Treść opublikowana przez kaman
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Podziekowal Przód nadal stoi trochę wyżej, ale tragedii nie ma, jeżeli i u mnie tak będzie go wyglądać to bede zadowolony [emoji106] Felgi i opony juz jestem, jeszcze najważniejsze - sprężyny i zaczynamy rezać Tak przy okazji zapytam - przed wymiana sprężyn mam sie zaopatrzyć na wszelki wypadek w jakies śruby, itp? Czy wszystko podchodzi p&p i nie mam o co sie martwić? Kolego wszystko zależy od stanu amorkow. Jeżeli sa juz słabe to mogą szybko paść, jeżeli sa w całkiem dobrej dyspozycji to jeszcze trochę na takim połączeniu polatasz Osobiscie jestem ciekaw jak sie będzie jeździć na połączeniu 1BA + Eibach w stosunku do ori zawieszenia 1BA Wysłane z jabłka
-
Dystanse kół, a napęd Q.
Kolego zakładaj je śmiało Dystom to bardzo dobra jakość, lekkie i dobra cena Wysłane z jabłka
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Całkiem fajnie to wyglada Mam nadzieje ze podobny efekt osiągnę w moim Avancie. Jak zaloze sprężyny i pakiet letni to wrzucę foty do tematu, ale to dopiero w kwietniu bo marzec mam cały zawalony praca [emoji107] Na seryjnym zawieszeniu przód tez stał wyżej niż tył, a po założeniu sprężyn Ci sie wyrównało? Wysłane z jabłka
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Panowie na dniach planuje kupic Eibach Pro Kit -30 i założyć na amorki 1BA. Aktualnie przód od ziemi do rantu błotnika ma 68cm, natomiast tyl 65,5cm przy zbiorniku z paliwem prawie w połowie pełnym. Myslicie, ze po założeniu sprężyn Eibach wszystko sie wyrówna i w miarę ładnie siądzie? Teraz jest niezła koza, a na lato czekają felgi 18" wiec będzie jeszcze wyżej. Amorki w wakacje zostaną prawdopodobnie wymienione na twardsze takze zestaw 1BA + Eibach -30 jest raczej tymczasowy. Jeżeli ktos ma w swoim Avancie połączenie takie jak planuje (1BA + Eibach) to niech wrzuci foto, ciekaw jestem jak to wyglada Przekopalem temat i tylko jedno zdjęcie widziałem - w sedanie. Wysłane z jabłka
-
Polecane opony letnie
Miały być Seiberlingi, ale wybór padł na opony o takim samym bieżniku: Dayton D320 Evo 225/40/R18 92Y XL za 900zł z przesyłką - oczywiście nówki Zobaczymy jak się będzie na nich jeździć, jeżeli okażą się słabiutkie to za rok wpadnie coś konkretniejszego za grubszą kaskę
-
B6 DIVISION
Sciagacz dał radę [emoji106] Wszystko juz na swoim miejscu, pozostało tylko sprawdzić czy dobrze ściągaj Wysłane z jabłka Jakos głośno szuraja po tej szybie. Szczególnie na początku gdy woda spryskiwaczy jeszcze nie doleci do szyby. Mocno ta śrubę mocująca ramiona trzeba dokręcić?
-
B6 DIVISION
Jak są zapieczone to bez ściągacza się nie obejdzie...ewentualnie próbuj popsikać WD40 odczekaj chwile nakręć spowrotem nakrętkę i delikatnie w nią pukaj może pomału popuści...WD nic nie daje. Jade zaraz po ściągacz do znajomego, niech tylko przestanie padać Wysłane z jabłka
-
B6 DIVISION
Od rana próbuje wyciągnąć stare ramiona wycieraczek zeby zmienić na aero i nie moge ich wyciągnąć... Macie jakis sprawdzony sposób na wyciagnięcie fabrycznych ramion z B6? Zeby nie było - śrubę odkręciłem Wysłane z jabłka
-
Polecane opony letnie
O tych mówisz: click? Jak tak to biorę, po 213zł są EDIT: Dzwoniłem, nie są dostępne i nie wiedzą czy w tym miesiącu się pojawią
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Dzięki Pod koniec miesiąca założę nowe felgi, jednak na seryjnym zawieszeniu - wiem, wiem, będzie wysoko. Po prostu chce zobaczyć jak felgi będą wyglądać przy kolorze nadwozia LX7Z. Od razu wymierzę jakie dystanse będą najlepsze także maksymalnie 10 dni przemęczę się jeżdżąc kozą Tymczasem ramiona wycieraczek odnowione - muszą tylko wyschnąć, jak dobrze pójdzie to jutro wylądują na samochodzie. Tak się tylko zastanawiam, po co mi trzy komplety piórek...
-
Polecane opony letnie
Byłem dzisiaj u znajomego wulkanizatora i wypytałem go o te opony. Powiedział, że bieżnik - jak zauważył wcześniej Piotrek - mają taki sam jak Dayton i że kojarzy ogólnie Seiberlingi. Firma należy do grupy Bridgestone i nie jest zła, ale szału też nie ma, ot opona jak opona, miała iść przede wszystkim na rynek chiński, ale jest sprzedawana też w EU. Jeżeli opony są nowe i w takiej cenie to śmiało można brać bo ciężko znaleźć coś nowego i lepszego za takie pieniądze. Tym bardziej, że po sprawdzeniu cen u dostawcy u którego czasami zamawia on opony, Daytony z takim samym bieżnikiem chodzą 310zł/szt czyli za 4 opony trzeba zapłacić 1240zł, a tutaj za 300zł taniej mamy praktycznie to samo. Ja się jeszcze zastanowię i poobserwuje Allegro, może trafi się coś innego w zbliżonej cenie (podobno ceny nowych opon idą w dół). Jeżeli nic ciekawe się nie pojawi to po 16-stym marca zamówię te Seiberlingi i zobaczymy co to jest warte
-
Znaczenie ET Felgi
Kolego zakładaj opony 225/40 Wysłane z jabłka
-
Znaczenie ET Felgi
Dzięki imienniku! Myślałem żeby z przodu dać 10mm, ale nie byłem pewien czy to nie będzie za dużo, tym bardziej że planuję dać sprężyny Eibach -30mm.
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Tylko ta nakładka. Reszta zostaje w kolorze, chyba że słabo będzie to wyglądać to wtedy sprawdzę jak będzie prezentować się cały czarny ręczny 04-05.03.2015r W środę kurier DHL przywiózł mi sporą paczkę od kolegi BizoOn-a: A w niej grafitowe felgi Ronal RS6 8x18 ET43 Przy zawieszeniu 1BA będzie niezła koza dlatego też niebawem zamówię sprężyny Eibach ProKit -30, a od maja zapewne będę rozglądać się za nowymi amortyzatorami. Ponadto muszę zamówić opony - ciągle zastanawiam się jakie - oraz dystanse, prawdopodobnie na przód 5mm, a na tył 15-17mm. Jednak zestaw letni wpadnie prawdopodobnie dopiero w kwietniu bo w marcu kompletnie nie mam czasu żeby to wszystko ogarnąć. W czwartek przyjechała paczka od magicman-a w której znalazłem ramiona wycieraczek oraz pióra, a raczej trzy zestawy piór aero. Ramiona będę musiał pomalować więc na samochodzie prawdopodobnie pojawią się w weekend.
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie jaki dystans do felg 8x18 ET43 w samochodzie A4 B6? Moze ktos na forum sprzedaje takie rzeczy, ewentualnie posiadacie sprawdzonego sprzedawcę na Allegro? Byłbym wdzięczny za info [emoji11] Wysłane z jabłka
-
Które felgi 18" wybrać A4B6
Podobnie jak koledzy wyżej - felga nr 1 czyli Zito. Swietnie wyglada [emoji106] Wysłane z jabłka
-
Polecane opony letnie
Poszukalem na necie przez telefon i nic o nich nie znalazłem. Dlatego fajnie byłoby gdyby ktos, kto ogarnia opony wypowiedział sie na ich temat. Jeżeli moglibyście polecić mi opony 225/40/R18 w cenie najlepiej 1000zl byłbym wdzięczny. Ewentualnie do 1300zl Wysłane z jabłka
-
Polecane opony letnie
Hmm w takim razie jak już wrócę do domu i bede miał więcej czasu to usiądę i poczytam m.in o tych Bridgestonach. Dzięki za radę [emoji106] Wysłane z jabłka
-
Polecane opony letnie
Panowie Wy tu gadu, gadu, a ja przeglądam Allegro i oglądam opony do mojej A4-ki. Aktualnie zastanawiam się nad Bridgestone Seiberling Performance. Dlaczego te? Prawdopodobnie niebawem będę przejeżdżać przez Adamów więc mógłbym wstąpić i odebrać osobiście Tylko czy te Bridgestone są coś warte? PS: Ogólnie to szukam 225/40R18 tak do 1000zł. Oczywiście jeżeli w tej cenie opony będą bez szału to mogę dołożyć jakieś 3 stówki
-
Spociki Radzyń Podlaski
Dzwoniłem do znajomego co ma mi wymieniać. Powiedział, że ciężko stoi z terminami bo ma sporo zleceń - strasznie polecany jest u mnie w mieście. Mi będzie wymieniać sprężyny po godzinach, czyli zapewne po godzinie 19. Pod koniec marca planuję wszystko ogarniać także mogę wtedy dać Ci znać ile wziął ode mnie, chociaż nie wiem czy coś Ci to da bo po znajomości na pewno weźmie mniej niż od osoby której kompletnie nie zna
-
Spociki Radzyń Podlaski
Wymieniam u znajomego w warsztacie takze nie wiem ile mi policzyć. Wysłane z jabłka
-
Spociki Radzyń Podlaski
Zależy jakie chcesz założyć. Sprężyny Eibach Pro Kit -30 kosztują około 570zl. Jak zmienię swoje to Ci napisze jakie mam kategorie wagowe w swoim samochodzie, jak bedą pasować to bede mógł Ci je sprzedać Wysłane z jabłka
-
Spociki Radzyń Podlaski
Lustro - z tego co pamietam - mam z A3 od Bigmanna. Instalacje miałem już fabryczna. Jeśli chodzi o felgi to kupiłem od użytkownika Bizoon 18-stki, Ronal RS6 w graficie [emoji11] Wysłane z jabłka
-
Spociki Radzyń Podlaski
Ja sie zastanawiam czy wrzucić jakos na dniach czy poczekać do kwietnia. Zreszta najpierw musza przyjechać do mnie nowe felgi i sprężyny obniżające [emoji11] Wysłane z jabłka
-
Pomysł na moda " Gwieźdxiste niebo"
Nie oszukujmy sie - każdy ma swój gust wiec dla niektórych będzie to żałosne, a innym sie spodoba. Osobiście uważam tak jak Jarek, ze takie światełka w podsufitce bedą słabe. Ale jeżeli autor tematu uważa inaczej to niech działa, moze akurat zle wyglądać nie będzie aczkolwiek moim zdaniem... [emoji11] Wysłane z jabłka