Treść opublikowana przez TOM3K
-
Dioda w podłokietniku nie świeci...
jak będziesz patrzył z tylnego siedzenia to po prawej stronie taka kostka
-
Dioda w podłokietniku nie świeci...
może coś w kostce nie łączy . wyciągnij popielniczke z tyły i zobaczysz kostke sprawdz ją i czy wgl jest tam prąd
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4-KLUB.GERMANY
+1. ja jeździłem przez 8 miesięcy i luz ale jak mnie zatrzymali auto stało w garażu i jezdzilem tylko nowym bo wiedziałem ze jak mnie drugi raz zatrzymają będzie nie ciekawie.
- B7 Crew
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
i co w serwisie poradzili na halogeny ?
-
Problem z Częściami
które konkretnie zaczepy się ułamały ?
-
tarcza 321mm, a zaciski i klocki z 288/312mm
DEV czyli do 345 mógłbym wrzucić klocki z 320 ?
-
A4-KLUB.GERMANY
Jak Tu spota zrobić jak nikt nie raczy napisać czy jest chętny czy nie
-
A4-KLUB.GERMANY
Teraz prosisz a jak będzie później ? ja zrobiłem na niemieckie blachy i nie żałuje
-
A4-KLUB.GERMANY
każdy robi jak chce jak zrobiłem tak jak zrobiłem i teraz jadę i mogę się nie przejmować ze policja jedzie za mną i sprawdza moje auto.
-
A4-KLUB.GERMANY
do tuv musisz mieć. ja mam w bite 16 a jeżdżę na 18. wujek kupił nowe auto z salonu i tez ma wbite 16 a jeździ na 17 kuzyn a Atu mówił ze to jest minimalny rozmiar jaki powinien być który jest w bity w dowód.
-
A4-KLUB.GERMANY
Z ubezpieczalni w razie czego nie dostaniesz nic przerabiałem to Nie masz jakiś innych felg ? Jak masz ori to jesteś w domu
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja place 1500€ niestety. nie powinni Ci cofnąć mówisz od kiedy masz tutaj auto i koniec. tak mi policjant przy kontroli mówił.
-
A4-KLUB.GERMANY
a płaciłeś już podatek Shiftback ? teraz wprowadzili ten przepis ze możesz tylko jeden podatek opłacić a później musisz zmienić tablice na de . Tak RS można bez papierka , ja do swojej dostałem wykaz felg jakie mógłbym założyć nie ori ale to z 2009 roku jest. Wiec takie dane pewnie mają
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja auto kupiłem tutaj i nie miałem zamiaru się bawić w tłumaczenia i pierdoły na co straciłbym kupe czasu i też kasy. Z resztą coraz częsciej kontrolują auta na zagranicznych blachach i mi nie Ci roczek na polskich tablicach , zaczną Ci sypać mandaty zmienisz zdanie. Też byłem pewien że nie zatrzymają mnie na polskich a zatrzymali mnie dzień przed kupnem tego auta i kazali zapłacić podatek ale tego już nie robiłem bo miałem zaraz nowe
-
A4-KLUB.GERMANY
to na felgi musisz mieć papierek albo załóż jakieś ori
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
tutaj na forum jest to w miare ok napisane przynajmniej ja cos z tego zrozumiałem
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
za szyby się wezme po zimie jak będę miał dłuższy urlop może uda mi się to samemu zrobić
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4-KLUB.GERMANY
jak masz papiery na zmienione części i są zgodne żeby przeszło TUV to wszystko przechodzi bez problemu... w sumie wystarczy popatrzeć na nie które "tuningi" niemieckie
-
Kod do radia
tyle ze Tobie chyba rozkodowali radio a mi chodzi o coś innego.