Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Deniro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Deniro

  1. cena lektora to 200zl wiec niema tragedi
  2. W tym niema lektora PL
  3. Teraz "spolszczenia" zostały zaktualizowane , i tak uwalaja że tylko kilka osób w pl postawi to na nogi
  4. Ja nie mówie o takich aktualiacjach , tylko o przypadkach gdzie sciągają ludzie chomiki lub wirusy , wtedy nie postawisz tego tak latwo na nogi.
  5. btw. skad miales softy ? chomik ?
  6. jestes pewny ze dziala z BASIC ?
  7. mapa jest i na 3g hdd i na 3g plus
  8. Za 3 lata będzie 3x nowsza mapa heh Niestety do wersji BASIC nie bedzie publicznie aktywacji (w najblizszym czasie)
  9. Ale po co wogóle sie bawić w cokolwiek skoro mapa może być rownież na SD ?
  10. To już temat rzeka i nie ma sensu go dalej drążyć chcesz robisz nie chcesz jedziesz do ASO proste.
  11. A co jest nie legalnego w aktualizacji map lub wgrywania polskiego menu ? jeśli chodzi o polskie menu jest to nakładka języka i nie narusza tutaj niczyich praw autorskich , jeśli chodzi o mapy to nie chodzi tutaj o nośnik danych a o klucz aktywacyjny inaczej FSC , to że w ASO aktualizacja nawigacji kosztuje 1200-1700zł to nie znaczy ze FSC do tej mapy tyle kosztuje równie dobrze klientowi mogą wgrać nową mape co jest legalne a o ich aktywacje skierować do ASO.
  12. Osobiscie wolalbym wywalic zmieniarke a dołożyc http://vnsmedia.shoper.pl/pl/p/AMI-4-AUDI-MMI-2G-MUSIC-INTERFACE-BLUETOOTH/103
  13. Ja myslalem ze dvd juz poszlo dawno do lamusa , nie lepiej sd?
  14. Nie ,to są efekty opuszczania aktualizacji
  15. Witam , można użyć jednej karty co do linków do map to nie wiem czy można udostępnić publicznie ?
  16. Tak tylko sterownik nie pokazuje żadnego błędu ani cp ani innych. Problem było resetujące sie MMI po włączeniu wyskakiwało logo audi i po 2s gasło. Teraz działa tylko dlaczego nie graja prawe głosniki ? może CP sie uaktywniło tylko powinno zasygnalizować błędem w sterowniku...
  17. Witam po naprawie wzmacniacza w 2G (powodem było uruchamianie mmi i odrazu gasło) mmi działa lecz nie gra prawa strona głosników , błędów brak , cp brak gdzie szukac problemu ?
  18. Moze powiedz co chcesz uaktywnic to ci pomozemy
  19. Byłem własnie w szoku ostatnie robiąc a4 z 14r nowe a tam dalej zwykły basic heh
  20. Kurcze stracilem rachube czasu , chyba go posiadam od roku
  21. w kazdym audi system jest taki sam (3g basic)
  22. Nawigacje nie sypią sie od zbyt wysokiej aktualizacji a od softów które sciągacie z chomika. Tutaj kolega naprawia takie rzeczy http://allegro.pl/naprawa-mmi-nawigacji-audi-bmw-czytnik-3g-pl-menu-i4769309391.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.