Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dzięki również
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wszyscy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja nad jeziorkiem sesese
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja tak samo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś i co tam wiesz już czy na Chojno uderzasz??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo kurde libacja gdzie i kiedy ?? :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięks !!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
piła 30.07-01.08. trzeba kase szparać jako organizator masz za free że jo że kto ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
piła 30.07-01.08. trzeba kase szparać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tera nie dotykej bo cię kopnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe ekipa na medal
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trwa obróbka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie mogłeś jej wziąć na spacer do KC po parkingu? też tam tyle zieleni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest czego żałować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dużo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam navigatora- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale kto tu śpi :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale dzisiaj to wypaliło ładnie pogoda i wogóle Następnym razem może by warto pomyśleć gdzieś nad jeziorkiem...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak się niecierpliwisz ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już się szykuje :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ten cały 3-dniowy to kiedy plany ogólnie??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Było naprawde fajnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięks za spocik !!! :good:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aha no nic mam nadzieje że wypali i popijemy Ja uciekam pomału w kimono Do jutra - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00