Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
Marek a co chcesz lakierować>? mam znajomego z warsztatem co nie raz coś tam polakieruje, ale nie robi tego profesjonalnie [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 15:59_________________________________________________no panowie zapraszam do oddawania głosów do konkursu fotograficznego........ :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
http://allegro.pl/item807533317_termostat_audi_seat_skoda_octavia_volkswagen_org.html
-
Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: kiedy????????????????
-
Spoty Olsztyńskie
dobra bez urazy :wink4:niech odpala dopuki się nie wysra do końca... wtedy będzie można znależć usterke na 100%... a nie szukać w doopie mózgu Pozdrawiam i ide spać..... jutro walka z turbiną w golfie IV [poprzeczny silnik, turbina z kolektorem oby sie nie wysrał,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Powodzenia :good:
-
Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: bez komentarza
-
Spoty Olsztyńskie
no i ode mnie Paweł, wszystkiego najlepszego ,PS, wypijemy nie długo. Dzięki ale zanim wypijemy[czytaj uwalimy się] musimy doprowadzić twoją furmanke do pożądku dzis pali dobrze,,,,,,,,,,,,, nawet teraz byłem w sklepie 500m :gwizdanie: od mnie i pali ok
-
Spoty Olsztyńskie
no i ode mnie Paweł, wszystkiego najlepszego ,PS, wypijemy nie długo.
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
Dzięki ale niech Paweł na to luknie, bo ja nie kumam ;( :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
witam ,dzisiaj podczas całego dnia auto zostało odpalane ze 20 razy i wszystko było ok, sam nie wiem co o tym myśleć
-
Spoty Olsztyńskie
kurna ale te piwo szkodzi ,te cytowanie Marek co o tym myslisz? http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahh_b5_ahh_nie_odpalanadal_problem-t99192.30.html
-
Spoty Olsztyńskie
łaj not??? :gwizdanie: ciemno jak w du..... hehe a i Marku pisz po polsku :gwizdanie:
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Kanał 49 w klimatroniku to wskazanie czujnika G2 i własnie o to mi chodziło.ale ma znaczenie do pracy klimy
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
u mnie kanał 49 pokazuje to co na desce .a ze licznik mam uwalony to pokazuje 120 c a nie raz 70c ,jak jest na 49 kanale ponad 100 c to klima przestaje działać.na vagu w engine kanał 7 mam idealnie 91c.
-
Spoty Olsztyńskie
to może następny spocik w jakimś pabie? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
heehe i ja zaraz chyba do sklepu polecę bo jakoś go mało
-
Spoty Olsztyńskie
i jak zawsze fotki potem
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
:wallbash: i cholera wie co jeszcze.... ;(
-
Spoty Olsztyńskie
no i po spociku, było zimno ale fajnie. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Problem przez głupote
tu masz wszystko na temat kodowania. http://www.a4-klub.pl/smf/kodowanie_sterownikow_w_audi_a4_b5_19952001-t6358.0.html
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
tak zapala się normalnie,
-
[B5 AHH] [B5 AHH] Problem z odpaleniem auta.rozwiązany?ale nie do końca
masę aku dokręciłem,....
-
[B5 AHH] [B5 AHH] Problem z odpaleniem auta.rozwiązany?ale nie do końca
witam znowu ten sam problem,auto odpaliło rano normalnie ,pojechałem na miasto .po 2 godzinnym postoju znowu nie chciał odpalić ,odpalił po czwartej próbie,a każda trwało ok 10sekund,potem objaw minął odpalał normalnie za każdym razem, co może powodować takie cyrki??
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
i oby to był ten przekaznik 219, bo mnie dzisiaj krew zalewała z wk......./ [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 21:19_________________________________________________witam znowu ten sam problem,auto odpaliło rano normalnie ,pojechałem na miasto .po 2 godzinnym postoju znowu nie chciał odpalić ,odpalił po czwartej próbie,a każda trwało ok 10sekund,potem objaw minął odpalał normalnie za każdym razem, :mysli:co może powodować takie cyrki??
-
Spoty Olsztyńskie
ja się zjawie ....
-
Polecane opony zimowe
no wszystko się zgadza ale.. wyważyć trzeba po każdym sezonie ..............