Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
jak nas śniegiem nie zasypie
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
:)powiem tak temat przeczytałem ze 3 razy................ autko stoi na podwórku ,a pytanie było troszkę inne .bo opisałem ze mam uwalony licznik ale ok .już wiem
-
Spoty Olsztyńskie
i jak Michał mój zderzak? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
:)ma gośćiu moje dane z dowodu................
-
Spoty Olsztyńskie
ale Marku............. :gwizdanie: wszystko się wyjaśni,na szczęscie mój ojciec nie ma prawka...................
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
- [B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
z tego co wiem jak jest u mnie. jeden czujnik daje mi na ecu i klime a drugi na silniki tam wskazania mam wzorcowe,?i co dalej jutro wykonam test vagiem przekazników zobaczymy jak bedzie.- [B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
styk 15 przerywasz go bezpiecznikiem możesz samą nową oprawka./jak się postarasz te te co masz też podejdą rozdłub śrubokrętem gniazdo przekaznika lub kub sobie w aso są juz z kabelkami- Spoty Olsztyńskie
i zmień opis auta.............- [B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
podpowie mi ktoś :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
maxym ale zes doj**ał................. :polew: :polew: :polew:- [B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
chodzi o listwę z czerwonymi kablami pod przekażnikami czyli + jasne?- [ALL B5] 1.9 czy 2.5?
AHH jest i programik w lutym :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
ja mam daleko................- Spoty Olsztyńskie
alu grafitttt i na opaskach by nie pogubić- Spoty Olsztyńskie
winny jestem to wiem............................... :gwizdanie: ale było takie małe te tiko zenie zauważyłem....... a chciałem dać mu 200 setk iza to a on nie ............ :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
maxym,jakie koszta80zł???????????????//// heheh śmiech. skrzypek zderzak jest delikatnie przytarty uwierz[zaraz strzele fotkę]a tak woglę wydaje mi się ze moje ślady to tylko te czarne i te pod spodem a to wyżej były. żyć mogę jak nic po prostu mogę typa nauczyć jak spisuje się oświadczenia.................... tak wygląda mój- Spoty Olsztyńskie
tylko się obtarłem- Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
SIĘ wku......... dziś jadąc po Monikę do pracy.WCISNĄŁEM się gościowi z ticko przy prędkośći ok 70kmh oto efekt u mnie prawie nic,przytarty delikatnie tylny zderzak. ale co najlepsze nie wiem co robić bo spisał mnie tylko z dowodu i z numeru tablicy, zero podpisów,a co najlepsze podałem mu inny numer telefonu i co robić dalej olać go czy co?- [B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
a kto wie z jakiego czujnika pobierają one sygnał z tego co podaje do ecu ,czy tego na liczniki?bo dziś sprawdzałem kontrolką świece ,są raczej ok. ale po włączeniu ogrzewania szyby, prądu nie podaje,.co jet tego przyczyna ?dodam że mam uwalony licznik który startuje od ok 70c,czujnik na 1000% sprawny tak jak i termostat.dodam że i po odłączeni czujnika temperatury jest tak samo czyli licznik stoi na 70c. a prądu na świecach nadal nie ma> ?- [B5 ALL] Wymiana podświetlenia deski rozdzielczej i zegarów
lipa jak nic,kup se vw- [ALL B5] Układ sterujący pompką spryskiwaczy reflektorów
a pompkę masz wysoko ciśnieniową?- Ocena logów AFN
słabo widoczne................- Spoty Olsztyńskie
:) - [B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący