Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
i jak Marku załatwiłeś sprawy formalno papierkowe/?
-
Spoty Olsztyńskie
:polew:jaki śnieg????????????????
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
HMM i ja pamiętam troszeczkę,jak mama prowadzała mnie do przedszkola, były za***iste zaspy ze śniegu i na głównych ulicach Olsztyna stały amfibie......... a te ćwoki grzali się przy koksownikach
-
[B5 AHH] czy te korekcje sa dobre?
właśnie są zalane ST, zobaczymy po przejechaniu jakiegoś dystansu
-
[B5 AHH] czy te korekcje sa dobre?
tak jak w tytule bo mi coś nie pasują?
-
[B5 AHH] Wskaźnik paliwa i temperatury
a ja ci powiem ze ten szpec wstawił ci licznik z a6 i tyle. a termostat jak był sprawdzany w czajniku pewnie?
-
[B5 AHH] Wskaźnik paliwa i temperatury
hmm z tym wskazaniem paliwa jest tak jak się wstawi licznik od a6 pokazuje odwrotne wartośći ,wystarczy wymontować pływak i go odwrócić [pewnie nie naprawił a tak zrobił].a co do wskazań temperatury dziwne ,ale powiem tak u mnie jest podobnie tyle ze startuje nie zawsze od 65c,i dochodzi do 120 czyli max,na pewno czyjnik od tem masz dobry i na jakiej podstawie twierdzisz ze termostat ok?
-
Spoty Olsztyńskie
kto był za Najmanem? dostało mu się :bicz:
-
[ALL B5] Licznik
witam, proste kierownice opuszczasz do dołu,zdejmujesz plastykową osłonke u dołu licznika a pod nią masz dwie śrubki typu torx,i to wszystko
-
Spoty Olsztyńskie
nie no co ty Skrzypek, :>
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
tak ori.
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
no i ja tak mam ale jakoś to nie to.dziwnie buczy na schodzeniu z obrotów :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
powiem tak miałem pustą puszkę ,dziwnie jest słychać jak schodzi z obrotów na biegu,postanowiłem wspawać rurę w puszkę jest to samo, teraz szykuję się do kupna zamiennika od tego gośćia z allegro,zobaczymy co będzie
-
[B5 AGA] Zapach płynu chłodniczego z ogrzewania
szykuje się kupa roboty, prawdo podobnie jest nie szczelna nagrzewnica, a żeby dostać się do niej trzeba rozbierać deskę.ale szukaj jeszcze nieszczelności przewodach.
-
[ALL B5] Ksenony i początek problemów.
hmm wydaje mi się ze to nie od tego,masz uszkodzenie w liczniku,może to początki uwalonego procka ?
-
[B5 ADR] Adaptacja sondylambda
nie trzeba,skasuje stare błędy i po sprawie
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
ciszej od pustej puszki ?czy jak?
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: :polew: Skrzypek cie pewnie lubi...................... :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
:ranting1:
-
Spoty Olsztyńskie
przyznaj sie ze poprostu AHaHa nie odpaliło ahh pali tak jak jego właśćiciel
-
Spoty Olsztyńskie
nie no jakoś ta pogoda mnie dziś dobiła,nie chciało mi się po prostu. ;(
-
Spoty Olsztyńskie
mogliście na pisać ze będziecie to i ja bym zaleciał na chwilę
-
Spoty Olsztyńskie
a czemu nikt nie napisał ze będzie?
-
Spoty Olsztyńskie
ja kupiłem dawno temu nawet nie wiem jakiej jest on firmy. ;( wejdż w dział diagnostyka tam jest wątek na temat kabelków[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 16:05_________________________________________________ cena ale bardzo podobny do mojego http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=827725075
-
Spoty Olsztyńskie
hehe witaj.fota jest ok.ale i tak mało głosów.co do kabelka jest ich masa na allegro