Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. chłopaki, powiedzcie mi czy od xenonów jest wspolny bezpiecznik?? i który to bo nie mogę znaleźć, a mi chyba padł, na szczęście przed domem i ani jeden xenon mi nie działa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:
  2. no patrzcie, to samo co u mnie jakiś miesiac temu :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 00:46_________________________________________________swapować na niby igłe czy nawet na coś B, ale i tak trzeba rozrzad wymienic, niewiadomo co z wałkami i resztą, chyba zaczynam powoli mysleć, że jednak te 2,5 tdi jest do dupyyyyyyyyyy
  3. a Ty wszystkich adwokat ?? :tongue4:
  4. kto dziś się na spot wybiera??? :decayed:
  5. Alona coś dla Ciebie u mnie nie tez juz jest igła :kox:
  6. http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Zakleil-szyby-zalozyl-kask-I-pojechal-n37218.html
  7. a gdzie w aukcji mowa o ksenonach? hahaha, może mi sie coś przewidziało, ale myslałam, że to ksenon... :kox:
  8. a gdzie spryskiwacze ksenonów?? :mysli:
  9. Siemka :hi: Weźcie ktoś dzisiaj VAG'a, bo mi auto zgasło wczoraj jak sie zakopałam w śniegu i ogólnie jakoś dziwnie odpala, trzeba sprawdzić :kox:
  10. http://moto.allegro.pl/item903233787_audi_a4_s4_b5_stylizacja_na_b7_tuning_lifting.html hahahaha, chyba sie skuszę :polew: :polew:
  11. Zapraszamy kolegę!!!! :hi: I pamiętaj, że mamy tu też Panią, czyli mnie :kox:
  12. :hi: Dojechałam dziś bez problemu :kox: Dzięki chłopaki za zaangażowanie przy zmianie żarówek u Paździocha :naughty: Oczywiście szczególne podziękowania dla Bieńka, który ma wszystko co potrzebne i jest taki uczynny
  13. to nie jest zabawne, ja sie pytam całkiem na poważnie :naughty:
  14. Siemka Czy ktoś chciałby mi kupić na stacji postojówke i żarówke od migacza z przodu??? :> Zmienicie mi na spocie, oddam kasę, bo ja jestem taka nieporadna, potrzebuje męskiej ręki. haha :naughty:
  15. o, Grafi - Ty żyjesz?? :kox:
  16. haha, jednak nie zauwazyłam, z przodu mi sie przepalil lewy :kox: tylko nie umiem zmienić zarówki hehe
  17. przeciez sprawdziłam :gwizdanie: :gwizdanie: wszystko mryga
  18. no właśnie fis nic nie pokazuje... a mryga szybko, co jest wkurzające
  19. co ma żarówka do szybciej migającego kierunku?? :kox: właśnie ma, jeżeli się żarówka spali to przerywacz szybciej chodzi może w błotniku ci się spaliła :gwizdanie: hmmm... ale wtedy by nie dzialała chyba, co?? :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 14:55_________________________________________________ proszę mały fragmęcik a Wy mnie na swoje imprezki nie zapraszacie ?? ;( ;( ;(
  20. co ma żarówka do szybciej migającego kierunku?? :kox:
  21. :hi: Wreszcie odebrałam Paździerza i zjawię się na spocie. :kox: Ale... czy ja nie moge wyjechac od mechanika i jeździć bez stresu?? Jeden kierunek mi skacze, mega hardcore :decayed: Mogło się coś poprzestawiac w elektryce czy padł mi przekaźnik?? :kox:
  22. kto dziś był na spocie?? :cool1:
  23. ja zapomniałam, ale wszystkiego najlepszego!! :kox: Ps. Co tam u Oli??
  24. idz już spać, bo widzę , ze głowka boli :tongue4:
  25. co sie smiejesz?? przeciez mam sline

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.