Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
poszło na pw
-
Spoty Olsztyńskie
to że coś tam robi bzzzzzzzzzz :gwizdanie: to normalka .a z tymi obrotami wydaje mi się że przepustnica się kłania kolego. a tak apropo masz już opony zimowe? bo mam ładne 2szt chyba 15 używki GOODYEAR ULTRA GRIP na sprzedaż
-
Spoty Olsztyńskie
mayhem a powiedz lepiej że nie odpalił :gwizdanie:
-
Opony 185/65/15 do B6
ja mam takie w b5 i powiem że są takie sobie,ale we wlepce wlewu paliwa mam taki rozmiar,,,,,,,,,,,, :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Silnik AHH -pytanie
Na pasku wielorowkowym , wspólnie z pompą wspomagania i alternatorem
-
[B5 AFB] ABS a raczej jego brak, brak kontrolki
żadna,2 śrubki i po sprawie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
[ALL B5] Nie działa podświetlenie bagażnika B5 FL Avant
witaj wyjmij ja i zobacz czy dochodzi prąd, jeżeli tak to wyczyść styki i po sprawie
-
Spoty Olsztyńskie
hehhe raczej nie miałem go na oku w lusterku. mi się wydaje ze miał to wcześniej
-
Spoty Olsztyńskie
i po spocie, fajnie było ale kosta jak :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
i ja tylko Urania
-
Spoty Olsztyńskie
i ja jestem za Uranią.....
-
Spoty Olsztyńskie
dobrze gadasz, Marek a gdzie robimy spocika RUŚ?
-
Historia naszych nicków
hmm swojego nicka mam od 5 klasy podstawowej..[czaja] tyle ze dodałem 77 i wyszło caja77 , rok urodzin,a czaja bo od nazwiska ,[słynny kompozytor,]ale nie dlatego że sie czaiłem tylko na odwrót,,,,
-
Spoty Olsztyńskie
jak dla kogo....................[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 23:22_________________________________________________zasypało was koledze czy co????
-
[ALL B5] Nie działające spryskiwacze reflektorów
poszukaj na allegro
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
i tak właśnie jest
-
Spoty Olsztyńskie
jak nie jak tak,dzis wypróbowany
-
Spoty Olsztyńskie
siemka ale nas zasypało............. :gwizdanie:tylko Zbysiu ma fajnie :quattro:
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
A jak ja mam 5000 to jestem pół wieśniakiem>???
-
[ALL B5] 1.9 czy 2.5?
- [B6 AYM] Nie działają spryskiwacze reflektorów
kolego e2rdd23 :szukaj:szukaj w dziale elektrycznym jest tam wszystko opisane prze ze mnie- Spoty Olsztyńskie
no 5ps więcej- Życzenia Świąteczno-Noworoczne
ale to nie teraz,,,,,,,,,,,,,,,, :kox: :kox:- Spoty Olsztyńskie
- [B6 AYM] Nie działają spryskiwacze reflektorów