Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
dobre szutrów u nas wieleeeee
-
Spoty Olsztyńskie
hhhehehe skrzypek ta ta BLONDI???? [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 00:41_________________________________________________ :shocked: :shocked: :shocked: a wy co koledzy ,popiliśćię ,że was nie ma ,przy sobocie???
-
[ALL B5] Generator i nadajnik impulsów
heh e przepustnica ,
-
[B5 ADR] Odpięty przepływomierz a LPG
przepływomierz to podstawa do mapy paliwa do której gaz się dostosowuje.ps mam taki na odsprzedanie jak coś to na pw>>>>>
-
Spoty Olsztyńskie
he :> kolorek zmienią ja wpłynie kaska ........ dzieki
-
Spoty Olsztyńskie
Marku ale on chce przewozić przodem?do kierunku jazdy.A i mam fajną wiadomość po głosowaniu zarządu Klubu zostałem KLUBOWICZEM
-
Spoty Olsztyńskie
teraz nie mam jak . muszę wyjechać będę ok 20.
-
Spoty Olsztyńskie
witam panowie.skrzypek ja mysle ze nie trzeba ale sam nie wiem?? :mysli:a ten audi rozbity szok ;( :shocked:
-
Spoty Olsztyńskie
regulamin tego chyba nie zabrania??? a tak problem mam.
-
Spoty Olsztyńskie
na na 18hehheheheh postaraj się szybciej to jeszcze nie masz tyle czasu????? Nie no jakbym chciał to bym zainstalował ale jakoś sie zebrać w sobie nie mogę, zawsze coś innego jest do zrobienia... A to iść na dwór a to pojechać do O-na Dobra to czas zacząć pisać w technicznym. Na 18 zrobię sobie prezent i zostane klubowiczem
-
Spoty Olsztyńskie
to jeszcze nie masz tyle czasu?????
-
Spoty Olsztyńskie
A widzisz, zmieniłem i dalej lipa, czyli pewnie jak mówiłeś, nieszczęsny czujnik, czasem wskakuje na 90, a przewaznie pokazuje 30 na starym na klimie pokazywalo ok 84, a na nowym 91, wiec pewnie troche lepiej dziala, ale i tak stawiam teraz na czujnik. Da sie go zbadac vagiem? da rade podjedz jutro do mnie to obadamy [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 21:56_________________________________________________ jest to w regulaminie możesz poczytać :> :> :> :> :> :> a wam etka działa???
-
Spoty Olsztyńskie
na razie w tym temacie cisza
-
Spoty Olsztyńskie
Maxym83 a jak termostat????
-
Spoty Olsztyńskie
a my sobie jeszcze popiszemy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Ktoś tam ostatnio coś pisał że chce zwinąć
-
Spoty Olsztyńskie
94 zeta nie jest żle
-
Spoty Olsztyńskie
:> byłeś szybszy ,bo i ja znalazłem ;(
-
Spoty Olsztyńskie
no można pomyśleć :polew: :polew: :polew: :polew:ale by było
-
Spoty Olsztyńskie
upade do audi 756
-
Spoty Olsztyńskie
i oto Zbyszku chodziło.
-
Spoty Olsztyńskie
spoko, właśnie się aktualizuje. :kox: ściągałem wcześniej dwie rózne wersje ale ta jest the best a język polski wyczaiłeś?
-
Spoty Olsztyńskie
No Zbyszku dawaj Skrzypek a dzieła ci ta etka?
-
Spoty Olsztyńskie
oj oj Skrzypek nareszcie się pochwaliłeś(po moim ochrzanie ) gratki jeszcze raz ,Mareczku etke mam oczywiście czeka na ciebie ,Dzięki za poparcie.pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
i jak zawsze ok. działają wam etki??? [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 21:21_________________________________________________marek jak zgłośić się na klubowicza?[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 21:23_________________________________________________ zgłosiłem się do Hugo daj mi ZNAC JAK COŚ BĘDZIESZ WIEDZIAŁ