Treść opublikowana przez czaja77
-
[ALL B5] Zacięty pas tylni, nie mogę złożyc kanapy... avant
mam to samo.
-
[B5 AFN] Jak założyć pasek wieloklinowy wspomagania i alternatora?
to jest AFN [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 23:09_________________________________________________poszukaj kśiążki audi a4 sam naprawiam jest jest na torrent org http://torrenty.org/torrent/387074
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wszystkiego najlepszego PANOWIE i PANIE
-
Spoty Olsztyńskie
to i ode mnie i mojej rodzinki Panie i Panowie najlepszego ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$§§§§ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§ _____$*$$*******___*$$$$$$$$§ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$ Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych Świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
poczytajcie http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/all_na_tych_stacjach_nie_tankuj_stacje_ze_zlym_paliwem-t108419.0.html;new#new
-
Spoty Olsztyńskie
Taktuś zamiast karpia łowić :gwizdanie: to AFN em się zajmuje :polew: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 21:07_________________________________________________poczytajcie :gwizdanie: :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/all_na_tych_stacjach_nie_tankuj_stacje_ze_zlym_paliwem-t108419.0.html;new#new
-
Na tych stacjach nie tankuj! - Stacje ze złym paliwem
kutwa jest tam stacja na której nieraz tankuje :wallbash: :wallbash:
-
[B6 AVF] Problem z kontrolką emisji spalin
tylko vag i logi
-
Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
fakt działa człowiek stary i głupi......... :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny po przekroczeniu prędkości 110 km/h.
po pierwsze sprawdz dolot powietrza, po 2 bez logów nikt tu nic nie podpowie. ale na początek sprawdz wszystkie węże podciśnienia jaki i te do turbiny
-
Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
- Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
a jest jakiś mądry jak to wydrukować?- [B5 AHH] Pompa wtryskowa silnika AHH
silnik AHU AFF NR 028130115MX silnik AFN AVG NR 028130115AX silnik AHH NR 038130107J 038130107JX według etki są takie same tz 11 ale niech wypowiedzą się fachowcy- Spoty Olsztyńskie
:polew: ja miałem kierowce......... a ten co pilnował nie a jak tam chłopaki przygotowania do świąt? :gwizdanie:- [ALL B6] Wejście Aux-in w radiu Concert CD
pewnie ,jest wszystko opisane w opisie- Spoty Olsztyńskie
młody już o rok starszy będziesz wiesz o co chodzi :polew: mayhem a jak cena opon ?- [B5 AHH] Problem z lokalizacją napinaczy
hmm zsuniecie się paska,a jak go w kreci w rozrząd będzie nie ciekawie.- [B5 AFN] Analiza logów dynamicznych (011 i 003)
poczytaj to co kolega wyżej napisał,i zrób cały komplet- Spoty Olsztyńskie
ale w tym roku już tak nie [br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 23:47_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- [B5 AHH] Problem z lokalizacją napinaczy
pewnie napinacz paska Wielorowkowego.jest drogi,nie kupuj tych po 100ileś tam złotych- Spoty Olsztyńskie
- [ALL B6] Wejście Aux-in w radiu Concert CD
Powiem tak podejdzie tylko pierwszy ,bo... nie czytasz opisu aukcji a w drugim jest napisane by zadziałał musisz wywołać funkcję AUX w radiu .czego Concert nie ma.- Spoty Olsztyńskie
Właśnie daleko jak :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Kaletka jak najbardziej, A Marku jak AFN?- Spoty Olsztyńskie
mi się nie chce,- Spoty Olsztyńskie
ja nie a co jedziesz? - Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?