Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry wieczór
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki hahaha dobre do auta zapuszcze no nima bata :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do Samsunga mykam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jo tyż jeszcze korzystam bo od wtorku korea wita :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemanko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam szerokie grono
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też uciekam....no to do wieczorka Miłego dzionka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 08:29_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powodzonka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aleś mu opisał jak nic nie wie co wczoraj gadaliśmy PW poszło no faktycznie hehe A tak wogóle to siemka Fan
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie nie ten nasz taki ....w pile co ma być W lipcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
okład z młodej piersi już był ?? :gwizdanie: a skad ja tu mlode piersi wezme a mosz no to zonk [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 08:16_________________________________________________na ten zlocik 3 dniowy Piotr ogólnie sie wybierasz??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tak przed malutką czuje respekt no już nie rób ze mnie potwora bo następnym razem popamiętasz i tak mówili że znowu mi sie upiekło także musisz przyjechac w końcu na spot i im udowodnić że nie musze sie obawiać :gwizdanie: co moze tobie grozic ze strony malenstwa no chyba nic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
okład z młodej piersi już był ?? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tak przed malutką czuje respekt no już nie rób ze mnie potwora bo następnym razem popamiętasz i tak mówili że znowu mi sie upiekło także musisz przyjechac w końcu na spot i im udowodnić że nie musze sie obawiać :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tak przed malutką czuje respekt
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czekamy na Ciebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
doberek panie ministrze łoooo [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 07:50_________________________________________________ale już jest 3 dniowy zaklepany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i bawi Cie to ?? bo mnie nie bardzo... no wiem no ...poprawie sie... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Taki fajny spocik wczoraj a Ciebie nie było :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam prezesów i prezeski
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ja też uciekam Do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nom dzięks też Polecamy się na przyszłość
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niech bydzie że to :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wzajemnie... pare literek mi sie zacina albo klei jak pisze po wylaniu na klawiature piwa ( troche) naszczęście mam jeszcze z 2 czyżby to od piwa?? :gwizdanie: