Treść opublikowana przez czaja77
-
[B5 AJM] Problem z światłami ksenony
witaj .pozamieniaj żarówki ,będziesz wiedział gdzie jest problem
-
Podsumowanie roku 2009
i oby tak dalej
-
[B5 AHH] Antena radiowa problem
ten separator jest mi teraz raczej nie potrzebny,bo antena nowa ma dodatkowy kabelek do zasilania ,tylko jak go podłączyć?
-
[B5 AHH] Antena radiowa problem
hm ok wszystko ładnie ale ,ta antena nowa ma oddzielne wyjście od wzmacniacza ,[czerwony kabelek] i teraz głównie o niego się rozchodzi do czego go podłączyć?
-
[B5 AHH] Antena na dachu avant,Problem
witam. koledzy podpowie mi ktoś co i jak mam z tym fantem zrobić? jakaś łachudra wyłamała mi antenę audi avant 2000 r radio chorus 2 dokładne , pod stopką mocowania anteny był taki wzmacniacz .. na przewodzie antenowym był plus ale podczas demontażu plus znikł??? co się stało nie wiem. kupiłem taką antenkę http://www.allegro.pl/item849896994_antena_dachowa_vw_passat_vk_ze_wzmacniaczem.html podłączyłem ale odbiór fal radiowych jest taki sobie , czy ten wzmacniacz w antenie sobie poradzi i do czego go podłączyć? [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 18:38_________________________________________________ :)nikt nic nie wie??? :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 21:34_________________________________________________wątek przeniosłem do działu Układ Elektryczny
-
[B5 AHH] Antena radiowa problem
witam. koledzy podpowie mi ktoś co i jak mam z tym fantem zrobić? jakaś łachudra wyłamała mi antenę razem z jej mocowaniem [musiałem wymienić bo przeciekało woda do wewnątrz]auto to audi avant 2000 r radio chorus 2 dokładne , pod stopką mocowania anteny był taki wzmacniacz .. na przewodzie antenowym był plus ale podczas demontażu plus znikł??? co się stało nie wiem. kupiłem taką antenkę http://www.allegro.pl/item849896994_antena_dachowa_vw_passat_vk_ze_wzmacniaczem.html podłączyłem ale odbiór fal radiowych jest taki sobie , czy ten wzmacniacz w antenie sobie poradzi i do czego go dokładnie podłączyć? hi
-
Spoty Olsztyńskie
he bo u mnie taki mały :>
-
Spoty Olsztyńskie
kacyk jest???? :gwizdanie:
-
Składamy życzenia świąteczne
od mnie i mojej rodzinki. Najlepszego Pnie i Panowie w 2010 r
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj zapraszam na spoty OLSZTYŃSKIE
-
Spoty Olsztyńskie
Życzę zdrowia, szczęścia, kasy, w nowym roku extra wczasy. Prostej drogi bez zakrętów, a w miłości żadnych błędów.
-
[B5 AHU] Gdzie bezpiecznik i przekażnik świec podgrzewających układ chłodzenia
było w obudowie ecu ,działa od poniżej 5c . http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_swiece_zarowe_podgrzewajace_plyn_chlodzacy-t98906.0.html
-
Spoty Olsztyńskie
pod ratuszem nie ma impry......... jest pod szubienicami ja może zawitam
-
Spoty Olsztyńskie
rekordzista ja pitoleeeeeeeeeeee :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
dobre
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie
-
Spoty Olsztyńskie
SIEMKA z tym zajechaniem to gostek przegiął .mogłeś nie przyjąć mandatu i punktów i tak jak piszesz sąd grocki wygrał byś bo całe partyzantów jest monitorowane. pozdrawiam Marek a co dokładnie zmieniłeś w aucie? [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 16:01_________________________________________________HHE Marku miałeś to samo co ja.............. powietrze w ropce :kox:
-
[B5 AFN] Nieszczelność czy coś więcej? (filmik)
link do filmiku nie działa>>>>>>>>>>>>>>>>
-
Spoty Olsztyńskie
mayhem a za co ci dziś zapodali te punkty????
-
Spoty Olsztyńskie
AMEN :)
-
[ALL] Zwarcie instalacji elektrycznej i pozar !!
hmmm, nie ciekawie :gwizdanie: ale od kiedy masz auto>? powiem tak nic ni wskórasz od poprzedniego właściciela....do aso niby po co ? skroją kupę kasy i tyle
-
Spoty Olsztyńskie
:oklaski:
-
[B5 ALL] Nie działająca zapalniczka
witam a gniazdo 33?
-
[ALL B5] Nowe zasilanie dla oświetlenia tylnej tablicy - gdzie się wpiąć?
i właśnie to chciałem ci napisać
-
Spoty Olsztyńskie
siemka u mnie ok ,tyle ze dziś kapcia złapałem