Treść opublikowana przez marcindlug
-
Klekot przy odpalaniu... 1.8T AVJ
sprawdz cisnienie oleju a przede wszystkim jego poziom. prawdopodobnie popychacze do wymiany.
-
Spociki Łódzkie
Zastec omijaj z daleka, zobacz czy grupowy na Wrocław się nie szykuje podpisuje sie pod tym
-
S4
jesli mnie pamiec nie myli to w obu autach siedzi silnik v8 BBK. jezeli tak to nie ma fsi.
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
bede, dogadamy sie
-
Spociki Łódzkie
powodzenia jezeli uda ci sie kupic sam slupek to po kosztach oddam ci k03 wyjete z mojego auta. olej nie wyciekal, luzow nie ma
-
Spociki Łódzkie
kocham takie podejscie - zapali sie jedna jedyna lampka ostrzegawcza ktorej nie wolno ignorowac i wlasnie ta lampke oleje bo mam tylko kilka km do domu... lampka i klepiace popychacze podpowiadaja ze cisnienie oleju spadlo do poziomu w ktorym dalsza praca silnika grozi uszkodzeniem. silnik masz przytarty i dziekuje - musisz szukac nowego. paragraf ktory zacytowales chroni sprzedajacego przed takim rozwojem wypadkow. uwazam ze tylko i wylacznie ze swojej winy uszkodziles silnik
-
Spociki Łódzkie
woda czy wóda ?
-
Problem z partycjami na dyskku.
otworz menu start, kliknij prawym przyciskiem myszy na "komputer" i wybierz z menu poycje "zarzadzaj". w nowootwartym oknie znajdz pozycje zarzadzanie dyskami i zobacz co ci sie tam pokaze. mozliwe ze partycje sa tylko maja nieprzypisane litery dyskow, ewentualnie nie zostaly zalozone i bedziesz mogl na spokojnie podzielic nieuzywana przestrzen na dysku na partycje
-
Spociki Łódzkie
GTO, digitun.pl
-
Spociki Łódzkie
prace nad autem sa bardzo zaawansowane i postepuja w blyskawicznym tempie: oczywiscie jest "na bogatosci": i najwazniejsze:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
pojawiam sie zawsze jak ktos wspomni o mym ulubionym zespole myk myk myk disco polo myk- Spociki Łódzkie
no jak ? na ubogosci silnik nie ma kompresji ale to akurat moze wynikac z faktu ze nie ma glowicy... ;P- Spociki Łódzkie
docieranie ?- Spociki Łódzkie
zaczynam przegladac allegro w poszukiwaniu gratow mych...- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
pogadaj z kolega Inkognito- Spociki Łódzkie
mysle ze maks to dwa tygodnie. nie wiem jak zniese brak...- Spociki Łódzkie
Seba... moje auto sie bedzie rozbierac od jutra :>- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jezeli chcesz skladac silnik z klockow to szukaj glowicy od AEB. jezeli Twoim planem jest powazniejsza modyfikacja silnika w najblizszej przyszlosci to warto sie rowniez zastanowic nad walkami z silnika ADR.- Spociki Łódzkie
Sobote zostaw- Spociki Łódzkie
jestem za ! ale nie za ankieta a za pokazem- Spociki Łódzkie
czyzby ktos wspomnial cos o cyckach zwanych tez piersiami ?- Spociki Łódzkie
na cycki to i ja reaguje- Spociki Łódzkie
obudzilem sie obok mojej dlugo wyczekiwanej pieknosci wiec to bedzie kolejny wspanialy dzien - Spociki Łódzkie