Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jakie jest ET tych felg ? na zdjęciach nie mogę się dopatrzeć a ciekawość mnie męczy
  2. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w jakim stanie te felgi ? podslij zdjecia na [email protected] i zobaczymy co da sie zrobic
  3. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak jest poprawnie wystrojony gaz to bedzie ok w dziale projekty masz temat kolego CoLo - tyz ma LPG :>
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a mój pali dokładnie tyle ile wleje...
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bruno... prosze Cie... sto lat temu i ja i inni obecni na spotach mowilismy Ci, ze w nagazie bedzie dobrze ale drozej a Ty wolales sie bawic z tymi u ktorych zakladales instalacje. z sonda nie mogl sie dogadac ? oczywiscie ze mial problem bo jak sobie pewnie przypominasz blad sondy rowniez miales. 150KM oczywiscie ze seria ale Nm powinno byc 210 +/- 10 a nie 40. wg przeplywki, w miejscu gdzie wykresy leca na leb, masz nadmuchane tyle powietrza ze starczy nie tylko od 4500 do odcinki ale nawet na nastepne 30000 obrotow. oczywiscie jest to bzdura i sterownik sie broni. moze nie mowilismy ze jezeli przeplywka to tylko ori ? Bruno - Twoje podejscie jest dla mnie niezrozumiale. Pytasz o zdanie ale odpowiedzi i podpowiedzi ignorujesz
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w marcu czy kwietniu zeszlego roku powinienes tam pojechac (wydaje mi sie ze wtedy wlasnie sie u nas pojawiles )
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale tu w obu pomiarach nie ma serii. w pierwszym - chyba benzyna - jest moc ale jednoczesnie jest duzo za duzo Nm. drugi pomiar jest generalnie z d*py wiec zakladam ze gaz
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    napisalem podobnie uzywajac wiekszej ilosci slow
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moc i moment obrotowy sa ze soba scisle powiazane. mozesz miec bonusa z fabryki ale wtedy bonus ten jest dla obu wartosci. pomiar z godziny 10 stwierdza ze masz moc nominalna na silniku ale masz podwyzszona wartosc momentu - 40Nm to juz nie jest granica bledu pomiarowego. natomiast pomiar z godziny 11 jest z d*py bo nie masz nawet serii dodatkowo strasznie poszarpane... dlaczego bez wygladzania rysowany ? jak dla mnie to dziwny jest ten silnik i juz
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    caly dzien bede w domu jak bedziesz na Pieknej to dzwon - 602760040
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartas ! gdzie sa moje klamki ?
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Lubie to! zrób patent strzelecki i staraj się o pozwolenie na bron sportową
  13. odnośnie radzenia sobie z zasłoniętym wlotem i innym IC to sporo osób radzi sobie tak http://i.imgur.com/VUGN7.jpg lub w trochę bardziej estetyczny sposób
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak dla mnie to ta moc podejrzana jest - na seryjnych turbinach nie zrobisz 340km a jak na zmienione turbo to strasznie slabo
  15. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  16. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja jestem niesmialy i sie nie odzywam
  17. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    genialne "Lubię to!"
  18. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale fajne a4 b5 widzialem dzisiaj kolo 17 ! skrecal w lewo z pilsudzkiego w kilinskiego. sliczny - zielony, 15" BBS... gdyby tylko byl do sprzedania...
  19. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panton za co masz kropka ?
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    MRC TUNING TFSI SUPERCHARGER KITS FOR 4.2L V8 dorosly facet jestem ale jak zobaczylem marchewy to sie wzruszylem i uronilem lze cos pieknego...
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oczywiscie ze na benzyniaka mozna. jedyne co tak naprawde Cie ogranicza to fundusze/oplacalnosc. do swapa potrzebowalbys silnika z rozrusznikiem , altkiem , kopresorem klimy + weze do niego itp, na pewno waz do maglownicy do takiego silnika ,chlodnica wody + intercoolery, skrzynia moglaby zostac twoja bo vag w calej swojej madrosci zrobil taki numer ze wlasciwie kazda skrzynie da sie przykrecic do kazdego bloku. inna sprawa ze skrzynia i tak bylaby za krotka wiec pewnie od 2.5tdi musialaby wpasc. to sprawy mechaniczne a pomysl o elektronice - komp, wiazka zegary i stacyjka na pierwszy strzal a i tak nie mam pomyslu jak zamontowac zegary od b7 w b5. a pomysl teraz ze sam silnik to oklice 8-9tys jak widzisz jest to nieoplacalne jezeli nie zakladasz ze auto ma u Ciebie dozywocie
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wlasciwie to masz racje tylko ze kolega ma oske a to oznacza ze w jego przypadku 2.7BiT bylby maszynka do zamiany paliwa w halas i dym z gumy
  23. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a jaki silnik chcialbys wlozyc ?
  24. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  25. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    śmiało możesz jechać Uysy krzywdy ci nie zrobi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.