Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. kurka ale sypie jutro trzeba będzie szpandel mieć na wyposażeniu Tak dalej będzie sypać to za pług będe robił moją niunią :gwizdanie:
  2. moze masz klapke z innego a4... [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 20:44_________________________________________________ tzn a bo to wszystko przez wicka on miał na dupe dostać :gwizdanie:
  3. co za 20 zeta można kupić do zawieszenia
  4. może...a może nie.... :gwizdanie: No ja osobiście doradzam najpierw podpiąć
  5. Aha dzieki to sie uspokoiłem A dzieje sie to tylko jak jest zimny tzw. poranny rozruch
  6. Trzeba będzie podpiąć pod kompa....tak to będzie ciezko cosik zdziałaś..... P.S. Jak zakładasz temacik to pamietaj o prefiksie
  7. mój ma aktualnie 169 tys. A czy był cofany czy nie tego niewiem. Najważniejsze że silniczek w kondycji Byle oleje, płyny i do przodu
  8. ciekawa sprawa..... a byłeś na diagnostyce?? ile masz % zużycia??
  9. zakręciłem się już tyle postów :gwizdanie:
  10. hehehe dobra bo tu widze schodzimy na temat obcy mi
  11. ktoś sobie przepie... i to mocno lustereczko może być zbite szkoda autka, ja tam wolę inaczej to załatwić :bicz3: bagnetem od oleju przez tyłek Też masz ochotę że się tak cieszysz? z miłej rączki czemu nie :gwizdanie: ha
  12. ktoś sobie przepie... i to mocno lustereczko może być zbite szkoda autka, ja tam wolę inaczej to załatwić :bicz3: bagnetem od oleju przez tyłek [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 20:08_________________________________________________ kurka no z quatro jeszcze sie nie bawiłem....moze w przyszłości jak zmienie niunie to sie skusze....ale zal narazie jej opuszczać ;(
  13. ktoś sobie przepie... i to mocno lustereczko może być zbite
  14. oj...ale w topa :gwizdanie:
  15. nie przejmuj sie. nawet jezeli dymi a oleju nie ubywa, przyczyna jest uszkodzony egr. no jak podłączałem pod kompa po wyciągnięciu tego wężyka od EGR wykazywało 80 przeszło % a gdy wężyk założyłem 4 z czyms.... Ale na tym spokojnie mozna jezdzic??
  16. no jak podłączałem pod kompa po wyciągnięciu tego wężyka od EGR wykazywało 80 przeszło % a gdy wężyk założyłem 4 z czyms.... Ale na tym spokojnie mozna jezdzic?? nie przejmuj sie. nawet jezeli dymi a oleju nie ubywa, przyczyna jest uszkodzony egr.
  17. poprostu lubił w dupala ha
  18. no jakas chwilke [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:40_________________________________________________ no nieraz zle to sie konczy w tamtym roku troche mnie kosztował poslizg widocznie wpadles w niego przez przypadek miał byc kontrolowany a wyszło inaczej i to na swym podwórku :gwizdanie: A co skasowałeś na podwórku??
  19. Musashi....widziałem tam posta twojego jak wypowiadałeś sie przy temacie ,,olej z tłumika" co prawda ja oleju niemam naszczęscie Ale pytanko takie....czasem z rana niunka potrafi mi puscic bąka w odcieniu szaro niebieskim. Dodam że oleju nie bierze i zbierać też sie zbiera....
  20. jezeli nie potrenujesz, wtedy auto robi co chce i nawet esp nie pomoze no zgadza sie ale dzisiaj już refleksu takiego nie będzie :gwizdanie:
  21. czasem poślizg może mnie drogo kosztować :gwizdanie: Ale musze cos kolorku zostawić na blacie żeby było widać jaki kolor na zlociku ;p
  22. Po pracy to raczej nie....zaczynam nową robótke...bo niestety umowe mi nie przedłużyli... A wieczorek ok relax mała czarna... Co tam u Ciebie ??[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:30_________________________________________________ Pada niestety Ale niunia w garażu
  23. heh raczej zmycie już nie pomoże :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.