Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaja77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaja77

  1. jak nas śniegiem nie zasypie
  2. :)powiem tak temat przeczytałem ze 3 razy................ autko stoi na podwórku ,a pytanie było troszkę inne .bo opisałem ze mam uwalony licznik ale ok .już wiem
  3. i jak Michał mój zderzak? :gwizdanie:
  4. :)ma gośćiu moje dane z dowodu................
  5. ale Marku............. :gwizdanie: wszystko się wyjaśni,na szczęscie mój ojciec nie ma prawka...................
  6. z tego co wiem jak jest u mnie. jeden czujnik daje mi na ecu i klime a drugi na silniki tam wskazania mam wzorcowe,?i co dalej jutro wykonam test vagiem przekazników zobaczymy jak bedzie.
  7. styk 15 przerywasz go bezpiecznikiem możesz samą nową oprawka./jak się postarasz te te co masz też podejdą rozdłub śrubokrętem gniazdo przekaznika lub kub sobie w aso są juz z kabelkami
  8. i zmień opis auta.............
  9. podpowie mi ktoś :gwizdanie:
  10. maxym ale zes doj**ał................. :polew: :polew: :polew:
  11. chodzi o listwę z czerwonymi kablami pod przekażnikami czyli + jasne?
  12. AHH jest i programik w lutym :gwizdanie:
  13. ja mam daleko................
  14. alu grafitttt i na opaskach by nie pogubić
  15. winny jestem to wiem............................... :gwizdanie: ale było takie małe te tiko zenie zauważyłem....... a chciałem dać mu 200 setk iza to a on nie ............ :gwizdanie:
  16. maxym,jakie koszta80zł???????????????//// heheh śmiech. skrzypek zderzak jest delikatnie przytarty uwierz[zaraz strzele fotkę]a tak woglę wydaje mi się ze moje ślady to tylko te czarne i te pod spodem a to wyżej były. żyć mogę jak nic po prostu mogę typa nauczyć jak spisuje się oświadczenia.................... tak wygląda mój
  17. tylko się obtarłem
  18. SIĘ wku......... dziś jadąc po Monikę do pracy.WCISNĄŁEM się gościowi z ticko przy prędkośći ok 70kmh oto efekt u mnie prawie nic,przytarty delikatnie tylny zderzak. ale co najlepsze nie wiem co robić bo spisał mnie tylko z dowodu i z numeru tablicy, zero podpisów,a co najlepsze podałem mu inny numer telefonu i co robić dalej olać go czy co?
  19. a kto wie z jakiego czujnika pobierają one sygnał z tego co podaje do ecu ,czy tego na liczniki?bo dziś sprawdzałem kontrolką świece ,są raczej ok. ale po włączeniu ogrzewania szyby, prądu nie podaje,.co jet tego przyczyna ?dodam że mam uwalony licznik który startuje od ok 70c,czujnik na 1000% sprawny tak jak i termostat.dodam że i po odłączeni czujnika temperatury jest tak samo czyli licznik stoi na 70c. a prądu na świecach nadal nie ma> ?
  20. a pompkę masz wysoko ciśnieniową?
  21. słabo widoczne................
  22. :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.