Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
:banan3: haha ale gadane macie
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: ha ha- Spoty Olsztyńskie
siemka Marek jak tam urlop?- Test Nawigacji z Mapami Europy
ja mam Mante ,najnowsza mapa europy auto mapa,i hula jak ta lala...- [ALL B5] Zapytanie o próbki lakieru
kolor to błękit aksamitny nr Y5L- Spoty Olsztyńskie
ja zajade- [ALL B5] Zapytanie o próbki lakieru
podaj kod vin. może w etce coś się znajdzie,....- Spoty Olsztyńskie
No i ja już po urlopie na Litwie. samochód spisał się bardzo dobrze.pozdrawiam [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 22:38_________________________________________________ale tu cisza....- [ALL B5] Gdzie podłączyć czujnik poziomu cieczy chłodzącej ?
tego to nie wiem,...- [ALL B5] Gdzie podłączyć czujnik poziomu cieczy chłodzącej ?
witam z tego co wiem ,u mnie w po przedniej a4 był już do tego kabelek jak dobrze pamiętam był on koloru różowego(wtyczka)wisiała sobie własnie niedaleko tego zbiorniczka...- Spotkania na drodze
pozdrawiam kolesia z Mrągowa który brał dziś ślub swoim ŁADNYM a4 avant koloru ceglasty metalik.PS ZROBIŁEM BRAMĘ I DOSTAŁEM 2 FLASZKI WESELNEJ- Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 23:36_________________________________________________he ale jaja ,dziś wracając ze spływu zajechaliśmy do Mrągowa na lody ,patrzymy jedzie ślub.ale czym audi a4 b5 avant ładny kolor ceglasty metalik, to my chop na ulice i brama >>>> i jaki efekt?2 flaszki gorzałki weselnej :gwizdanie: :gwizdanie:.PS...pozdrawiam właściciela tego oto audi.....- Spoty Olsztyńskie
pierwsze 2 dni AQUA PARK DRUSKIENNIKI potem Wilno,w piątek powrót.- Spoty Olsztyńskie
siema siema....co tu taka lipa? jak panowie na wczasach>? ja jadęw poniedziałek na litwe.....- Spoty Olsztyńskie
co tu taka cisza....?????- Spoty Olsztyńskie
JA NIE ŚPIĘ......- Spoty Olsztyńskie
szkoda ze mnie nie było ,ale wstałem o 12 kac kac i jeszcze raz kac .panowie dawać jakieś foty.- Spoty Olsztyńskie
ja odpadam.....będę miał kaca jak nic o11 .[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 19:24_________________________________________________Skrzypek podaj mi hasło do tej etki ,bo robiłem formata i instaluje jeszcze raz.- Spoty Olsztyńskie
postaram się ale jeszcze nie wiem na 100%....- [B5 AJM] Zbyt wysoka temperatura płynu chłodzącego
witam i u mnie jest taka sama sytuacja ,kanał 49 dochodzi od 105 do 115 nieraz... deska 90 nieraz 110,a vag kanał 7 bite 92 c,termostat nowy i czujnik wymieniony ok 3 miesięcy temu....- Spoty Olsztyńskie
mnie nie będzie o 11 na pewno.- Spoty Olsztyńskie
nie nie,ale mam mało czasu w tą niedziele- Spoty Olsztyńskie
siemka panowie.ja jak będe miał czas w niedzielę to tak na godzinkę,dla mnie motopiknik odpada.- [ALL] Ori częsci do Audiówki :D
http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ - Spoty Olsztyńskie