Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I prawidłowo! Kupujesz mojego? Własnie od roba wrociłam i juz jest megajedzie.pl I megakopci.pl rowniez :kox: [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 12:42_________________________________________________ kolego to naprawde nie jest dobry pomysł poszalec to tym napewno nie poszalejesz bo jak żle trafisz to bedziesz wiecej u mechanika siedział niz jeżdził pozatym bardzo cieżko znaleśc ładna b5 2.5tdi Nie gadaj glupot. Ja swojego mam prawie 2 lata i jedynie wymienilam przeplywke i gruszke od turbiny :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o Bieniek! jakże się stesknilam! :decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a o której?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie obiecuj, nie obiecuj :naughty: :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i jakiś browar weź,co by się jakoś godnie przywitać ...no i tradycję podtrzymać :gwizdanie: nie daj się nabrać na ich sztuczki!!!!!! :kox: :kox: sami nigdy nawet po browarku na spot nie przywiezli!!!!! :kox: :kox: :spam: :witch: do domu!! no teraz to jednak chcesz żebym do domu jechala? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: to w końcu się cieszysz czy płaczesz, że mnie nie będzie??? :cool1: :cool1:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i jakiś browar weź,co by się jakoś godnie przywitać ...no i tradycję podtrzymać :gwizdanie: nie daj się nabrać na ich sztuczki!!!!!! :kox: :kox: sami nigdy nawet po browarku na spot nie przywiezli!!!!! :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jestem za :cool1:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zróbcie spota w czwartek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no,konkretnie a Irlandczyk daleko hahahahah Tomek, Ty tylko o jednym... heheehe :kox: :kox: smutno mi, bo nie będę na spocie w środę, bo jadę do zapyziałego Olsztyna!!!!!! bleeeeeeeeah :sick3: :sick3:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
smutno mi, kto mnie pocieszy ???? ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to zapisz logi i wrzuć na forum!!!!!!!!!!!! ale na spot i tak przyjedź :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:hi: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 10:10_________________________________________________chłopaki, wreszcie zajechałam do Roberta dziś, padła mi gruszka od turbiny. Jakby ktoś coś widział, że ktoś ma takie cudo do sprzedania, to dajcie znać, bo jak tak dalej pójdzie to będę musiała się na stronie niejedzie.pl zarejestrować hehe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
CO MNIE OBGADUJECIE!!!!!!!!!!!!?????????? :polew: :polew: :polew: :polew: PRZESTAŃCIE SPAMOWAĆ!!! NA CLUBBING JA TEŻ SIĘ PISZĘ RZECZ JASNA !!! :kox: :kox: :kox: WARIATY!!!!!! ALE I TAK WAS KOCHAM :naughty: :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o której dziś?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a gdzie Cie złapali??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ważne, że gałka sportowa :polew: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to kto bedzie w koncu, bo nie wiem czy mi sie chce jechac?? :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
taa,się śmiej,śmiej ...nawet guma potrafi pęknąć :gwizdanie: jejku jakis Ty poważny jak sprawa sie tyczy wpadek :polew: :polew: istnieją na szczęscie inne medoty zapobiegania niż pękające gumy czy niezawodne kalendarzyki hehehe :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co,irlandczyk niedomaga :gwizdanie: domaga i to jeszcze jak domaga :gwizdanie: ale o wpadce nie ma mowy, metoda kalendarzykowa jest przecież niezawodna :polew: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo wykrakasz :gwizdanie: hahahaha, Ty tylko o jednym :kox: :kox: niestety "takiej" opcji nie ma hehehe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak o 19, to może i ja wpadne!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dopiero go tworze. łącznik moim zdaniem spadal z tego samego powodu ktory u mnie powodowal błąd. dolne mocowanie jest na tulejce ktora porusza klapami. ina tej tulejce jest luz, ktory powoduje ze dzwignia ma wieskzy skok o pare mm, w u mnie powodowalo to ze komp glupial bo nie mial oporu, a u Jacy wypinanie sie łącznika (chociaz jak ogladalem lacznik to bym go zreanimowal w 10 minut tak zeby nie spadal :gwizdanie: ) postaram sie jutro wpasc . ale kuzwa oplem wpadaj z żonką!!! :decayed: :decayed: