Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. I prawidłowo! Kupujesz mojego? Własnie od roba wrociłam i juz jest megajedzie.pl I megakopci.pl rowniez :kox: [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 12:42_________________________________________________ kolego to naprawde nie jest dobry pomysł poszalec to tym napewno nie poszalejesz bo jak żle trafisz to bedziesz wiecej u mechanika siedział niz jeżdził pozatym bardzo cieżko znaleśc ładna b5 2.5tdi Nie gadaj glupot. Ja swojego mam prawie 2 lata i jedynie wymienilam przeplywke i gruszke od turbiny :kox:
  2. o Bieniek! jakże się stesknilam! :decayed:
  3. nie obiecuj, nie obiecuj :naughty: :naughty:
  4. i jakiś browar weź,co by się jakoś godnie przywitać ...no i tradycję podtrzymać :gwizdanie: nie daj się nabrać na ich sztuczki!!!!!! :kox: :kox: sami nigdy nawet po browarku na spot nie przywiezli!!!!! :kox: :kox: :spam: :witch: do domu!! no teraz to jednak chcesz żebym do domu jechala? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: to w końcu się cieszysz czy płaczesz, że mnie nie będzie??? :cool1: :cool1:
  5. i jakiś browar weź,co by się jakoś godnie przywitać ...no i tradycję podtrzymać :gwizdanie: nie daj się nabrać na ich sztuczki!!!!!! :kox: :kox: sami nigdy nawet po browarku na spot nie przywiezli!!!!! :kox: :kox:
  6. jestem za :cool1:
  7. zróbcie spota w czwartek
  8. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  9. no,konkretnie a Irlandczyk daleko hahahahah Tomek, Ty tylko o jednym... heheehe :kox: :kox: smutno mi, bo nie będę na spocie w środę, bo jadę do zapyziałego Olsztyna!!!!!! bleeeeeeeeah :sick3: :sick3:
  10. smutno mi, kto mnie pocieszy ???? ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  11. to zapisz logi i wrzuć na forum!!!!!!!!!!!! ale na spot i tak przyjedź :kox: :kox:
  12. :hi: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 10:10_________________________________________________chłopaki, wreszcie zajechałam do Roberta dziś, padła mi gruszka od turbiny. Jakby ktoś coś widział, że ktoś ma takie cudo do sprzedania, to dajcie znać, bo jak tak dalej pójdzie to będę musiała się na stronie niejedzie.pl zarejestrować hehe
  13. CO MNIE OBGADUJECIE!!!!!!!!!!!!?????????? :polew: :polew: :polew: :polew: PRZESTAŃCIE SPAMOWAĆ!!! NA CLUBBING JA TEŻ SIĘ PISZĘ RZECZ JASNA !!! :kox: :kox: :kox: WARIATY!!!!!! ALE I TAK WAS KOCHAM :naughty: :naughty:
  14. a gdzie Cie złapali??
  15. :polew: :polew: :polew: :polew:
  16. ważne, że gałka sportowa :polew: :polew: :polew:
  17. to kto bedzie w koncu, bo nie wiem czy mi sie chce jechac?? :tongue4:
  18. taa,się śmiej,śmiej ...nawet guma potrafi pęknąć :gwizdanie: jejku jakis Ty poważny jak sprawa sie tyczy wpadek :polew: :polew: istnieją na szczęscie inne medoty zapobiegania niż pękające gumy czy niezawodne kalendarzyki hehehe :kox: :kox:
  19. a co,irlandczyk niedomaga :gwizdanie: domaga i to jeszcze jak domaga :gwizdanie: ale o wpadce nie ma mowy, metoda kalendarzykowa jest przecież niezawodna :polew: :polew: :polew:
  20. bo wykrakasz :gwizdanie: hahahaha, Ty tylko o jednym :kox: :kox: niestety "takiej" opcji nie ma hehehe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. jak o 19, to może i ja wpadne!
  22. dopiero go tworze. łącznik moim zdaniem spadal z tego samego powodu ktory u mnie powodowal błąd. dolne mocowanie jest na tulejce ktora porusza klapami. ina tej tulejce jest luz, ktory powoduje ze dzwignia ma wieskzy skok o pare mm, w u mnie powodowalo to ze komp glupial bo nie mial oporu, a u Jacy wypinanie sie łącznika (chociaz jak ogladalem lacznik to bym go zreanimowal w 10 minut tak zeby nie spadal :gwizdanie: ) postaram sie jutro wpasc . ale kuzwa oplem wpadaj z żonką!!! :decayed: :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.