Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ADHDmfe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ADHDmfe

  1. na zapowietrzonym sprzęgle skrzynia by Ci chrupała ;p
  2. przeguby nie wyją tylko stukają, wewnętrzny stuka podczas jazdy, zewnętrzny przy skręcie (na początku gwałtowne ruszanie na skręcie później cały czas) luz będzie, nie bądźmy przewrażliwieni, a jeśli chcesz sprawdzić łożyska to dźwignij go na lewarku, pokręć energicznie i słuchaj później sprawdź delikatnymi ruchami na boki czy łożysko nie ma luzu.
  3. sprawdź se przy okazji wymiany sprzęgła stan dwumasu, bo robiłem już prare razy takie cuda
  4. sprawdź czy nie ma pęknięć na tarczy z zamachu, a swoją drogą to jakiej firmy są te sprzęgła?
  5. miałem przypadek u kumpla gdzie musiałem prostować drzwi bo gościu bez pier....lenia łomem całą klamke mu chciał wytargać..
  6. jak tak cisne w trasy to przydała by się albo dłuższa, albo ten 6 bieg..
  7. Witam kolegów orientuje się ktoś z czego można by przeszczepić skrzynie biegów z dłuższymi przełożeniami pod mój 1.8?
  8. możesz obkleić pokrywe silnika, urozmaicić coś pod maską, z zewnątrz autko będzie clean'em z ładnymi schowanymi akcentami
  9. z każdą marką tak jest.. mi się to nie podoba, 1-2 wlepki w jakiś sensownych miejscach wole żeby auto pozostawało sleeperem i później śmiać się w lusterko wsteczne
  10. polecam pomarańcze własnej produkcji! miodzio! + nieznanej mi firmy ( może ktoś też to kiedyś popalał i zna firme;p, przywiezione w samarce z iranu) zwało się "paradise island"-mieszanka owocowa
  11. ADHDmfe odpowiedział(a) na chudy30 temat w 1.8
    nagraj to i wstaw
  12. Mapy i informacja o zamknięciu dróg | 3 Rajd Mikołowski - Mikołów 25-26 kwietnia 2014 r. - www.rajd.mikolow.pl Zapraszam
  13. Tede już dawno nic nie rozpier ;P akurat leciało mi w aucie dzisiaj podczas rutynowego dmuchania nawet nie pożyczył mi miłego dnia jak to zawsze robili..
  14. najprościej i najszybciej, ale tu ostrzeżenie, ten kolektor siedzi w takim miejscu gdzie zbiera się maras.. uważaj, żeby ten maras nie wpadł Ci na kanały dolotowe i na zawory bo później możesz mieć problem przez porysowane gładzie cylindrów. przedmuchaj najpierw ten syf zanim go zdejmiesz a później upewnij się, że nic nie naleciało.
  15. trzeba by było wyjąć pastylki i przepłukać popychacze + sprawdzić stan gniazd i osadzenie, może maras wlazł
  16. znowu zacząłem mielić stare krążki Abradaba, między Dabem lecą mocniejsze zespoły jak Limp Bizkit, Rammstein, Slipknot, Korn, Ace piorun Dece itd
  17. jak nie ma czasu to wierzysko (Łaziska- średnie, byłeś kiedy?) a jak jest to Żar czy Stożek ale myślę nad wybraniem się na otwarcie Antidote Bikepark w Kasinie
  18. to może to wcale nie szklanki tylko panewka, dźwięk dochodzi z głowicy bo tłok napier(piip) w głowice, osłuchaj dokładnie ten silnik a czyścił ktoś gniazda hydrauliki przy wymianie?
  19. poskładam rowerek do końca to wpadnę , ostatnio pokłóciła mi się ze sobą rama i po lądowaniu z dropa przód poszedł w inna stronę, tył w inną a ja zostałem leżeć ..
  20. Śmiga ktoś z kolegów w DH/FR ? można by się kiedyś zgadać polatać po trasach:decayed:
  21. Całą serię o Jakubie Wędrowyczu - Andrzej Pilipiuk wyd. Fabryka Słów
  22. Pytanie kierowane do osób posiadających bądź interesujących się starszymi motocyklami: orientuje się ktoś gdzie mógłbym dostać bądź kto by mi dorobił szprychy do Simsona AWO Touren 1956, nie było by to takim problemem gdyby nie to, że piasty to pół-bębny..
  23. śmiga ktoś na spoty z Mikołowa i okolic?
  24. podpinam się. mam ten sam problem..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.