Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
a ja dziś do 14 praca.potem szukałem kogoś kto wyważy mi przednie koła.bo przy ok 100KMH był szok z kierą ale się uporałem I znalazłem gośćia w krysgumie ....a potem jeziorko pluski a jutro z rana z Władkiem Ewą i Damianem i nową zoną Krzyska nad morze... .P.S a marek doszedł mój sms?pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
a nad jakim jeziorkiem Marek bywasz?
-
Spoty Olsztyńskie
a co tu taka cisza????
-
Spoty Olsztyńskie
oj chłopaki ........
-
[B5 AHH] Proszę o analizę logów ,silnik dziwnie pracuje na wolnych obrotach.
witam problem był w nie dokręconej poduszce silnik,i to powodowało jego drganie.Ps logo kompletne będą ale dopiero w przyszłym tygodniu.Pozdrawiam
-
[B5 AHH] Proszę o analizę logów ,silnik dziwnie pracuje na wolnych obrotach.
ok jutro wieczorem będą kompletne,ps .a w grupie dynamicznej jakie bloki robic?
-
[B5 AHH] Proszę o analizę logów ,silnik dziwnie pracuje na wolnych obrotach.
bardzo proszę znawców o analizę logów statycznych ,silnik bardzo dziwnie pracuje na wolnych obrotach.tak jakby go telepie a przy włączonej klimie jest jeszcze gorzej. pozdrawiam http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03fae55d6ee1298c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44885e5f87eb3b5e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bfa63d5c902b4aba.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f16b6fd2569a2939.html
-
[B5 AHH] Wyszlifowa nazwa loga na łącznikach stabilizatora
na allegro są identycznie wyszlifowane.
-
Spoty Olsztyńskie
serio to może trochę nadsterowne ,ale kupie jakieś na przód 205/55 i będzie ok tak myślę :)wystawać nie wystają,
-
[B5 AHH] Wyszlifowa nazwa loga na łącznikach stabilizatora
witam kupiłem dziś dwa łączniki stabilizatorów firmy Lemforder w sklepie inter cars ,czemu mają wyszlifowane nazwy>>>>firmy?
-
Spoty Olsztyńskie
serio nie są takie złe....ale podobno ciut za szerokie,za wymianę za moje są z a6
-
[B5 AHH] Czy się opłacało z 15 na 16
to co odmieniać? miałem takie http://moto.allegro.pl/item688404777_ladne_felgi_do_audi_passat_okazja.html
-
[B5 AHH] Czy się opłacało z 15 na 16
Ten rozmiar to chyba nie od audi.?? No chyba że od 300 konnej S4 :gwizdanie: ale nie 16" Przecież to ani wyglądu niema jaki jazdy. Felga rzecz gustu. ale żeś pojechał są to felgi z a6
-
[B5 AHH] Czy się opłacało z 15 na 16
witam panowie zamieniłem dzisiaj się na alusy co o nich powiecie ,bo nie wiem czy dobrze zrobiłem miałem orginalne audi 15 na bardzo słabych oponach http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/deea7640961a11bf.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/53db9d20b4999d95.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6eb6c0b458d83c87.html rozmiar opony to 255/50/16 opona avon http://www.netcar.pl/opony/letnie/osobowe/avon/AVON+ZZ3,,0,5-0,115537899,szi.html co o tym myslicie?
-
Spoty Olsztyńskie
Gratki i jeszcze raz gratki.... :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 18:43_________________________________________________panowie zamieniłem dzisiaj sie na alusy co o nich powiecie ,bo nie wiem czy dobrze zrobiłem http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/deea7640961a11bf.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/53db9d20b4999d95.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6eb6c0b458d83c87.html rozmiar opony to 255/50/16 opona avon http://www.netcar.pl/opony/letnie/osobowe/avon/AVON+ZZ3,,0,5-0,115537899,szi.html co o tym myslicie?
-
[B6 AVF] Kłopoty z immobilizerem
szukaj zajrzyj do działu warsztat......
-
Spoty Olsztyńskie
no i zdjęcia gitara ale mało.....
-
Spoty Olsztyńskie
Michał a gdzie twoje fotki????
-
Spoty Olsztyńskie
dobre
-
Spoty Olsztyńskie
ja też proszę poczytać w wątku Elbląg koledzy jedziemy do Patryka? nam nie pasuje totalnie sorki.....praca praca i praca
-
Spoty Olsztyńskie
no i po spociku.... było fajnie nawet bardzo.
-
Spoty Olsztyńskie
ta ja Patryku jadę z luzem zacisku ,a ciebie nie będzie,,,,,,,,,
-
Spoty Olsztyńskie
no może
-
Spoty Olsztyńskie
ja wy i marek .....
-
Spoty Olsztyńskie
widzę ze Elbląg