Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
głupi nie jestem [br]Dopisany: 24 Październik 2009, 23:38_________________________________________________ no 16
-
Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie: :gwizdanie: 15 [br]Dopisany: 24 Październik 2009, 23:36_________________________________________________ :) :)
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
a mi 3
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
i przejebałem 60 dych
-
Spoty Olsztyńskie
Nie zawracaj teraz d*py ! :) [br]Dopisany: 24 Październik 2009, 23:18_________________________________________________moim zdaniem kór.. ustawione.
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 22:46_________________________________________________ ja obstawiłem remis , i na Gołotę
-
Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
lepsze coś niz nic zobaczymy.................................
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: za Adamka mało płacą :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
Tomek! Tomek! :> ja kase postawiłem na Gołote i remis :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
:polew: :polew: :gwizdanie: burak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy,
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie ma czegoś takiego to trzeba będzie zwalić nadkole i dobrać się do pompki. witam a może przekaznik?
-
Spoty Olsztyńskie
piwko już popijacie przed tv? :kox:
-
[B5 AFN] concert_II
te radyjko nie podejdzie.takie tak http://www.allegro.pl/item780249814_audi_concert_ii_22cm_nowy_panel_chowane_galki.html musisz szukać 22 cm i o zaokrąglonych rogach ,wlutować kabelek od podświetlenia.ale to nie wszystko będzie się wyłączało co godzinę i nie będzie gasło po wyłączeniu stacyjki albo kupić adapter can ok 120 zł.
-
Spoty Olsztyńskie
Marek odezwe się ok 15- 16 to się ustawimy. narka
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
https://betway.com/pl/sports-betting/boxing/upcoming-fights/adamek-t+golota-a
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
witam panowie a obstawiacię coś u buchmacherów?
-
Spoty Olsztyńskie
no tak , :good:a mi jakoś się w miare szybko nagrzewa
-
Spoty Olsztyńskie
robie przyczepki do ciężarówek [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 20:38_________________________________________________B i C już mam pare latek :gwizdanie: he dobre[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 20:40_________________________________________________ ze jak? :polew: co tak cie Michałek rozśmieszyło? a jak furka?[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 20:41_________________________________________________kurde muszę katalizator wywalić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
ze jak?
-
Spoty Olsztyńskie
haha co tam u ciebie Patryk?
-
Spoty Olsztyńskie
cześć vag widzi chorusa.jak wiesz jak to zmienimy i wyłączymy jak umiesz... to musimy się spotkać, wepniemy mojego chorusa w twoją instalacje i zmienimy, wiem jak to zrobić kiedy?
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
he tego to nie wiem........ a co??
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
wywalić?