Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ADHDmfe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ADHDmfe

  1. z daleka jak w c special ;p
  2. kumpel mi mówił, że sam tak kupił zadając pytanie o "diody 3m) , nie wiem nie zakładam sobie takich bajerów na co dzień i nigdy tego nie miałem okazji kupować ;p jest to pasek diod izolowanych (zatopione w silikonie)
  3. Ledy to 3M o ile mam dobre info można je dostać w każdym markecie budowlanym ;P, mi leżały z kiedyś jak dostałem od kumpla.
  4. dobrze, że chłodnica a nie szyba, no i główka a nie gwint ;P
  5. on sie nie pytał o Twoje zdanie , każdy ma swoje w tym czy innym temacie. jeśli już chcesz to zrobić radze na jakiejś małej żarówce żeby się tylko lekko żarzyła, dioda dała by za mocne światło i punktowe. Na dłuższą metę takie podświetlenie może denerwować ;p
  6. Ciężki temat, zależy jakie do tego ma podejście jego szef ;P ale stawiam, że raczej wyjetenteges więc poszło z kieszeni typa. mogłeś brać namiar do szefa firmy i jego ścigać za to bo w jego obowiązku jest żeby każda ciężarówka miała komplet sprawnych opon a zapewne kierowca jechał na "slikach"
  7. ile by chciał za sztuke?
  8. żeby ściemniało się się razem z lampką z podsufitki?
  9. zero problemów , napisze wieczorem jak wrócę z roboty, wejde do garażu i to sprawdzę bo wczoraj mi się już nie chciało.
  10. masz opisane na 1 stronie 2 albo 3 post
  11. jak koledzy wyżej, najlepiej zdjąć kolektor (uważaj żeby maras nie naleciał do kanałów dolotowych, zdmuchnij pył itd z podstawy kolektora zanim ściągniesz) i powinieneś zobaczyć co świeżo leje ;p, stawiam na odme, jednak po wymianie (czegokolwiek) umył bym silnik dla sprawdzenia.
  12. 1 zdjęcia- mi to wygląda na jakies formy do prasy bądź coś w tym stylu poza tym to uśmiecha sie do nas:
  13. to trzeba poszukać takowej skrzyni ;D
  14. jakie napisze Ci na PW jutro bo musze odkopać resztę (chce zrobić na nich podświetlenie bagażnika), a przymocowane są do plastiku taśmą 2stronną, miałem już tak kiedyś w innym aucie zrobione i zdawało egzamin
  15. skończone, na paskach ledów z jednej i drugiej strony, świetny efekt
  16. wczoraj go rozbierałem poczyścić i nasmarować bo już ciężko pracował, na bębnie zamka powinny być jakieś wzniosy włączające je czy jak to tam działa?
  17. zgadzam się z przedmówcą, mało przemyślane te pomarańczowe dodatki
  18. Podpinam, a gdzie szukać jeśli nie świeci? prądem sterującym lampką jest -?
  19. patrzyłeś może, czy docisk bądź zamach się przypiekły?
  20. Mam wystawione na allegro do Awo na jedno koło Szprychy z nyplami Awo Simson (4179897643) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Świetnie!
  21. no to przegub, to stuknięcie to zaskakujące kulki ;P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.