Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. to już wiadomo gdzie na spota jedziemy jestem za tylko musisz frytek dużo zrobić .. Madas to pies na .. frytki ale na otwarciu żarcia do woli - za darmoche ma być -można pomyśleć :naughty: to tym bardziej
  2. to już wiadomo gdzie na spota jedziemy jestem za
  3. zaraz ,,transporter" poleci i piękna Audiczka [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 20:07_________________________________________________ sie masz Madasku :> rewelacyjny dzień dziś mamy prawda ?? :radocha: zgadza się miałem dzisiaj bardzo dużo pracy a to mnie bardzo cieszy :kox: a ja miałam rozmowe w sprawie pracy Malutka może w kręcisz mnie do jakieś spółki...w dwójke można dużo z wojować serio czy żartujesz ?? ja se 3-ke z przodu co miesiąc wynegocjowałam no szukam robótki więc nie zartuje ... szefem kuchni jestem ja -a wiesz co to znaczy???? przejebane dla reszty ludzi ja moge kase liczyc....ekonomik skonczylem
  4. sie masz Madasku :> rewelacyjny dzień dziś mamy prawda ?? :radocha: zgadza się miałem dzisiaj bardzo dużo pracy a to mnie bardzo cieszy :kox: a ja miałam rozmowe w sprawie pracy Malutka może w kręcisz mnie do jakieś spółki...w dwójke można dużo z wojować serio czy żartujesz ?? ja se 3-ke z przodu co miesiąc wynegocjowałam no szukam robótki więc nie zartuje ...
  5. to chyba mi bo ja na kuroniu :polew:
  6. no nie wiem .... mieliśmy wszyscy ustalić .... ja stawiam na week po świętach anooo może być niech troche zdąże wszystko spalić po tych świętach
  7. sie masz Madasku :> rewelacyjny dzień dziś mamy prawda ?? :radocha: zgadza się miałem dzisiaj bardzo dużo pracy a to mnie bardzo cieszy :kox: a ja miałam rozmowe w sprawie pracy Malutka może w kręcisz mnie do jakieś spółki...w dwójke można dużo z wojować
  8. Madas kiedy następny spocik ??
  9. hej malutka skoro tak mówisz a jak inaczej ?? hmm?? coś proponujesz ?? ale o co chodzi bo sie teraz zakręciłem
  10. hej malutka skoro tak mówisz a jak inaczej ?? hmm??
  11. hej malutka
  12. taaa czy sie stoi czy sie lezy kasa zawsze sie nalezy :gwizdanie: tak było kiedyś teraz trzeba zapierniczać tak tak [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 19:45_________________________________________________ co tam Azunia...jak wieczorek mija?? a jakoś mija, zaraz robię obiadokolację... a co robisz dobrego ??
  13. co tam Azunia...jak wieczorek mija??
  14. taaa czy sie stoi czy sie lezy kasa zawsze sie nalezy :gwizdanie:
  15. Cześć i Czołem
  16. dobry z rańca
  17. uciekam spać Miłej nocki i do jutra
  18. siemano
  19. ma sie talent
  20. smacznego !! dzięks
  21. zara będe w cinał pizze
  22. ja na grypę raz się zaszczepiłem i to było ostatnie moje sczepienie tego typu....juz powiedziałem że nigdy
  23. siemaa co to sie działo ?
  24. mie mam takich małych kuzynek, hehe, najmłodsza jest w moim wieku :gwizdanie: :naughty: dobra dobra, nie dla psa.... z resztą mieszka już w chicago aaa to nieee....narazie zostaje przy Audi....pózniej może jakis Boing

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.