Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jedni cykaja foty, maluja obrazy, osiagaja sukcesy sportowe. ja znajduje dziewoje it's a gift
  2. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bylo ?
  3. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jezeli chodzi o zdjecia to niestety wiecej nie mam wiem tylko ze ma byc stosowany w s6, s7, s8 i bedzie dysponowal moca od 420 do 520KM i 650Nm. dwie turbosprezarki zasilane przez twinscroll.
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    najlepszego ! w ramach prezentu - motoryzacyjna pornografia:
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    L4
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja jestem zasmarkany i nie moge mowic wiec sie nie wypowiem
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ten ? King Fantastic - Why Where What (HD video) czy ten ? SuicideGirl Belle and Sebastian music video re-edit NSFW
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pantonik ty do mnie piszesz ? a tak swoja droga to czego uzywasz do zdalnej pracy ? aammy ?
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    etka - jezeli nie chcesz samemu kombinowac to na niedziele bedzie gotowy obraz maszyny wirtualnej. ewentualnie porobie screeny i napisze tutorial jak samemu zrobic (musisz miec plyte z windowsem xp do instalacji na potrzeby maszyny) Hayden - kiedys ogladalem serial "heroes" tylko i wylacznie dla niej
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja zrobie maszyne wirtualna i udostepnie. jezeli komus bardzo zalezy to moge napisac instrukcje do samodzielnego zainstalowania calosci. jezeli nie jest to temat "na wczoraj" to w niedziele bede mial gotowy obraz
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pantonik ale wez poprawke na to ze u Ciebie nie sama architektura x64 robi robote tylko rozkazy simd - zestawy instrukcji mmx, sse i wszystkie ich pochodne
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dokladnie tak !
  13. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja tak niesmialo zapytam o jakich konsekwencjach mowisz ?
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    spokojnie zaznajomisz sie z pojeciem maszyny wirtualnej i przeprowadze Cie przez ten ciezki proces jak za reke ! ale na potrzeby tej rozmowy przyjmijmy zalozenie ze zrobie to jutro a najlepiej pojutrze mame w pracy musialem nawiedzic - ICZMP
  15. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak nie hula ? co sie dokladnie dzieje ? hula na bank na xp, vista 32 bit i podobno 7 32bit. jezeli masz system 64bit to nie zadziala na bank
  16. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ojjj... chyba 9mm
  17. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba ! chyba widze glocka :> fajna zabawa nie ?
  18. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    typ typem ale zla nie jest King Fantastic - Why Where What (HD video)
  19. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    u Bruna siedzi 1.8T AVJ. pompa paliwa do auta z napedem na przod
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kupisz, sprawdzisz i bedziemy wiedziec. tylko po co tak kombinowac skoro na bank da sie kupic zamienniki albo uzywki takiej pompy ktora do Twojego auta pasuje
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie wydaje mi sie zeby ktos mial takie rozterki jak ta czy pompa od tt podejdzie. ja obstawiam ze nie da sie zamontowac ale moge sie mylic
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cisnieniem na listwie wtryskowej steruje regulator cisnienia paliwa pod maska. zakladam ze 1.8t wzdluzny i poprzeczny potrzebuja tych samych ilosci paliwa podanych przy tym samym cisnieniu. mysle ze jezeli da sie ja zamocowac w baku i podejda wszystkie podlaczenia to powinna dzialac. niemniej jednak to jest wazna czesc auta i chyba najlepszym wyjsciem bedzie zalozenie takiej pompy jaka Bog przykazal
  23. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i wszystko jasne kolego Bruno ! pompa ktora posiadasz zostala wycofana i zastapiona pompa o tym samym numerze ale z literka R. to co wyslalem ci wczesniej (koncowka CJ) to jest ta sama pompa wskazana przez etke po wygenerowaniu pliku dla twojego numeru vin. generalnie jest straszny balagan z dopasowywaniem czesci wg numeru vin i trzeba bardzo uwazac. obecnie dostepne wersje maja zablokowana mozliwosc laczenia sie z serwerami dekodujacymi nr vin i trzeba generowac plik ktory pozwoli na wyswietlanie czesci tylko dla danego numeru a to jak widac nie do konca dziala prawidlowo. jezeli na 100% masz literke B to ta o oznaczeniu 8E0 919 051 R to pompa ktora powinienes kupic. i w sumie to by sie zgadzalo - silnik 4 cylindrowy o zaplonie iskrowym, naped na przod. pompy quattro i pompy fwd roznia sie od siebie.
  24. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na niedziele bedzie kopia gotowa
  25. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jestes pewien ze taki ci wyslalem ? w takim razie musialem miec jakies glupoty w schowku i jak wklejalem to sie nie upewnilem ze poprawny wklejam 8E0 906 087 N

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.