Treść opublikowana przez czaja77
-
[ALL B5] Problem z licznikiem Jager 1/2 Fis (film)
i jak tam panowie sprawa z tym tranzystorkiem???? bo mnie ten licznik już wk.......... jak pokarze ze mam 110 c to klima mi nie działa i ostrzega ze płyn się gotuję........
-
Spoty Olsztyńskie
na następny zajadę na 99%.miałem trochę roboty ...
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: u mnie jest zdjęcie nie dostępne...............................
-
Spoty Olsztyńskie
i mi jak się uda zrobię swojej niuni fotki w niedziele........................
-
Spoty Olsztyńskie
Siemanko. no i radyjko chorus 2 hula jak ta lala. Marek jaki masz ten kabelek dokładnie do mp3 . i gdzie go kupiłeś?
-
Spoty Olsztyńskie
podstawowe rzeczy rozrząd ,paski ,napinacze i spryskiwacze lamp,,,,,,,,,,
-
Spoty Olsztyńskie
co u ciebie???? ja nie dojechałem kac jak h....../popiliśmy wczoraj z Pawłem po naprawie mego autka u niego....
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
witam może jeden jest uszkodzony? a powiedz jak podłączyłeś elektrykę?
-
Spoty Olsztyńskie
chyba nie... bo kierować nie mogę ................................
-
Spoty Olsztyńskie
a mnie jeszcze bardziej............................................boli
-
Spoty Olsztyńskie
tylko na pewno
-
[ALL B6] Potrzebna pomoc przy wyborze przełącznika świateł
według etki 8E0 941 531 http://sklep.gajos.com.pl/sklep/
-
[ALL B5] Boczne kierunkowskazy
witaj są na zatrzaskach trzeba podważyć jakimś małym śrubokrętem podkładając szmatkę by lakieru nie uszkodzić . podwazaj od przodu auta. dasz rade
-
[B5 AFN] jakie żarówki rurkowe do podświetlenia tablicy rejstracyjnej a4 b5 avant
C5W-12V5W
-
[B5 ADR] Kilka pytań o przepływomierz
mam taki używany za 40 zł.
-
[B5 ADP] Podniesienie mocy silnika- jest możliwe ?
;( niestety nie :> zostaje sprzedać .i kupić 1.8 t, albo 1.9 tdi
-
Spoty Olsztyńskie
Marek emulatora jeszcze nie mam bo nie wiem jaki kupić, radyjko dojedzie może w piątek.a rezanko wiem jak zrobić,a w sobotę montaż spryskiwaczy i wymiana rozrządu i innych gratów
-
Spoty Olsztyńskie
Marek kupiłem tego chorusa2 .jaki masz kabelek do tej mp3?i i le cię kosztował?
-
[B5 AHH] Podłączenie pompki spryskiwaczy
a jak wygląda sprawa z tylną szybą?w sumie mało jej używam ?
-
[B5 AHH] Podłączenie pompki spryskiwaczy
i myslę ze przycisk będzie najlepszym rozwiązaniem chyba.......
-
[B5 AHH] Podłączenie pompki spryskiwaczy
a jak bym dokupił na szrocie włącznik od asr? i podpiął się pod niego?
-
[ALL B5] Problem z licznikiem Jager 1/2 Fis (film)
ja mam podobny problem tylko oznaki delikatniejsze.mi szwankuje wskażnik temperatury płynu z rana pokazuje 70c a na rozgrzanym silniku 120,115 c.i pali się kontrolka ostrzegawcza,a drugie oznaki to wskażnik paliwa szwankuje jak nic jak mam mniej niż pół zbiornika opada i wraca.dziwi mnie ze jak go potraktuje z ręki to nieraz mam spokój na jakiś czas.
-
[B5 AHH] Podłączenie pompki spryskiwaczy
Wszystko fajnie,ale sam nie dam sobie z tym rady.
-
[B5 AHH] Podłączenie pompki spryskiwaczy
hm o zbiorniczek się nie martwię mam 4,5 l podobna ma miejsce na 2 pompkę.podłączenie z spryskami szyby odpada bardzo dużo płynu idzie,a jak to podłączyć jak fabryka daje,a może ktoś zna łatwiejszy sposób?[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 23:25_________________________________________________a jak się podłączyć żeby to działało np z spryskiem tylnej szyby?
-
[B5 AJM] Zbyt wysoka temperatura płynu chłodzącego
witam a powiecie mi może co może być przyczyną ze na blacie i na klimatroniku mam 115-120c ,a na vagu kanał7 idealnie 92c,dodam ze czujnik orginalny nowy,na starym było tak samo ,dodam ze podczas porannego odpalania licznik pokazuje ze jest 70 -75 c.płyn się nie gotuje auto normalnie jeżdzi