl na nk i szukal
  16. odsniezanie podjazdów?? hahaha
  17. a co bedzie chodzil i cukierki po domach sprzedawal?? haha
  18. Co poniektorzy udaja AA a nie sa AA tylko WA(widoczni alkoholicy) :P:P panowie kiedy jedziemy do gliwic na spota??
  19. no przeciez ty byles 6:P
  20. Siemian a dlaczego by niee?? to ze Cie tam nikt nie lubi to nie znaczy ze Cie mam nie pozdrowic :> :> No ale coz zycie co nie
  21. zamiennik jak zamiennik czekam az sie stluka bo to prezent od zony wiec nie moglem nie zalozyc xenon mam 6000k,aktualnie nie ma gleby,zestaw zimowy wlozony tzn stalowki 16 i zawiecho S-line na tym nie stoi wysoko jak koza ani nie jest za nisko i jest komfortowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.