Treść opublikowana przez czaja77
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
no i następny zadowolony, a tak się bałeś i motałeś ze nie dasz rady a jednak się udało .PS,kiedy wyślesz te piwko?
-
[B6 AVF] Pękł wąż TURBO -> INTERCOOLER. Poszukuję części.
Lepiej kupić nowy w aso 8E0145834AH za zo ok 33 euro
-
[B6 AVF] Pękł wąż TURBO -> INTERCOOLER. Poszukuję części.
8E0145834AH w etce 33 euro czyli ASO
-
[B6 AVF] Pękł wąż TURBO -> INTERCOOLER. Poszukuję części.
Witam to co znalazłes czyli 8E0145834AH podejdzie. według etki podejdzie tez 8E0145834AR .8E0145834M. 8D0145828L są po ok 30 euro
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
uffff udało się,, coś wygrać
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
- Spoty Olsztyńskie
i to taka wielka ZIELONA...................- [B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
ja odpadam,- [B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
he jest ok.[troszkę dzięki mnie} ale się tak nie baw bo cysternę płynu będziesz musiał kupić.. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- [ALL] Polerowanie felg
np tu www.polerowanie-felg.pl jest taki sam post,w innym dziale- [B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
jest tak jak u mnie...................................tyle że mam 5000 nie 4300 i lampy valeo- [B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
i powiem tak ja w seri miałem zbiornik 4,5 l ,i to wszystko co wydałem to 160 komplet spryskow plus 2 m b węza- [B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
lepiej dać 160. od śkody................................ :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
a ja mam jeszcze kaca troszkę....- [B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
witam , to fajnie ze już po montażu ,kolejny na forum ze spryskami.- Spoty Olsztyńskie
he czy dojechałeś.- Spoty Olsztyńskie
było ok.ale kac................ dziś mnie nie ma ;(- Spoty Olsztyńskie
:good:- Spoty Olsztyńskie
Ja jednak będę sam , Pawła z Marzenką nie będzie z przyczyn osobistych ...- Spoty Olsztyńskie
to i ja mam zabrać moją MONIKĘ ?- Spoty Olsztyńskie
narka do jutra.............- Spoty Olsztyńskie
rano jedziesz i wracasz na 18 [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 22:58_________________________________________________ nie no fakt lipa...............- Spoty Olsztyńskie
a do Babci>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.- Spoty Olsztyńskie
A bo i jak PAWEŁ ze swoją ,to i ja by razem z moją się zjawił,a ty Zbysiu nie możesz z kobitką? :evil - Spoty Olsztyńskie