Treść opublikowana przez mario.mario
-
dźwignia otwierania maski
witam, dzisiaj dźwignia otwierania maski została mi w ręku, naprawiał ktoś to? jak się do tego zabrać?
-
Siłownik tylnej klapy w Avancie
podważ śrubokrętem blaszkę, która jest na końcach siłownika i pociągnij.
-
Moje prace
zajebi...., chyba się w końcu skuszę ;-)
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
ok dzięki
-
przekładka na quattro
szukam kogoś kto ogarnia przekładkę z ośki na quattro w lubelskim?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
jest dwanaście stron różnych dominów na tym forum...
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
to żeśmy się dowiedzieli. gdzie do niego napisać? kogo mam szukać?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
możesz dać dokładny namiar? rozumiem, że on wszystkie części ogarnia? jaki koszt?
-
czujnik wstecznego
ok, dzięki idę szukać zrobione, ale dostęp po h..., ledwo mi ręka weszła. najgorzej rozpiąć wtyczkę,potem już leci. z prawej strony na górze skrzyni w okolicy (nad) przegubem.
-
czujnik wstecznego
witam, zauważyłem dzisiaj, że świecą mi się wsteczne, czy to jest czujnik i gdzie on jest, no i jak z wymianą, czy dam radę sam?
-
oprawa żarówki
kupiłem na allegro za 20zł komplet używane.
-
Moje prace
piękna robota.
-
Wymiana podsufitki A4 b6/B7 Avant bez szyberdachu
witam, jeśli wymieniam samą górę, to konieczne jest ściąganie tych wszystkich słupków? wymieniam bo zaczyna się odklejać materiał.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam, masz jakieś zestawy spinek do dolnej osłony silnika i nadkoli? (a4 b6).
-
Co poza 235/45 17r na taką felgę można założyć?
jeżdżę w lecie na 235/45/17 a w zimie na 215/50/17, komfort jazdy lepszy zimą
-
opony 225/55 r16 zmiana na 205/55 r16
fabryka się nie zna zawsze można sobie założyć i 20".
-
Czym przyspawac mocowanie (nakretke) silownika klapy avant
nitonakrętka, śruba, nakrętka, dwa klucze i kręcimy
-
Czym przyspawac mocowanie (nakretke) silownika klapy avant
robiłem to nitonakrętką m8.
-
opony 225/55 r16 zmiana na 205/55 r16
ja mam 1bv i jest dobrze. lato 235/45/17, zima 215/50/17 jest 3,5mm wyżej. wcześniej miałem właśnie205/55/16 na zimę i było 11,4mm niżej niż letnie 235/45/17. w górach podłoga trochę szorowała teraz jest ok.
-
klima po 1h jazdy przestaje grzac i chłodzić
sprawdzałeś czynnik, u mnie było mało czynnika, po dobiciu przeszło.
-
opony 225/55 r16 zmiana na 205/55 r16
możesz dać 215/50/17, delikatnie się podniesie.
-
podsufitka
wymienić, czy okleić, bez różnicy, chodzi o kogoś kto się tego podejmie? wyjmie starą i założy nową. oczywiście nie za darmo.
-
oprawa żarówki
też kupiłem na forum, 25 zł z przesyłką za 2szt.
-
podsufitka
witam, znalazłem kilka wypowiedzi kolegi Reggi, ale nie odpowiada na moją wiadomość. a ty coś znalazłeś?
-
podsufitka
witam, poszukuję kogoś do naprawy, oklejenia podsufitki, gdyż pomału zaczyna odstawać. pacjent audi a4 b6, podsufitka czarna s-line. jakieś namiary?