Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mario.mario

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mario.mario

  1. witam, dzisiaj dźwignia otwierania maski została mi w ręku, naprawiał ktoś to? jak się do tego zabrać?
  2. podważ śrubokrętem blaszkę, która jest na końcach siłownika i pociągnij.
  3. zajebi...., chyba się w końcu skuszę ;-)
  4. szukam kogoś kto ogarnia przekładkę z ośki na quattro w lubelskim?
  5. jest dwanaście stron różnych dominów na tym forum...
  6. to żeśmy się dowiedzieli. gdzie do niego napisać? kogo mam szukać?
  7. możesz dać dokładny namiar? rozumiem, że on wszystkie części ogarnia? jaki koszt?
  8. ok, dzięki idę szukać zrobione, ale dostęp po h..., ledwo mi ręka weszła. najgorzej rozpiąć wtyczkę,potem już leci. z prawej strony na górze skrzyni w okolicy (nad) przegubem.
  9. mario.mario opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam, zauważyłem dzisiaj, że świecą mi się wsteczne, czy to jest czujnik i gdzie on jest, no i jak z wymianą, czy dam radę sam?
  10. mario.mario odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6
    kupiłem na allegro za 20zł komplet używane.
  11. piękna robota.
  12. witam, jeśli wymieniam samą górę, to konieczne jest ściąganie tych wszystkich słupków? wymieniam bo zaczyna się odklejać materiał.
  13. witam, masz jakieś zestawy spinek do dolnej osłony silnika i nadkoli? (a4 b6).
  14. jeżdżę w lecie na 235/45/17 a w zimie na 215/50/17, komfort jazdy lepszy zimą
  15. fabryka się nie zna zawsze można sobie założyć i 20".
  16. nitonakrętka, śruba, nakrętka, dwa klucze i kręcimy
  17. robiłem to nitonakrętką m8.
  18. ja mam 1bv i jest dobrze. lato 235/45/17, zima 215/50/17 jest 3,5mm wyżej. wcześniej miałem właśnie205/55/16 na zimę i było 11,4mm niżej niż letnie 235/45/17. w górach podłoga trochę szorowała teraz jest ok.
  19. sprawdzałeś czynnik, u mnie było mało czynnika, po dobiciu przeszło.
  20. możesz dać 215/50/17, delikatnie się podniesie.
  21. mario.mario odpowiedział(a) na mario.mario temat w Lubelskie
    wymienić, czy okleić, bez różnicy, chodzi o kogoś kto się tego podejmie? wyjmie starą i założy nową. oczywiście nie za darmo.
  22. mario.mario odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6
    też kupiłem na forum, 25 zł z przesyłką za 2szt.
  23. mario.mario odpowiedział(a) na mario.mario temat w Lubelskie
    witam, znalazłem kilka wypowiedzi kolegi Reggi, ale nie odpowiada na moją wiadomość. a ty coś znalazłeś?
  24. mario.mario opublikował(a) temat w Lubelskie
    witam, poszukuję kogoś do naprawy, oklejenia podsufitki, gdyż pomału zaczyna odstawać. pacjent audi a4 b6, podsufitka czarna s-line. jakieś namiary?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.