Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gilas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gilas

  1. A skąd wiesz ze niemam odpowiedniego sprzętu i płyty? Sprzęcik się znajdzie płyty tez tylko chodziło mi o to czy ktoś ma sprawdzone źródło ale narazie ściąglem z chomika zobaczymy czy uda się nagrać Wysłane z galaxy S5
  2. :hi:Ma ktoś na dysku mapy do rns-e?
  3. Panowie ogarniał ktoś temat przeróbki tunelu 1din pod 2din na rns-e? Oczywiście z klimatronikem i kodowaniem późniejszym :-) Wysłane z galaxy S5
  4. Czy ktoś z szanownego grona jest z śląska? I jest w stanie wesprzeć pomocną ręką w rezaniu klimatronika i tunelu nie chce żeby ktoś zrobił to za mnie tylko podpowiedział albo pokazał co i jak Wysłane z galaxy S5
  5. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie czy kosz 2din z Anglika pasuje do Europy chodzi o wizytownik na napój EPS czy z Europy do Anglika pójdzie Wysłane z galaxy S5
  6. Panowie mam dension gataway 300 can czy ktoś się orientuje czy jest jakiś zestaw bluetooth do niego?pisze tutaj bo zaraz polecą hejty...
  7. Spoty są na arenie latem, forum to zimą ale śledź wpisy bo rzadko teraz coś jest, wcześniej niż na 19.00 też nie masz co liczyć że ktoś przyjedzie, wszystko pisze w dzień spota.Też bym z miłą chęcią przyjechał jestem juz kilka lat na forum ale ani razu nie udało się dotrzeć [emoji23] Wysłane z galaxy S5
  8. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ktoś ostatnio wspominał że niema grupy na FB b7 creew to już jest :-) Wysłane z galaxy S5
  9. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jasne bierz! Ostatnio kilka razy znalazły się fajne aukcje w dobrej kasie ;-) Wysłane z galaxy S5
  10. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak to jest to tylko teraz w zależności czy gril kratki itd masz całe to musisz doliczyć. . Za 300zl sline to biorę zaraz :-) Wysłane z galaxy S5
  11. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To nie jest zderzak s-line i cały goły ten jest pod spryskiwacze i pdc zależy czy też masz taką opcje albo chcesz dołożyć Wysłane z galaxy S5
  12. gilas odpowiedział(a) na kolunio1 temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie z innej beczki pytanie jaki fotelik polecacie pod isofix recaro ,romer czy coś innego cena do 1200zl Wysłane z galaxy S5
  13. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Coś takiego poczytaj sprawdź tu gwarancji jest dużo http:// www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6005066808Wysłane z galaxy S5
  14. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pod dywanem od kierowcy masz komputer i tam oczywiście znajdziesz wszystko co potrzebne,tak te rozwiązanie było by najlepsze poczekamy może małe rączki zrobią coś do a4 ;-)ja znalazłem kilka modułów na allegro ale to większość china.. jeden produkt pl 165zl automatyczne włączanie świateł w nocy i tunelu i CLH Wysłane z galaxy S5
  15. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Niestety działa tylko z paskiem trzeba poszukać może coś się znajdzie z tego co widzę to w pasku jest inna kostka niż w b7Wysłane z galaxy S5
  16. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Próbował ktoś taki patent montować Auto Head light Sensor And Original Genuine Headlight Switch For VW Golf 5 6 MK5 MK6 Tiguan Passat B6 B7 CC Touran Jetta MKV http://s.aliexpress.com/mEZzAjYF (from AliExpress Android) Wysłane z galaxy S5
  17. Pytales może? [emoji1]Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Niestety nie. Teraz mam urlop ale jutro będę po graty w robocie to zapytam się.Oki dzięki bardzo temat się nie pali ale w przyszłości chciał bym wiedzieć [emoji2] Wysłane z galaxy S5
  18. Pytales może? [emoji1] Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ATE Nie od dziś wiadomo że Castrol to sik..Ate 5.1? Ile litrów?
  20. Czyli 25w 22ohm będzie się grzał bardzo bo tez myślałem podpiąć zwykly radiator nie te zestawy gotowe
  21. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie pytanko o płyn hamulcowy jaki najlepszy do 1.8t bfb
  22. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Znalazlem do sedana za 500 cały komplet ale przeraza mnie ciągnąć instalke na nowo
  23. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bym musiał usłyszeć różnice między bose a standard a tak wogule w standardzie jakiej firmy glosniki dawali nokia?
  24. gilas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie a czy bose bardzo sie różni od standardowych głośników ?? I czy bedzie to jakoś grac na concert 2 1din czy potrzebuje rns-e
  25. Nie wiem jak opinia ale ja byłem i cos jest nie tak wyszła mi lepsza seria ....logi porobione wszystko ok szczelnosc ok wszsytko tak jak powinno być ..... pojade na prawdziwą hamownie i wtedy troche im koło d*py zrobie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.