Treść opublikowana przez czaja77
-
[B5 AHH] Podłączenie pompki spryskiwaczy
witam szanownych kolegów.ma ktoś jakiekolwiek pojęcie o elektromechanice,i podpowie mi jak podłączyć 2 pompkę do spryskiwaczy lamp?
-
Spoty Olsztyńskie
witam Marek sam nie wiem ale zerknę potem i napiszę....[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 15:17_________________________________________________Marek z etki wynika ze mam filtr paliwa dokręcany do dekielka w którym są mocowane przewody paliwowe,
-
Zwrot pieniędzy za kartę pojazdu
chyba tylko na działalność......[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 20:32_________________________________________________ u mnie w Olsztynie przy urzędzie celnym jest kasa opłat i tam np kloeś sprzedaje takie własnie certyfikaty na 100 zł :gwizdanie::gwizdanie: musiały by być papiery na rodziców chyba,,,
-
[B5 ADP] Zawór do odpowietrzania baku, syczy z wlewu,proszę o radę.
nie wiem ja kupiłem na szrocie za 35 zł. :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Zawór do odpowietrzania baku, syczy z wlewu,proszę o radę.
witam w poprzednim aucie miałem to samo,winny był tylko zaworu filtra węgla aktywnego,
-
Zwrot pieniędzy za kartę pojazdu
nie 500 zł - opłata recyklingowa a 100zł jak ma się działalność gospodarczą .W Olsztynie to przeszło ..........
-
Spoty Olsztyńskie
znam lepsze stronki
-
Spoty Olsztyńskie
głos oddany.a może i ja się załapie na sesje>>>> :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
wysobie gadki szmatki ,a ja dopiero z roboty
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
jak byś miał fotkę mogę ci pomóc bo tak to nie wiem o co chodzi.
-
Spoty Olsztyńskie
Widzę spocik fajny ale i mnie ta pogoda zmusiła na porządki na działce... Maxym83 a trudno sobie Etke załatwić z neta??? jest na torrenty org i działa na 10000% http://torrenty.org/torrent/325661
-
Spoty Olsztyńskie
;( a ja nie dojechałem, musiałem na działce posprzątać.
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
to i ja mam zabrać vaga????- Spoty Olsztyńskie
napisałem ci smsa jestem w domu,możesz zajechać[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 20:07_________________________________________________ a gdzie ty jesteś?jak w Ostródzie to Tylko MICHAŁ CI POMOŻE, JAK MOŻE- Spoty Olsztyńskie
lech- Spoty Olsztyńskie
wiesz gdzie mieszkam podjedz ale ok 21. tyle że browarek się przyda...- Spoty Olsztyńskie
a tu jak zwykle wszyscy śpią...- Spoty Olsztyńskie
taaa ale czasu nie ma ......... ;([br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 20:47_________________________________________________- YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.beta.poboczem.pl/wizytowka-AniaEm/video,vId,6998 daj żonie auto.......- [ALL] Dziwne kable pod siedzeniem od audio .
wzmacniacz ..... :>- [B5 APU] Który czujnik podaje temperaturę na zegary
witam ja mam tak samo wymiana czujnika nic nie dała, stawiam na zegary koszt wymiany procka w granicach 350zł.....- Spoty Olsztyńskie
Zapraszamy- Spoty Olsztyńskie
skąd ta pewność Grzegorzu? :polew: Marian B Mariusz ;( - Spoty Olsztyńskie