Treść opublikowana przez ADHDmfe
-
co to za maska ?
z daleka jak w c special ;p
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
kumpel mi mówił, że sam tak kupił zadając pytanie o "diody 3m) , nie wiem nie zakładam sobie takich bajerów na co dzień i nigdy tego nie miałem okazji kupować ;p jest to pasek diod izolowanych (zatopione w silikonie)
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Ledy to 3M o ile mam dobre info można je dostać w każdym markecie budowlanym ;P, mi leżały z kiedyś jak dostałem od kumpla.
-
Pękła opona w naczepie-kto płaci
dobrze, że chłodnica a nie szyba, no i główka a nie gwint ;P
-
podświetlane klamki wewnątrz auta. Jakieś pomysły ?
on sie nie pytał o Twoje zdanie , każdy ma swoje w tym czy innym temacie. jeśli już chcesz to zrobić radze na jakiejś małej żarówce żeby się tylko lekko żarzyła, dioda dała by za mocne światło i punktowe. Na dłuższą metę takie podświetlenie może denerwować ;p
-
Pękła opona w naczepie-kto płaci
Ciężki temat, zależy jakie do tego ma podejście jego szef ;P ale stawiam, że raczej wyjetenteges więc poszło z kieszeni typa. mogłeś brać namiar do szefa firmy i jego ścigać za to bo w jego obowiązku jest żeby każda ciężarówka miała komplet sprawnych opon a zapewne kierowca jechał na "slikach"
-
Dłuższe przełożenia
ile by chciał za sztuke?
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
żeby ściemniało się się razem z lampką z podsufitki?
-
Wymiana uszczelniaczy wałka mechanizmu różnicowego w Audi A4 B6
masz pęknięty?
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
zero problemów , napisze wieczorem jak wrócę z roboty, wejde do garażu i to sprawdzę bo wczoraj mi się już nie chciało.
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
masz opisane na 1 stronie 2 albo 3 post
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Wyciek oleju po stronie kolektora ssącego
jak koledzy wyżej, najlepiej zdjąć kolektor (uważaj żeby maras nie naleciał do kanałów dolotowych, zdmuchnij pył itd z podstawy kolektora zanim ściągniesz) i powinieneś zobaczyć co świeżo leje ;p, stawiam na odme, jednak po wymianie (czegokolwiek) umył bym silnik dla sprawdzenia.- Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
1 zdjęcia- mi to wygląda na jakies formy do prasy bądź coś w tym stylu poza tym to uśmiecha sie do nas:- Dłuższe przełożenia
to trzeba poszukać takowej skrzyni ;D- [ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
jakie napisze Ci na PW jutro bo musze odkopać resztę (chce zrobić na nich podświetlenie bagażnika), a przymocowane są do plastiku taśmą 2stronną, miałem już tak kiedyś w innym aucie zrobione i zdawało egzamin- Ciekawa muzyka, radio, YT itd itp
- [ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
skończone, na paskach ledów z jednej i drugiej strony, świetny efekt- Nie świeci lampka bagażnika
wczoraj go rozbierałem poczyścić i nasmarować bo już ciężko pracował, na bębnie zamka powinny być jakieś wzniosy włączające je czy jak to tam działa?- [B5] A4 1.8T avant nowe mody
zgadzam się z przedmówcą, mało przemyślane te pomarańczowe dodatki- W Szwajcarii byłem i chwalę się co zrobiłem [FOTO]
zaśliniłem klawiaturę- Nie świeci lampka bagażnika
Podpinam, a gdzie szukać jeśli nie świeci? prądem sterującym lampką jest -?- Zerwana tarcza sprzęgłowa kolejny raz
patrzyłeś może, czy docisk bądź zamach się przypiekły?- Strefa motocyklistów
Mam wystawione na allegro do Awo na jedno koło Szprychy z nyplami Awo Simson (4179897643) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Świetnie!- Telepanie całą buda.
no to przegub, to stuknięcie to zaskakujące kulki ;P - Wyciek oleju po stronie kolektora ssącego