Treść opublikowana przez czaja77
-
[B5 AHH] [B5 AHH] Problem z odpaleniem auta.rozwiązany?ale nie do końca
witam temat opisany także w dziale diagnostyka.ciekawi mnie czy do końca rozwiązany :gwizdanie:. przedstawię o co chodzi mam problem,w środę gdy temperatura spadła do -2 auto nie chciało odpalić,kręciłem z 20 sekund.diagnoza [moja] świece.wymienione wszystkie, stare po podłączeniu na krótko wszystkie 4 spalone,ok czwartek rano wszystko dobrze,piątek rano ok ,powrót z pracy ok.auto postało z 4 godziny i totalna lipa silnik nic nie zaskakuje zero shocked ,vag zero błędów ,filtr paliwa nowy, powietrza nowy,po wymianie rozrządu. Sobota udało się rano odpalić auto ale tylko na "na krótko" zasilania "+" kawałkiem kabla bezpośrednio z akumulatora na elektrozawór N109 na pompie wtryskowej - ECU [po wypieciu wtyczki od czujnika temperatury auto nie odpalało],pojechałem do kolegi PAWŁA 69 na warsztat auto paliło prawie za każdym razem i po paru godzinnej pracy nie wiemy na 100 % co jest grane,doszliśmy do wniosku ze nie za każdym razem podawany jest prąd do elektrozaworu n 119,?raz jest raz nie jak on jest sterowany.prawdo podobnie odpowiada za to przekaznik 219 w obudowie ecu,został wymieniony na inny i jak na razie jest ok . good doradzicie coś?czy problem został rozwiązany.
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
witam udało się rano odpalić auto "na krótko" zasilania "+" kawałkiem kabla bezpośrednio z akumulatora na elektrozawór N109 na pompie wtryskowej - ECU ,pojechałem do kolegi Pawła na warsztat auto paliło prawie za każdym razem i po paru godzinnej pracy nie wiemy na 100 % co jest grane,doszliśmy do wniosku ze nie za każdym razem podawany jest prąd do elektrozaworu n 119,?raz jest raz nie jak on jest sterowany.prawdo podobnie odpowiada za to przekaznik 219 w obudowie ecu,został wymieniony na inny i jak na razie jest ok . doradzicie coś?
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
wiem bo zapinałem vaga wczoraj i miałem 54 na rozgrzanym silniku.
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
ok Paweł, jutro z rana tak zrobię.dziwi mnie to ze na podwórku jest 4 stopnie c,a w bloku 7 pozycja 4 pokazuje 18 c ?ale tak żeby nic nie zaskoczył?
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
stare ooo były w bs[chyba],to robic zwykłe i bs na nieodpalonym? a jak je zrobić jak nie odpala.,,,
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
na nie odpalonym? bo nie idzie go odpalic
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
witam kolegów mam problem,w środę gdy temperatura spadła do -2 auto nie chciało odpalić,kręciłem z 20 sekund.diagnoza moja świece.wymienione wszystkie stare po podłączeniu na krótko wszystkie 4 spalone,ok czwartek rano wszystko dobrze,piątek rano ok ,powrót z pracy ok.auto postało z 4 godziny i totalna lipa silnik nic nie zaskakuje zero ,vag zero błędów w grupie 000 poz 2 pokazuje 38 na zimnym silniku ? ,filtr paliwa nowy powietrza nowy,po wymianie rozrządu,proszę o fachowe podejście do sprawy, Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Podgrzewane spryskiwacze
czyli zapewne je masz.......
-
[B5 AVG] Wolne nagrzewanie się silnika w mieście
to sprzedaj i kup Forda
-
Spoty Olsztyńskie
witaj.zdecydowanie odradzam nalewki, a co do felg hhmmmm powiadasz ze nie ma? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Zapraszamy
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: a i ja nie wiem czy się stawie.....................
-
[B5 AEB] Numer VIN...
E tam jak to vin nic nie powie?Powie wszystko np w Etce
-
[ALL] Brak lacznosci z modulem 08 (Klimatronik) - rozwiazanie
witam a czy wszyscy macie ori radia? wcześniej jak miałem Gamme to łączył mi się z klimą elegancko.po zmianie radia na chorus 2 , lipa totalna.Może w tym jest problem?
-
Spoty Olsztyńskie
Oponki od tygodnia na aucie.a co ty nie masz ?mam 4 sztuki oponek 15 za dobre piwo,
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
PO numerze sie zgadza.Dzieki
-
Spoty Olsztyńskie
doszło doszło, właśnie poszła pierwsza partia nie jest to takie proste bo jedna fota to 3,5 MB ide spac już? :gwizdanie: no niestety [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 00:36_________________________________________________ :gwizdanie: co z wami ?
-
Spoty Olsztyńskie
doszło doszło, właśnie poszła pierwsza partia nie jest to takie proste bo jedna fota to 3,5 MB ide spac
-
Spoty Olsztyńskie
siemka doszło do ciebie pw?
-
Spoty Olsztyńskie
siema Zbysiu kilka fotek ustrzeliłem ale jeszcze nie wysłane a co do Karola mam inny pomysł :gwizdanie:ale to uzgodnię z nim prywatnie [br]Dopisany: 29 Październik 2009, 20:48_________________________________________________ sen zimowy was ogarnął?
-
[B5 AFN] Dziwny chwilowy zanik mocy
wszystko dokładnie opisane w dziale Diagnostyka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Spoty Olsztyńskie
witaj ja myślę ze się nie płaca. lepiej sprzedac furke i kupic z klimą
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
no i o taki komentarz mi chodziło.pozdrawiam i dzięki za cenne rady,