Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek, chcesz mi się odwdzięczyć za tą pracę, co kiedyś Ci napisałam? :cool1:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ojej jaka szkoda, że mnie nie spotkaliście hehe ;( Jedynie Lodówa widzę miał to szczęście, że mnie spotkał pod Ego! na szczęście odbyło się bez buziaków :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ok, dzięki podjadę jutro przed pracą. Akurat mam po drodze... :hi:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To wtedy nie opłaca mi się nawet tracić zniżki z ac... a co myślicie o nich? słyszał ktoś? widział? http://www.nordglass.pl/pl,page,serwis-szyb-samochodowych.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A ile wymiana szyby może kosztować??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie mam ubezpieczenia szyby... przecież trzeba osobno to opłacać... a jeszcze sie zawahałam czy sobie kupić w czerwcu... masz ci los... :wallbash:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chłopaki, znacie kogoś od szyb?? Dzisiaj na obwodnicy dostałam kamieniem i mi szyba pękła... :wallbash: Ciekawe czy da się to jakoś podkleić czy coś... jakaś masakra... ;( ;( ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jaaaaa to po co ja tam jeżdzę przepisowo?????? :wallbash: :wallbash:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jest dzis spot czy jak pada nie ma? Bo nie wiem czy mam jechac
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pewnie Twój Man to zrobił bo chciał Cię szybciej mieć w sypialni Nie mam mana
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzień dobry chłopaki! :kox: A ja znowu na spot nie trafiłam, bo wczoraj rzekomo bombę podłożono w galerii i byłam akurat w pracy, ewakuowano nas, torebka została w Sephorze, a że ni nie chciało mi się czekać, to wróciłam do domu bez auta i torebki. Obiecuję, ze za tydzień będę Ps. Łepski spóźnione życzenia urodzinowe! :hi:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
słabo Cię grzeje ten Twój :gwizdanie: Może dlatego, że jest w Bytowie a nie tutaj hehe eeeee wtf??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ej nooo chciałam wreszcie wpaść na spocik, a tu angina mnie dopadła i nie puściła wrrrrrrrrr ;( ;( ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Halo halo, Gdzie dzisiaj spot, bo już 100 lat mnie nie było??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
myślelismy , że zaciążyłaś..... z Bieńkiem oooo antonio przegiąłeś....Bieniu przy najbliższym kontakcie z Paulą znowu wyląduje w szpitalu po gazie pieprzowym.... eee,ona wie,że to niemożliwe ...mówiła że Bieniek miał jakiś zabieg na fiucie,coś mu tam szyli,czy jak i od tego czasu ma wiatr w jajach :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: Nie, nie zaciążyłam z nikim i nie mam w zasadzie takiego zamiaru w najblizszej i dalszej przyszłosci :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiadomo, kto pierwszy się w tej kwestii wypowiedział
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema, Wiem, ze myślicie, że zaginęłam w akcji. Ale nie, bo już jestem!!! Teskniliście?? :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kto dzis będzie bo nie wiem czy jechać na Matarnie czy do domu po pracy?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bądźcie dziś wszyscy bo ja też będę!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chłopaky, co dzisiaj robimy?? :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba kupuję!!! :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek, głowa do góry! na pewno się uda i nie nastawiaj się negatywnie! Jak się ma 2,5 tdi to najlepsze motto to "miej wyje**ne a będzie ci dane!" Powodzenia na egzaminie! [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 10:12_________________________________________________ Oooooo... proszę kto się pokazał :gwizdanie: lepiej późno niż wcale
-
[B5 AKN] Górna pokrywa zaworów
A ja miałam znowu wyciek z pokryw, po tym jak cudo mechanik się z nimi świetnie obchodził przy wymianie wałków, tym razem z dwóch stron i postanowiłam zrobić opisywanym przez was sposobem, i u mnie się nie sprawdziło, musiałam znowu kupić nowe pokrywy... ze zniżką w ASO jakoś po 330 za szt.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks, udało się w końcu odkręcić wczoraj??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tylko nie 18! Ja bym wreszcie chciała trafić na spot a kończę po 19!