Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. mam nadzieje, juz tak dawno Was nie widziałam !!!!!!!!!!!! :hahaha: :hahaha:
  2. Ejjj Alona, Mario przecia mieszka po drodze na kaszuby heheheh, ale nie o niego chodzi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. ja nie dam rady, miłość mniee dopadła i jadę do mojego mężczyzny!!!!!!!!! sorrry chłopaki :kox: :kox: obiecuję , że na następnym zlocie zjawię się z nim :naughty: :naughty: to co ze spotem, JUTRO!!!!!?????
  4. bardzo dobry pomysł a no i ja sie zgodze, ze bardzo dobry :good:
  5. ja moge i w srode i czwartek, stesknilam sie !!! :naughty: :naughty:
  6. spot w srode??
  7. Alona odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    kolego, proponuję jazdę przez autostradę, ze wzgledu na korki przed Elblągiem, a jeżeli chodzi o dojazd z Gdańska na Hel, to teraz jest masakra, korek przez 3 godziny od końca obwodnicy w Gdyni Chylonii aż do Władysławowa!!! chyba, że byś w nocy jechał, to będzie luźno!!!
  8. :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 13:23_________________________________________________ słodziaki hahahahha
  9. chłopaki, chyba jednak nie dam rady jechać na zlot :/
  10. jak tam panienki na spociku beze mnie było!!?? :cool1: :cool1:
  11. a mnie nie będzie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. hahahahahahah, szkoda, że mnie nie było :polew: :polew: a Tomasz po co Ty spałeś?? :tongue4: zmęczony po pracy??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. taki spokojny czlowiek jak Ty?? no nie wierze!! a za co??
  14. trza bylo zostac dluzej, bez Ciebie spoty to nie to samo hehehe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. :kox: :kox: to czemu na spota nie przyjechales skoro byles w poblizu??
  16. Tomeks, dałeś Bienkowi swoje dwa i pół tedei?? :kox: :kox: a co jest jutro w Pruszczu?? :cool1: :cool1:
  17. to co to za auto?? hahahaha
  18. no i były nawet wyścigi :gwizdanie: ...nie to co na matarni jo, chyba sobie videokonferencje urzadziliscie
  19. mi obojętne :hi:
  20. dzisiaj dzisiaj, wpadaj!!
  21. to troche przepłaciłam :kox: :kox:
  22. Kolego słuchaj nie wiem co to wirnik, ale posypało sie to, co pompuje powietrze.... kupiłam pompkę o trochę innym nrze koczy się na E a ja mam u siebie 8DO 862 257 B, ale w etce jest pod tym samym nrem katalogowym, więc powinno pasować, ale jak Tobie sie udało kupic pompke za 60 zł??? :shocked: ja za swoja dałam 400 z przesyłką... a spot na Matarni, klasycznie :kox:
  23. A co Ci się wysypało w pompce, wirnik ? Jesli tak, to mając pompkę o innym numerze przekładasz tylko płytkę ze swojej i tyle,ewentualnie można przełożyć jeszcze z innej sam wirnik. kolego posypała się część, która jest odpowiedzialna za pompowanie powietrza, kupiłam tą z końcówką E, jak nie będzie pasowała, to innej poszukam... dzięki wszystkim za doradztwo
  24. no raczej, że w czwartek, czy się mylę może??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  25. podepne sie pod temat, mam dokładnie ten sam problem i ten sam nr pompki jak kolega rutek997, czy mogę wsadzić do siebie pomkę o nrze 8DO 862 257E??? niech się proszę wypowie ktoś jeszcze na ten temat jakie pompki będą pasować do nru 8DO 862 257B, którego nigdzie nie można znaleźć dzięki!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.