Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jednak, madas napewno umyje Eeee....czym dotre to się caly zap....;/ Także odpuszczam....a caly tydzień ma być zj**...pogoda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ano ESP dobra rzecz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od kogo to slyszales od pana juska ktorego szwagier ma stacje ze zwyklym paliwem nie pamietam czy jakiś kumpel coś mi w spominał czy gdzies wyczytałem w necie....tak mi sie jakos przypomniało jak stałem dzisiaj w kolejce żeby zalać smoka heh No ale nie zaszkodzi spytac :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale co tam od 2 lat narazie się nienaciołem.....oby tak dalej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja bym tez sie tankował na shellu gdybym miał bliżej......
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dzięki. Ale wiesz u nas w szamo masz głównie Lotos oraz Orlena. Korzystam z orlena i leje verwe. Różnica w osiągach między ON eko a ON Verva no jest napewno. Zauważyłem że na Vervie zrobie więcej km...no i osiągi minimalnie lepsze czuć. Tak jak pisałem mam za daleko do shella czy Bp jakby były na miejscu to bym korzystał jak najbardziej to nie jest tak że nie jestem ich zwolennikiem..... [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 18:53_________________________________________________ Eh....raczej niema co liczyć na mycie
-
[B5 1Z] Bujanie autem góra dół jak na sprężynach
mi juz nie raz sprawdzali mówili ze oj panie dobre a były tak dopie...... z tyłu ze skrzypiały przy szybszym wejściu w zakręt, jak dlamnie w stacjach diagnostycznych za dużo pracuje amatorów a za mało jak to piszecie rzetelnych ludzi wiesz....to jest tak jak z mechaniorem....lepiej jezdzic do tego samego i miec zaufanie tak samo na stacji....niema przeciez tylko jednej....napewno są osoby co sie na tym znają....ale też nie można być jeleniem i się dać podpuścic tyle..
-
[B6 AWX] Telepanie na zimnym silniku
no i byłem i zrobiłem i się okazało, że 3 świeczki spalone tylko na jednej odpalałem.... Heh ale zobacz smoka jaki dobry na jednej odpalił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario kurde niestrasz mnie ;p u mnie poki co na orlenie najlepsze....jak do roboty bede mykał do poznania to się bede tankował na shellu ale poki co leje verwe od początku jak mam samochód jakies 2 latka no i odpukać wszystko chodzi jak nalezy....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sie robi......,,...Mam takie pytanko....powiedzcie mi ile jest w tym prawdy...gdzies wyczytałem że zalecane jest od czasu do czasu lac zwykłą ON ponieważ ropka z dodatkami miedzy innymi Verva, ultimate itp. jest paliwem więcej suchym. Jakaś jest w tym logika?? mysli"
-
[B5 1Z] Bujanie autem góra dół jak na sprężynach
no dokładnie....grosza wydasz a przynajmniej głowa spokojna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario a może ty z tym paliwkiem wytłumaczysz sprawe?? wyżej pościk napisałem na ten temat....bo nurtująca sprawa :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Skrzypienie przodu
a skrzypienie wystapuje w jednym kole czy w dwóch?? Opisz dokładniej na jakich nierównosciach najmocniej?? Może być kilka opcji....najlepiej na postoju pobujaj bryką jak będzie skrzypieć to raczej amorki.... U mnie kiedyś miałem np. przygode z gumą od stabilizatora też skrzypiała..... A sprawdzałeś łączniki stabilizatora?? Mówie przyczyn może być multum heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nom ja tez mykam po malą czarną
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaaa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no prosze brzmi zachecająco....trudno tak mi naprzód planowac....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak będzie to mu podwine temacik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie....chyba wiecej bujda niż prawda....
-
[B6 AWX] Nierówna praca, po uruchomieniu zimnego silnika
u mnie była jedna spalona...choć mechanior co do niego pojechałem na poczatku zapewniał ze wszystkie są dobre Podjechalem do serwisu gdzie od poczatku jezdze z bryczką i tam wymieniłem komplecik....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No powitać :hi:Właśnie zlądowałem Smok odpalił najwazniejsze Mam takie pytanko....powiedzcie mi ile jest w tym prawdy...gdzies wyczytałem że zalecane jest od czasu do czasu lac zwykłą ON ponieważ ropka z dodatkami miedzy innymi Verva, ultimate itp. jest paliwem więcej suchym. Jakaś jest w tym logika??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co do rozwiązać konstrukcyjnych racja ;/ dojścia między innymi mają za***iste ;/ Filtr paliwa chciałem zmienić to go umieścili za silnikiem a komorą grodziową i to dość nisko żenada;/ ale to tylko jedna z wielu no niestety niewygodnych rzeczy....Już nie wspomne o wymiance świec lol umieszczone za kolektorem ssacym Jakoś ich to za bardzo nieinteresuje jak dojść do wymiany, konstruktorki składają silnik od podstaw i mają to w d*pie... [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 11:35_________________________________________________nic spadam odpalić smoka i w droge Narka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nike ....wiesz też nie jestem zwolennikiem tych marek....ale autko ojca kupione od nowości 2000r przejechane jest w nim 156 tys. I powiem ci ze z silniczkiem odpukać nie było zadnych problemów...jedną z poważniejszych usterek był wąż od intercoolera poprostu popękał. A tak pozatym autko śmiga No jeden wielki minus to ta włoska zawiecha;/ szybko w dupe dostaje na naszych drogach. Ale do niemca nie porównasz tego komfortu tam nima
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ooo tego jeszcze nie stosowałem Dzięks za rade. Wczoraj już go podłączylem dzisiaj powinien zapyrtolić. A powiedz mi co to może być ogolnie. Ojciec ma fiacika jak w spomniałem z silnikiem JTD 105. No i właśnie czasem zaobserowałem w te mrozy jak jechałem zapaliła sie kontrolka od wtrysku....autko nic nie straciło na mocy, nie dymiło. Jak mu z raz poraz w depłem to zgasła. Dzieje sie to tylko jak temp. na zewnątrz mocno spadnie.....czyzby przez te mrozy coś wariowało??
-
[B5 AJM] Bicie (odgłosy basowe) w tylnim lewym kole
aż mnie ciarki przeszły jak napisałeś że wjechałeś w mała dziure...ostatnio właśnie miałem taką przygode no i mi sprężynka pierdykła ;/ tylko ze to był taki więcej metaliczny odgłos. Patrzyłeś czy autko równo stoi?? A może któryś z wahaczy??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszyscy witaja wlasnie bylem na dworze. brrrrrrrrrr ;( No od jutra podobno ma być lepiej ale jak to z naszymi prognozami....jak nie bedzie padać pogoda pewna lol Kurde ciekaw czy ojca fiacika odpale.....wczoraj musiałem go niunią reanimować