Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaja77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaja77

  1. no i następny zadowolony, a tak się bałeś i motałeś ze nie dasz rady a jednak się udało .PS,kiedy wyślesz te piwko?
  2. Lepiej kupić nowy w aso 8E0145834AH za zo ok 33 euro
  3. 8E0145834AH w etce 33 euro czyli ASO
  4. Witam to co znalazłes czyli 8E0145834AH podejdzie. według etki podejdzie tez 8E0145834AR .8E0145834M. 8D0145828L są po ok 30 euro
  5. :polew: :polew:
  6. uffff udało się,, coś wygrać
  7. i to taka wielka ZIELONA...................
  8. ja odpadam,
  9. he jest ok.[troszkę dzięki mnie} ale się tak nie baw bo cysternę płynu będziesz musiał kupić.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. np tu www.polerowanie-felg.pl jest taki sam post,w innym dziale
  11. jest tak jak u mnie...................................tyle że mam 5000 nie 4300 i lampy valeo
  12. i powiem tak ja w seri miałem zbiornik 4,5 l ,i to wszystko co wydałem to 160 komplet spryskow plus 2 m b węza
  13. lepiej dać 160. od śkody................................ :gwizdanie:
  14. a ja mam jeszcze kaca troszkę....
  15. witam , to fajnie ze już po montażu ,kolejny na forum ze spryskami.
  16. he czy dojechałeś.
  17. było ok.ale kac................ dziś mnie nie ma ;(
  18. :good:
  19. Ja jednak będę sam , Pawła z Marzenką nie będzie z przyczyn osobistych ...
  20. to i ja mam zabrać moją MONIKĘ ?
  21. narka do jutra.............
  22. rano jedziesz i wracasz na 18 [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 22:58_________________________________________________ nie no fakt lipa...............
  23. a do Babci>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.
  24. A bo i jak PAWEŁ ze swoją ,to i ja by razem z moją się zjawił,a ty Zbysiu nie możesz z kobitką? :evil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.