Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaja77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaja77

  1. witam szanownych kolegów.ma ktoś jakiekolwiek pojęcie o elektromechanice,i podpowie mi jak podłączyć 2 pompkę do spryskiwaczy lamp?
  2. witam Marek sam nie wiem ale zerknę potem i napiszę....[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 15:17_________________________________________________Marek z etki wynika ze mam filtr paliwa dokręcany do dekielka w którym są mocowane przewody paliwowe,
  3. chyba tylko na działalność......[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 20:32_________________________________________________ u mnie w Olsztynie przy urzędzie celnym jest kasa opłat i tam np kloeś sprzedaje takie własnie certyfikaty na 100 zł :gwizdanie::gwizdanie: musiały by być papiery na rodziców chyba,,,
  4. nie wiem ja kupiłem na szrocie za 35 zł. :gwizdanie:
  5. witam w poprzednim aucie miałem to samo,winny był tylko zaworu filtra węgla aktywnego,
  6. nie 500 zł - opłata recyklingowa a 100zł jak ma się działalność gospodarczą .W Olsztynie to przeszło ..........
  7. znam lepsze stronki
  8. głos oddany.a może i ja się załapie na sesje>>>> :kox:
  9. wysobie gadki szmatki ,a ja dopiero z roboty
  10. :polew: :polew:
  11. jak byś miał fotkę mogę ci pomóc bo tak to nie wiem o co chodzi.
  12. Widzę spocik fajny ale i mnie ta pogoda zmusiła na porządki na działce... Maxym83 a trudno sobie Etke załatwić z neta??? jest na torrenty org i działa na 10000% http://torrenty.org/torrent/325661
  13. ;( a ja nie dojechałem, musiałem na działce posprzątać.
  14. to i ja mam zabrać vaga????
  15. napisałem ci smsa jestem w domu,możesz zajechać[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 20:07_________________________________________________ a gdzie ty jesteś?jak w Ostródzie to Tylko MICHAŁ CI POMOŻE, JAK MOŻE
  16. lech
  17. wiesz gdzie mieszkam podjedz ale ok 21. tyle że browarek się przyda...
  18. a tu jak zwykle wszyscy śpią...
  19. taaa ale czasu nie ma ......... ;([br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 20:47_________________________________________________
  20. http://www.beta.poboczem.pl/wizytowka-AniaEm/video,vId,6998 daj żonie auto.......
  21. witam ja mam tak samo wymiana czujnika nic nie dała, stawiam na zegary koszt wymiany procka w granicach 350zł.....
  22. Zapraszamy
  23. skąd ta pewność Grzegorzu? :polew: Marian B Mariusz ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.