Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
i ja nie wiem czy i ja dojadę,ale się postaram
-
[B5 AHH] Popiskujące sprzęgło
i tak właśnie myślałem. [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:04_________________________________________________witam i już po wymianie tz po wyjęciu skrzyni ukazał się widok koła jedno masa zamiast dwu masa(widocznie jakiś niemiec coś wykombinował)tarcza ok docisk ok łożysko oporowe niby ok ale wymienione na nowe ,a to popiskiwania wydobywały się z łożyska w kole jedno masowym.po wymianie jak ręką odjął.pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam kolegów a co myślicie o oleju Havoline Extra 10W-40 dostałem go gratis i myślę czy go zalać ,auto sprowadzone i nie wiem na czym jeżdziło wcześniej Określenie HAVOLINE EXTRA 10W-40 to wielosezonowy, najwyższej jakości olej do silników z zapłonem iskrowym i samoczynnym zestawiony przy udziale niekonwencjonalnych oraz mineralnych olejów bazowych, wysokojakościowego pakietu dodatków i modyfikatora lepkości zapewniającego doskonałą odporność na ścinanie. HAVOLINE EXTRA 10W-40 spełnia najnowsze standardy europejskie ACEA i amerykańskie API potwierdzone symbolem DONUT (charakterystyczne kółko na opakowaniu). Zalety HAVOLINE EXTRA 10W-40 to najwyższej jakości olej do smarowania silników z zapłonem iskrowym, który można również stosować do smarowania silników z zapłonem samoczynnym. Olej HAVOLINE EXTRA 10W-40 został opracowany tak, aby jego jakość spełniała potrzeby wszystkich samochodów poruszających się po europejskich drogach, zarówno tych wyposażonych w silniki z zapłonem iskrowym jak i z zapłonem samoczynnym, pracujących z doładowaniem i bez doładowania. Olej HAVOLINE EXTRA 10W-40 zapewnia całoroczną bezawaryjną sprawność działania silników na całym obszarze Europy. Zużycie oleju HAVOLINE EXTRA 10W-40 podczas eksploatacji jest mniejsze niż innych olejów i olej ten zalecany jest szczególnie do smarowania nowoczesnych wysilonych silników, włączając w to silniki pracujące z wykorzystaniem najnowszej technologii spalania ubogiej mieszanki oraz silniki wyposażone w katalizatory układu wydechowego. Ponadto olej ten nadaje się do smarowania silników zasilanych paliwem gazowym (LPG). Olej HAVOLINE EXTRA 10W-40 chroni silnik przed uszkodzeniem i obniżeniem sprawności, zmniejszając w ten sposób koszty obsługi i napraw samochodów. Zastosowanie W przypadku silników z zapłonem iskrowym klasa jakości API SJ i ACEA A3-98 gwarantuje najwyższą skuteczność przeciwdziałania powstawaniu "czarnego szlamu", zużyciu elementów silnika i utlenianiu oleju, jaką może oferować współczesna technika smarownicza. Opracowanie oleju HAVOLINE EXTRA 10W-40 było ukierunkowane na uzyskanie zatwierdzenia tych europejskich producentów samochodów, którzy są szczególnie wrażliwi na problemy zużycia. To podkreśla dodatkowo szczególnie wysoki poziom własności przeciwzużyciowych wykazywanych przez ten olej. W przypadku silników z zapłonem samoczynnym klasa jakości API CF i ACEA B3-98 oraz zatwierdzenia uzyskane od europejskich producentów tych silników gwarantują, że olej HAVOLINE EXTRA 10W-40 posiada wszystkie zalety wysokiej jakości oleju smarowego do silników z zapłonem samoczynnym. HAVOLINE EXTRA 10W-40 zapewnia ponadto wyjątkową ochronę silników, dla których zalecane są oleje silnikowe spełniające specyfikacje jakościowe API SH/SG/CD oraz CCMC G5, PD2.
-
[B5 AHH] Popiskujące sprzęgło
Witam szanownych kolegów a wiec mam następujący problem ,po wciśnięciu pedała sprzęgła słychać popiskiwanie i takie jakby chrobotanie dodam ze żadnych problemów ze sprzęgłem nie zauważyłem ,chodzi normalnie,co mogło się popsuć? i czy mój silnik posiada dwumasa ? >pozdrawiam
-
[B5 ADP] Wyjmuję kluczyk a ona nadal chodzi
he ten zaworek na szrocie max 30 zł. warto wydać i zobaczyć.może się coś poprawi
-
Spoty Olsztyńskie
witajcie. a co tam Zbyszku się popsuło?
-
[B5 ADP] Wyjmuję kluczyk a ona nadal chodzi
- Spoty Olsztyńskie
jak narazie prawie ok. po za licznikiem paliwa.sobie nieraz poszaleje.- Spoty Olsztyńskie
witam było jak zawsze fajnie. :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
witam. no ja z moją Moniką niestety nie.- [B5 AHU] Do osób mających ETKĘ
witaj po tym numerze nic nie wyszukuje.- Spoty Olsztyńskie
nie jutro raczej nie,- [B5 AFN] Problem z rozładowujacym sie akumulatorem
witaj,a działa ci spryskiwacz szyby tylnej? ?bo jak nie to może masz to co u mnie mianowicie tz może masz uszkodzony wężyk i płyn leje się prosto na instalacje pod wykładzinę kierowcy.- Spoty Olsztyńskie
i oby to była przyczyna. W każdym bądź razie gdyby nie to było, to przynajmniej spryskiwacz będzie ci działał a tryska jak szalony- Spoty Olsztyńskie
:> :> się okaże . :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
witam.Zbyszku dobrze mówiłeś wyciek z przewodu spryskiwacza zalewał instalacje rurki połączone podłoga w miarę wysuszona i zobaczymy jak bedzie dalej. :>- [B5 AHH] Dziwne zachowanie wskaźnika paliwa i temperatury silnika
a jaki może byc tego koszt>?- Spoty Olsztyńskie
witam ,spot udany jak zawsze,a teraz u mnie ładuje się auk pod domem,Marek poruszałem tą wtyczką na dole chłodnicy i jest z temperaturą chyba ok bo wracają stała dęba 90c.zostaje wskazówka paliwa,może to pływak, a może ma ktoś etke i sprawdzi mi czujnik na dole chłodnicy za co odpowiada byłbym wdzięczny pozdrawiam- [B5 AHH] Dziwne wskazania temperatury
czesc Zbyszku no i co zrobic takie życie,podjade na spota i zobaczymy co tam piszczy- [B5 AHH] Dziwne wskazania temperatury
Witam szanownych kolegów ,mam problem z nową nabytą a4,a mianowicie wskazania na liczniku temperatura idzie sobie do 90 c momentalnie spada a po chwili jest już na 115c ,to samo z zegarem paliwa mam zatankowane ok pół baku a wskazówka potrafi opaść do zera a po chwil wraca na miejsce ,kody klimatronika kanał 51 90 c,kanał 49 121c ,na vagu w zegarach zero błędów, w silniku to samo zero.temperatura na vagu kanał 7 88c i się nie zmienia.myślałem ze to czujnik temperatury wymieniony na nowy i jest bez zmian.prosze o pomoc bo nie wiem co się dzieje,Pozdrawiam i czekam na pomysły doświadczonych kolegów. nie wiem w jakim dziale to wstawić.- [B5 AHH] Dziwne zachowanie wskaźnika paliwa i temperatury silnika
całego zegara???- [B5 AHH] Dziwne zachowanie wskaźnika paliwa i temperatury silnika
Witam szanownych kolegów ,mam problem z nową nabytą a4,a mianowicie wskazania na liczniku temperatura idzie sobie do 90 c momentalnie spada a po chwili jest już na 115c ,to samo z zegarem paliwa mam zatankowane ok pół baku a wskazówka potrafi opaść do zera a po chwil wraca na miejsce ,kody klimatronika kanał 51 90 c,kanał 49 121c ,na vagu w zegarach zero błędów, w silniku to samo zero.temperatura na vagu kanał 7 88c i się nie zmienia.myślałem ze to czujnik temperatury wymieniony na nowy i jest bez zmian.prosze o pomoc bo nie wiem co się dzieje,Pozdrawiam i czekam na pomysły doświadczonych kolegów.- Spoty Olsztyńskie
no i już ją mam. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8661242- Spoty Olsztyńskie
Witam mnie raczej nie będzie,jestem w trakcie poszukiwania A4ale lipa jak nic.jak nic nie znajdę do końca tygodnia jadę do Niemiec chyba. pozdrawiam- Spoty Olsztyńskie
może ten. http://allegro.pl/item620056201_audi_a4_1_9_tdi_115km_2000rok_sedan_olsztyn.html tylko widziałem go raz i już było ciemno,a teraz gościu telefonu nie odbiera. Patryk i ma radyjko takie jak u ciebie. - Spoty Olsztyńskie