Treść opublikowana przez czaja77
-
[ALL B5] Kasowanie przyciskami serwisu "SERVICE ........ km"
robię tak jak w opisie A4 B5 1999 (od modelu 8DYA000001 ) oraz A4 B6 W tych rocznikach, resetujemy po prostu licznik inspekcji w zależności od tego jaki olej stosujemy. Najpierw wiec nalezy wybrac olej (inaczej mówiąc, stosujemy LongLife = LL, czy nie). [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] Enter channel 45 [/b](użyty olej ) [Read] serwis LL dla silników 4 cylindrowych diesla: 00004 serwis LL dla silników 6 cylindrowych diesla : 00003 serwis LL dla silników benzynowych : 00002 nie korzystamy z LL : 00001 [Test] [save] Minimalny dystans do nastepnęj wymiany : [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] Enter channel 42 [/b] Diesel LongLife 00015 Benzyna LongLife : 00015 nie korzystamy z LL : 00015 [Test] [save] Ustawianie maksymalnego dystansu do następnej wymiany oleju : [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] Enter channel 43 [/b] [Read] Diesel LongLife : 00050 6-cylindrowy Diesel LongLife : 00035 Benzyna LongLife : 00030 nie korzystamy z LongLife : 00015 [Test] [save] Ustawienie czasu do następnej wymiany oleju : [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] Enter channel 44 [/b] [Read] nie korzystamy z LL (12 miesięcy ) : 00365 LL serwis (24 miesięcy) : 00730 [Test] [save] Kasowanie licznika wymiany : [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] Enter channel 02 [/b] [Read] Wpisz : 0 [Test] [save] UWAGA : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25611.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14842.0.html Kolejność : 45, 42, 43, 44, 40, 41, 46, 47, 48 Nawet jeśli nic nie zmieniamy, to należy przejść przez wszystkie etapy i zrobić SAVE.
-
[ALL B5] Kasowanie przyciskami serwisu "SERVICE ........ km"
mam 2000 r u mnie to nie wchodzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:good:witamy
-
[B5 AFN] Dawka paliwa na ciepłym silniku
:polew: kolega Sztomel ma łeb na karku,mi np pomógł........
-
Spoty Olsztyńskie
no dzis nie piję to raczej nie
-
Spoty Olsztyńskie
kto jutro na spocie?
-
[B5 AVG] Bezpieczniki ?
na moje oko jest ok.jak auto pali itd ,to nie ma co szukać dziury w całym............,co do szarpnięć to nic innego trzeba bo bez tego niestety nikt nie pomoże..
-
[B5 AHH] Problem z kontrolką od temp wody
albo uwalone coś w liczniku ,tak jak u mnie jest wszystko ok oprucz wskaznika temperatury płynu ,pokazuje mi ze sie gotuje a tak nie jest.............
-
[ALL B5] Kasowanie przyciskami serwisu "SERVICE ........ km"
a jak ustawić wartość 10000 km bo jak robię to vagiem zawsze mam 15tys?
-
Spoty Olsztyńskie
Marek doszło pw?
-
[B5 1Z] Nie odpala po umyciu silnika (pompa)
a powinno zgasnąć,,
-
Spoty Olsztyńskie
oj nie Marek nie mam. wiem tylko ze chcą kasę.ale jutro zadzwonię do typa od którego brałem kabelek do vaga i dowiem się u niego ,bo wiem że pracuje chyba :gwizdanie:jeszcze u palmy
-
Spoty Olsztyńskie
Dzięki. a jak przygotowania do szansy? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
dałeś głos?- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk masz 8D0941509H 01C cena 28 .80 euro netto- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
właśnie nie ma. a miał być kiedyś,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a może koledzy dacie głos na fote w konkursie do kalendarza :gwizdanie:- [ALL B5] Różnica między silnikiem AHH i ALH
AHH jest bardziej podatny na podkręcenie mocy.- Spoty Olsztyńskie
no panowie o panie.... proszę o głosy w konkursie fotograficznym [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 16:33_________________________________________________hmmm myślałem że będzie w podpisie foty.czaja77 i kwiatko ;(- [ALL B5] Kontrolka Silnika
nie zapali się............- [B6 AVF] Pękł wąż TURBO -> INTERCOOLER. Poszukuję części.
sam to już powiedziałeś nie... powinno być problemu- Spoty Olsztyńskie
zapodałem fotkę do konkursu, ja razem z kwiatko. A MAREK :gwizdanie: jak będzie chciał sam napisze,,,,,,,,,,,,,,,,,,- Spoty Olsztyńskie
a po staremu,Marek a ty się pochwal gdzie jedziesz w piątek? :gwizdanie:- Moja Córeczka juz na Swiecie :-)
powodzenia .. - Spoty Olsztyńskie