Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
a co tam u was panowie? Skrzypek a co wstawiłeś???
-
Spoty Olsztyńskie
hheheh to jest męski pies bo ma jaja....
-
Spoty Olsztyńskie
ale tu cisza ...... :thumbdown:
-
www.4dziki.pl kapela jednego z klubowiczów
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Czy to dobry termostat ?
dzięki zamówiony.
-
[B5 AJM] Problemy z silnikiem
witam pierwsze co to zapnij vaga/ może coś wykaże .powiem tak kiedyś wypiął mi się czujnik temperatury i kontrolka od świec gasła mi po jakiś 10 min
-
[B5 AHH] Czy to dobry termostat ?
ta ale ty masz inne oznaczenie silnika ja mam AHH?
-
[B5 AHH] Czy to dobry termostat ?
witam muszę zakupić termostat znalazłem taki http://moto.allegro.pl/item676287845_termostat_audi_seat_skoda_octavia_volkswagen_org.html czy jest dobry do mojego silnika? według etki numer się zgadza tylko ten numerek D8?pozdrawiam i czekam na podpowiedz. [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 21:56_________________________________________________
-
Spoty Olsztyńskie
Marek chyba na wczasach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
witam.. ale leje ....................... :gwizdanie:
-
[ALL] Ranking silników Diesla w Audi A4
a silnik ahh ??? :>
-
Spoty Olsztyńskie
:) :) ale tu cisza....... ;(
-
Spoty Olsztyńskie
siemka,po staremu,duchota dziś ze szok
-
Spoty Olsztyńskie
radyjko jak na razie stare....
-
Spoty Olsztyńskie
a ja odpowiedziałem.....
-
Spoty Olsztyńskie
he he i ja ale na 80%.
-
[B5 ADR] Problem z adaptacją przepustnicy
takie są prawdopodobnie przyczyny jazdy na zwykłej instalacji gazowej.możliwe że po strzale gazu uszkodziła się przepustnica.ale niech wypowiedzą się inni.
-
Spoty Olsztyńskie
siema Skrzypek ja żyję ..... kto jutro zawita na spocie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj ....(we wnęce na koło masz naklejkę )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie
-
[ALL] Ubezpieczenie od gradu
tyle ze jak jest jakaś szkoda wypłacają tylko 80 % sumy szkody.ale sporo ci wyliczyli mi przy wartosći 26 tys wyliczyli 340 zł.
-
Spoty Olsztyńskie
dzięki Fazy ,no i Marku takie właśnie będzie,
-
[ALL] Ubezpieczenie od gradu
witam dowiedz się w PZU o mincasco ,powinni ubezpieczyć ,pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
Marek powiedz mi jaki ty masz model radia?bo mogę mieć chorusa 2 z a3 szerokość panela 22 cm podejdzie?
-
Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie: witam witam i dzięki....