Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. jak będziesz patrzył z tylnego siedzenia to po prawej stronie taka kostka
  2. może coś w kostce nie łączy . wyciągnij popielniczke z tyły i zobaczysz kostke sprawdz ją i czy wgl jest tam prąd
  3. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mnie całe to auto interesuje
  4. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    "Auto dobrze wyposażone wersja RS" lepszej nie znajdziesz
  5. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    +1. ja jeździłem przez 8 miesięcy i luz ale jak mnie zatrzymali auto stało w garażu i jezdzilem tylko nowym bo wiedziałem ze jak mnie drugi raz zatrzymają będzie nie ciekawie.
  6. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja u Niemców dostałem za wyrwane kratkę z przodu 430 euro z robota a kupiłem kratkę za 30 Euro na eBay i sam sobie założyłem bo filozofii nie ma.
  7. i co w serwisie poradzili na halogeny ?
  8. TOM3K odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    które konkretnie zaczepy się ułamały ?
  9. DEV czyli do 345 mógłbym wrzucić klocki z 320 ?
  10. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jak Tu spota zrobić jak nikt nie raczy napisać czy jest chętny czy nie
  11. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Teraz prosisz a jak będzie później ? ja zrobiłem na niemieckie blachy i nie żałuje
  12. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    każdy robi jak chce jak zrobiłem tak jak zrobiłem i teraz jadę i mogę się nie przejmować ze policja jedzie za mną i sprawdza moje auto.
  13. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    do tuv musisz mieć. ja mam w bite 16 a jeżdżę na 18. wujek kupił nowe auto z salonu i tez ma wbite 16 a jeździ na 17 kuzyn a Atu mówił ze to jest minimalny rozmiar jaki powinien być który jest w bity w dowód.
  14. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Z ubezpieczalni w razie czego nie dostaniesz nic przerabiałem to Nie masz jakiś innych felg ? Jak masz ori to jesteś w domu
  15. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja place 1500€ niestety. nie powinni Ci cofnąć mówisz od kiedy masz tutaj auto i koniec. tak mi policjant przy kontroli mówił.
  16. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    a płaciłeś już podatek Shiftback ? teraz wprowadzili ten przepis ze możesz tylko jeden podatek opłacić a później musisz zmienić tablice na de . Tak RS można bez papierka , ja do swojej dostałem wykaz felg jakie mógłbym założyć nie ori ale to z 2009 roku jest. Wiec takie dane pewnie mają
  17. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja auto kupiłem tutaj i nie miałem zamiaru się bawić w tłumaczenia i pierdoły na co straciłbym kupe czasu i też kasy. Z resztą coraz częsciej kontrolują auta na zagranicznych blachach i mi nie Ci roczek na polskich tablicach , zaczną Ci sypać mandaty zmienisz zdanie. Też byłem pewien że nie zatrzymają mnie na polskich a zatrzymali mnie dzień przed kupnem tego auta i kazali zapłacić podatek ale tego już nie robiłem bo miałem zaraz nowe
  18. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    to na felgi musisz mieć papierek albo załóż jakieś ori
  19. tutaj na forum jest to w miare ok napisane przynajmniej ja cos z tego zrozumiałem
  20. za szyby się wezme po zimie jak będę miał dłuższy urlop może uda mi się to samemu zrobić
  21. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czemu mi nie napisałeś? czego nie napisałem ?
  22. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ale która to pozycja na wlepie ?
  23. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jakie są optymalne parametry akumulatora do mojego 2.0 bo mnie dzisiaj zawiódł skubany
  24. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    jak masz papiery na zmienione części i są zgodne żeby przeszło TUV to wszystko przechodzi bez problemu... w sumie wystarczy popatrzeć na nie które "tuningi" niemieckie
  25. tyle ze Tobie chyba rozkodowali radio a mi chodzi o coś innego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.