Treść opublikowana przez bero
-
[B5 ADR] Kopcenie z rury wydechowej - czy to normalne ?
dzięki koledzy za informacje:) zrobie jak mówicie..
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
ja bym powiedział że kuferek w bagażniku nie jest zbytnio dla mnie żadnym modem hehe:D a jak dla kogoś jest to można nowe dywaniki kupić i wycieraczki
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
hehe podobnie do innych tego typu wątków i ten wygląda że każdy wali jakimś żartem na temat darmowego rezania hehehe:D ale w sumie racja za darmo nic nie ma... nawet ta choinka kosztuje:D
-
[B5 ADR] Kopcenie z rury wydechowej - czy to normalne ?
;( to co teraz? skoro mam polsyntetyk zageszczony stp to co wymienić poprostu na taki sam polsyntetyk castrola 10w40?? czy jakis inny czy jak?
-
[B5 ADR] Kopcenie z rury wydechowej - czy to normalne ?
no ja tez przeciez jezdze na castrol 10w40:) to nie rozumiem juz po co karzecie mi zmieniac:D hehe ja nie z beczki kupuje w sklepie motoryzacyjnym u znajomego i daje mechanikowi do wymiany..
-
[B5 ADR] Kopcenie z rury wydechowej - czy to normalne ?
no a jaki polsyntetyk polecacie?? i co zmienić teraz i po 1000 znowu?
-
[B5 ADR] Kopcenie z rury wydechowej - czy to normalne ?
nie silnik nie był suchy jak dolewałem oleju.. brakowało jakoś z litra może, zmieszałem ten specyfik z olejem i tyle.. wcześniej brał mi oleju gdzieś koło litra na 3000-5000 km.. a jaki półsyntetyk polecasz?? nie zaszkodzi to silnikowi taka zmiana?? gdzies czytałem że może się rozszczelnic
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
małym kosztem można pomalować ramke gilla np na czarno:D koszt około 30 zł i troche własnej pracy... potrzebny podkład do plastiku, spray do plastiku, papier wodny... efekt super.... tak prezentuje się na moim aucie:D http://img222.imageshack.us/my.php?image=snc00026aw5.jpg
-
[B5 ADR] Kopcenie z rury wydechowej - czy to normalne ?
no pewnie macie racje koledzy:) nie doczytałem tego o stp:) no to co teraz radzicie zrobić?? wymienic olej?? na jaki?? co ogólnie powinienem teraz z tym zrobić żeby nie zakatować turbiny??
-
[B5 ADR] Kopcenie z rury wydechowej - czy to normalne ?
a ja wcale nie narzekam na dymienie z silnika bo doskonale wiem ze to normalne:) ja tylko mowie co wlalem do silnika zeby nie brał oleju... ja nie twierdze ze cokolwiek naprawia ten stp ale uwazam ze napewno nie zaszkodzi silnikowi...
-
[B5 ADR] Kopcenie z rury wydechowej - czy to normalne ?
wiesz co pisalo że max można chyba dolać w proporcji 2:1 - olej:stp ja dolałem mniej wiecej 3:1, pozniej jeszcze troche dolałem po jakimś czasie... generalnie przejechalem na tym 5000 i wszystko elegancko chodzi a olej brzestał ubywać.... mowi samo za siebie jak dla mnie
-
[B5 ADR] Kopcenie z rury wydechowej - czy to normalne ?
może nie jest mocno wyeksploatowany mój silnik ale olej brał, leje olej castrol 10w-40 czy jakoś tak już nie pamiętam, wożę butelkę na wzór w bagażniku:) a myślę że to co dolałem to nie jest straszne świństwo ani żurek ani nic takiego, poza tym na forum czytałem że dolewanie tych stp do silnika i do benzyny na pewno w niczym nie zaszkodzi a może pomoc, u mnie akurat pomogło ponieważ przestał brać olej...
-
[B5 ADR] Kopcenie z rury wydechowej - czy to normalne ?
dolałem STP Smoke Treatment.... tu masz link do tego -> http://www.autokosmetyki.pl/stp_smoke_treatment_do_zlikwidowania_dymienia_w_silnikach_benzynowych_i_diesla,p511.html miesza się to z olejem, proporcje sa na opakowaniu.. ponoć zwiększa to film olejowy itp... no nie wiem u mnie przestał brać olej jeśli mam być szczery.. dymienie to normalka
-
[B5 ADR] Kopcenie z rury wydechowej - czy to normalne ?
mi na zimnym silniku rano przy obecnych temperaturach dymi na biało że jest za mną ogromna chmura:D jak się silnik zagrzeje to dymu nie ma, oleju ubywało swojego czasu troszke ale dolałem jakiegoś magicznego preperatu do oleju co niby ma troche pouszczelniać to i owo i zapobiegać kopceniu i oleju już w ogóle nie ubywa..
-
ile waqm palą 1.8T quattro?
mi we Wrocławiu(korki non stop), na beznzynie bierze koło 13 litrów a gazu 14-15 litrów..
-
[ALL B5] Podświetlane słoneczka
aaaaaa no tak:) dzieki za podpowiedź
-
[ALL B5] Podświetlane słoneczka
a co to są podświetlane słoneczka?? bo mnie ciekawość zżera:)
-
Ile pali Wam gazu?
tak swoją drogą to ten kalkulator źle liczy:D chodzi mi o ten który pokazuje ile możesz przejechać na baku:)
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
temperaturę przeważnie się ustawia na 40 stopni... u mnie jak przejade jakies 2-3 km trasy to sie przelacza..
-
[ALL] Potrzeba pilna porada w sprawie wypadku!
myśle że jeśli mechanik nie wystawiał żadnego rachunku albo faktury (a tak najczęściej się dzieje) to i tak nikt by mu nie udowodnił że on coś grzebał przy autku..
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
ja przy quattro w miescie mam spalanie 14-15 litrow to norma w trasie nieco mniej...
-
[B7 BRE] Kolejna b7 na forum :)
nic dodać nic ująć ładna zadbana i środek baardzo sympatyczny:)
-
[B5 AFN] moja a4
no z chrom w srodku to przegiąłeś ostro, zdejmij jak najszbciej:D
-
[ALL B5] Które xenony pod soczewkę ?
ja kupilem na allegro 6000K, swieca naprawde fajnie, nie ma wiochy:D każdy się zachwyca, z tym że jest jeden mały problem, mianowicie zakłócają mi radio (nie cb tylko to zwkłe, cb nie posiadam) dlatego warto jest się upewnić przed zakupem czy nie bedzie podobnej sytuacji, a tak swoją drogą wie ktoś jak rozwiązać problem zakłóceń?
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
według mnie obowiązkowo biały kolor, jest mega kox!