Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaja77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaja77

  1. i jak tam panowie sprawa z tym tranzystorkiem???? bo mnie ten licznik już wk.......... jak pokarze ze mam 110 c to klima mi nie działa i ostrzega ze płyn się gotuję........
  2. na następny zajadę na 99%.miałem trochę roboty ...
  3. :polew: :polew: u mnie jest zdjęcie nie dostępne...............................
  4. i mi jak się uda zrobię swojej niuni fotki w niedziele........................
  5. Siemanko. no i radyjko chorus 2 hula jak ta lala. Marek jaki masz ten kabelek dokładnie do mp3 . i gdzie go kupiłeś?
  6. podstawowe rzeczy rozrząd ,paski ,napinacze i spryskiwacze lamp,,,,,,,,,,
  7. co u ciebie???? ja nie dojechałem kac jak h....../popiliśmy wczoraj z Pawłem po naprawie mego autka u niego....
  8. witam może jeden jest uszkodzony? a powiedz jak podłączyłeś elektrykę?
  9. chyba nie... bo kierować nie mogę ................................
  10. a mnie jeszcze bardziej............................................boli
  11. tylko na pewno
  12. według etki 8E0 941 531 http://sklep.gajos.com.pl/sklep/
  13. witaj są na zatrzaskach trzeba podważyć jakimś małym śrubokrętem podkładając szmatkę by lakieru nie uszkodzić . podwazaj od przodu auta. dasz rade
  14. mam taki używany za 40 zł.
  15. ;( niestety nie :> zostaje sprzedać .i kupić 1.8 t, albo 1.9 tdi
  16. Marek emulatora jeszcze nie mam bo nie wiem jaki kupić, radyjko dojedzie może w piątek.a rezanko wiem jak zrobić,a w sobotę montaż spryskiwaczy i wymiana rozrządu i innych gratów
  17. Marek kupiłem tego chorusa2 .jaki masz kabelek do tej mp3?i i le cię kosztował?
  18. a jak wygląda sprawa z tylną szybą?w sumie mało jej używam ?
  19. i myslę ze przycisk będzie najlepszym rozwiązaniem chyba.......
  20. a jak bym dokupił na szrocie włącznik od asr? i podpiął się pod niego?
  21. ja mam podobny problem tylko oznaki delikatniejsze.mi szwankuje wskażnik temperatury płynu z rana pokazuje 70c a na rozgrzanym silniku 120,115 c.i pali się kontrolka ostrzegawcza,a drugie oznaki to wskażnik paliwa szwankuje jak nic jak mam mniej niż pół zbiornika opada i wraca.dziwi mnie ze jak go potraktuje z ręki to nieraz mam spokój na jakiś czas.
  22. Wszystko fajnie,ale sam nie dam sobie z tym rady.
  23. hm o zbiorniczek się nie martwię mam 4,5 l podobna ma miejsce na 2 pompkę.podłączenie z spryskami szyby odpada bardzo dużo płynu idzie,a jak to podłączyć jak fabryka daje,a może ktoś zna łatwiejszy sposób?[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 23:25_________________________________________________a jak się podłączyć żeby to działało np z spryskiem tylnej szyby?
  24. witam a powiecie mi może co może być przyczyną ze na blacie i na klimatroniku mam 115-120c ,a na vagu kanał7 idealnie 92c,dodam ze czujnik orginalny nowy,na starym było tak samo ,dodam ze podczas porannego odpalania licznik pokazuje ze jest 70 -75 c.płyn się nie gotuje auto normalnie jeżdzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.